Zdravie

Zelená káva na chudnutie

Green coffee produkt, ktorý v súčasnej dobe teší veľkej obľube. Napriek skutočnosti, že existuje po dlhú dobu, jeho blahodarné vlastnosti boli objavené len pred niekoľkými rokmi. Potom, čo vyšlo najavo, že podporuje chudnutie, milióny ľudí chceli vyskúšať tento zázračný produkt.

zelená káva sa vysuší, ale nie pražená kávová bobule.

Pre kávu priniesla iba výhody, je dôležité vybrať si kvalitný produkt a naučiť sa ju správne používať. Odborníci tvrdia, že najužitočnejšie je zelená kávové zrná. Vrátane taký výrobok, môžete si byť istí jeho kvalitou. Vzhľadom k tomu, zrno je nemožné sfalšovať, a medzi mletej kávy, najmä rozpustný, našiel veľa falzifikátov. Zrnková káva má výraznú chuť a vôňu. By ste nemali kupovať drahé kávy odrody, pretože nuansy chuti možno rozoznať iba skutočných znalcov a bežných spotrebiteľov, stačí kúpiť len vysoko kvalitnej kávy.

Výhody zelenej kávy

Vysoký obsah antioxidantov v zelenej kávy je uložená oveľa viac ako pražené. chlorogenová kyselina je hlavnou látkou, ktorá pomáha schudnúť. To je užitočné na prevenciu srdcových ochorení, diabetes (reguluje hladinu cukru v krvi).

kyselina chlorogenová spomaľuje enzýmu, ktorý tvorí glukóza (cukor) v pečeni.

Posilňuje imunitu – antioxidanty pomáhajú zelenej kávy, telo zbaví toxínov a voľných radikálov

.

Bolo zistené, že po použití zeleného kávového extraktu, sa zlepšuje stav pokožky, niekedy dokonca aj slabnúť akné. Reguluje hladinu cukru v krvi – štúdie preukázali, že kyselina chlorogenová zo zelenej kávy pomáha prevencii cukrovky a reguluje hladinu cukru v krvi

.

Znižuje hladinu cholesterolu v krvi – to znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb

.

Zvyšuje zásoba energie metabolizmus okamžite zlepší. Ak ste fyzicky aktívny, bude energia kŕmiť vaše bunky, a proces spaľovania tuku je oveľa efektívnejšie.

zlepšuje duševnú výkonnosť zelenej kávy dobrý pre mentálne funkcie človeka. Zvýši koncentrácie.

Pokyny pre príjem zelenej kávy na chudnutie

Existuje niekoľko možných režimov zelená káva na chudnutie.

Zelená káva môže užívať ako prostriedok na potlačenie hladu. Musíte mať aspoň relatívne harmonický každodenná rutina, ktorá umožňuje denné raňajky, obedy a večere v rovnakom čase. V prestávkach medzi jedlami ako desiata je použitie zelenej kávy zakaždým, keď pocity hladu.

Zelená káva môže užívať 20-30 minút pred hlavným jedlom 0,5-1 skla. Prečítajte si, že zníži vašu chuť k jedlu a umožní vám jesť menej ako obvykle.

Green coffee spotrebovaná ako hlavný nápoj na raňajky, obed a večeru. Toto je pravdepodobne najviac bez námahy spôsob zo všetkých.

V závislosti na kávu z toho, čo výrobca si kúpite, môžete nájsť niekoľko odporúčaní týkajúcich sa jeho uplatňovania. A čo je najdôležitejšie, neberú príliš veľa tohto nápoja, bude chrániť svoje zdravie.

Ako variť zelenej kávy

Na pitie zo zelenej kávy pomohla schudnúť, je nutné správne variť.

Výsledok bol hmatateľný, zelená káva by mala byť ponechaná nepražené. Varenie by mala 1,5-2 lyžičky na 100 ml nádoby (s výhodou kov) a kryt s vodou. Piť táto koncentrácia je stredne silná :. Zelené kávové zrná nie je pražené ekvivalent poznáme, ako pražené obilie takmer neobsahujú prírodné oleje, a preto sú oveľa menší objem

varný proces sa zvyčajne nastaví na charakteristického vzhľadu peny, potom oheň ho. Ak sa budete držať na oheň dlhší chuti nápoja stal intenzívnejší, sme prišli o takmer všetky živiny, a potom použiť pre chudnutie aj naďalej. Mali by ste dbať na to, pridať do piť zelený kávu cukor, mlieko a iné prísady sa neodporúča.

V súčasnej dobe šíri mnoho zelených kávových extraktov. Oni sú obvykle predávajú v sáčkoch pre varenie, množstvo vody potrebnej pre jednu porciu. Tento výrobok musí byť zaobchádzať veľmi opatrne, pretože to môže byť veľmi pochybného pôvodu.

Kedy piť kávu na chudnutie

a šálku pitie kedykoľvek, ale uistite sa, že piť pred každým hlavným jedlom, a zakaždým, keď je chuť k jedlu. Dokonca aj niekoľko SIPS kávy bez cukru alebo so smotanou alebo čistý nápoj dáva pocit plnosti. Jediná vec, ktorú by ste sa mali vyhnúť, je spotreba chudnutie kávu ihneď po jedle. Ten pôsobí na žalúdok, provokovať správy doteraz trávené potravy v črevách. To je nežiaduce, a to ako na chudnutie a pre tých, ktorí pijú kávu len pre zábavu.

výživu odporúčajú neprekročiť dennú dávku 6 šálok kávy, ale vypiť aspoň tri.

Samozrejme, že tieto pravidlá sú vhodné v prípade, keď nie sú k dispozícii žiadne kontraindikácie. Za účelom dosiahnutia výsledku kávy a začal ťažiť pomerne malý počet. Chudnutie efektívne prvých 5-10 SIPS, zvyšok je len pre zábavu.

Príprava zelenej kávy

pre zachovanie užitočných vlastností zelenej kávy vhodné, aby bola pripravená vo francúzskom tlače, pretože to neumožňuje nápoj variť. Zelená káva môžete tiež variť v Cezve, kávovar, kávovaru, aby to v gejzíru, alebo jednoducho variť v pohári. Je dôležité si uvedomiť, že zelená káva v žiadnom prípade by nemala variť, inak stratí všetky svoje špecifické vlastnosti.

Najjednoduchší zelená káva variť v pohári. Ak chcete získať pohár na pitie, ktoré budete potrebovať 2-3 lyžičky mletej kávy a vriacou vodou. Káva sa naleje do vybraného obalu a zalejeme vriacou vodou, potom sa nechá nápoj na strmé po dobu 5-7 minút. Ak je to žiaduce, pred použitím sa takto uvarená káva, môžete sa prefiltruje cez tenká alebo sitko.

Recepty zelená káva

Zelená káva so škoricou

Pre urýchlenie metabolizmu, budete musieť variť nápoj podľa nasledujúcej schémy:

20 g mletých zŕn sa premyjú vriacou vodou, potom sa posunie Turku a pridá sa 250 ml filtrovanej vody, upravené 3 krát do varu a nechá sa lúhovať jednu hodinu. Po pitie bude trvať na tom, že je potrebné starostlivo kmeň, pridáme mletú škoricu, citrusové šťavy (citrónovej alebo pomarančovej) a pitie. Odporúča sa vziať koktail 3x denne začať rýchlejšie schudnúť.

Predpis zelená káva v Turku s kandizovaným zázvorom

Zloženie:

  • zelená káva čerstvo mleté ​​2-3 lyžice
  • 2 plátok kandizovaného zázvoru
  • 150 ml vody

Brúsne nepražených kávových zŕn lepšie v ruke mlynčeku, takže grind dostane väčšie a káva dám všetky užitočné vlastnosti a chuť a arómu bude bohatšia. je odporúčané vodu používať balenú, takže žiadna káva chuť vody z vodovodu.

☀ Nastrúhame zázvor na jemnom strúhadle a pridajte mletú kávu.

☀ Vyhrievané vody v kávovare a naliať zmes kávy a zázvoru.

☀ Po vzhľad peny je veľmi pozorne sleduje proces varenia. Akonáhle budeme vidieť prvé bubliny trvá 3 minúty. Ak je káva varí dlhšie ako 3 minúty, začne strácať prospešné vlastnosti. V prvej polovici minúta varenia, káva môže “utiecť”, takže je potrebné starostlivo sledovať Turka. príprava zelenej kávy s kandizovaného zázvoru.

☀ Po 3 minúty vypnúť sporák a nechať kávu za pár minút vylúhovať. Potom filtruje nápoj cez sitko alebo tenká.

čerstvo uvarená zelená káva so zázvorom nie je príliš chutný farba. – zeleno-šedú farbu, ale chuť a hlavne vôňu hodný pozornosti

Kontraindikácie a nežiaduce účinky

Káva zostáva vždy, bez ohľadu na spôsob jeho prípravy. Takže to znamená, že môžeme očakávať, že typické “káva” vedľajšie účinky. Väčšina ľudí pije dobre znáša, ale v ojedinelých prípadoch, keď je recepcia sa vyskytujúci hnačka .

Pri zápale a ulcerózna lézie žalúdka zdanie bolesti v bruchu , a hypertenzná pacienti by mali mať na pozore rastúceho počtu krvného tlaku . Preto všetky status “s vysokým rizikom”, sú automaticky zaradené do zoznamu kontraindikácií.

Okrem toho je potrebné pripomenúť, že zelená káva má vylepšený efekt v porovnaní s vyprážané, takže tehotné a dojčiace to príliš nežiaduce.

A konečne -. Niekoľko láskavé slová

Ak porovnáte zelenej kávy s inými podobnými doplnkami, ktoré sú určené pre chudnutie, potom je to bezpečné povedať, že káva je oveľa bezpečnejšie, pokiaľ ide o alergie, vedľajších účinkov a iných nepríjemných vecí. Jeho zloženie je dobre známe a zrejmé, na rozdiel od mnohých zložitých prísad na pol neznámych zložiek a niekedy pochybné dávkach.

Takže, ak ste niekedy bude čeliť na výber a budú myslieť, že voliť zelenej kávy alebo nejakú hypermoderné zázrak čaj, bez váhania vybrať kávu! Mu lepšia

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *