Varius Plus - názory, cena, komentáre, oficiálne stránky
Zdravie

Varius Plus ÔÇô n├ízory, cena, koment├íre, ofici├ílne str├ínky

Anal├│gy g├ęlov├Żch Varius Plus Indik├ícia g├ęl

Varius Plus zlo┼żenie a vydanie Varius Plus g├ęlu Varius Plus na lie─Źbu k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl

T├íto choroba, ktor├í sp├┤sobuje probl├ęmy v krvnom obehu v ┼żil├ích, ktor├ę ovplyv┼łuj├║ ventily v ┼żil├ích a dilat├íci├ş ciev ÔÇô k┼Ľ─Źov├ę ┼żily. Toto ochorenie sa vyskytuje viac u mlad├Żch ─żud├ş,

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

hoci predt├Żm pova┼żovan├ę za chorobu star┼í├şch ─żud├ş. V├Żskyt ├║navy v noh├ích, boles┼ą a opuch pom├íha odstr├íni┼ą g├ęl Varius Plus k┼Ľ─Źov├ę ┼żily. Ale je to ├║─Źinn├Ż n├ístroj, ako tvrd├ş v├Żrobcovia?

Mechanizmus ├║─Źinku g├ęlu Varius Plus

Ako je uveden├ę v├Żrobcom na internetov├Żch str├ínkach, mas┼ą Varius Plus m├í v├Żrazn├Ż terapeutick├Ż ├║─Źinok proti k┼Ľ─Źov├ę ┼żily v noh├ích. ├Ü─Źinok lieku je zameran├Ż na potieranie r├┤znych ┼ít├ídi├ích k┼Ľ─Źov├ę ┼żily na noh├ích, obnovenie naru┼íenej obehu a vracia ┼żilovej steny do svojej p├┤vodnej pevnosti a pru┼żnosti. Z├íkladn├ę ├║─Źinn├ę l├ítky s├║ schopn├ę eliminova┼ą kozmetick├Żch ch├Żb na ko┼żi (┼żilky).

Tvorcovia liekov si v┼íimli, ┼że g├ęl Varius Plus je schopn├Ż eliminova┼ą nie iba mal├ę chyby, ale aj na odstr├ínenie zhlukov a hrbole k┼Ľ─Źov├ę ┼żily, vytvoren├ę prechodom k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl z druhej do tretej etapy.

g├ęl Varius Plus na lie─Źbu k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl

Vlastnosti g├ęlu z k┼Ľ─Źov├ę ┼żily na noh├ích:

 • odstr├íni┼ą prebyto─Źn├║ tekutinu z tkaniva;
 • Redukcia opuchu, a to aj t├Żch, ktor├ę s├║ skryt├ę pred zrakmi;
 • posil┼łovanie ┼żilov├Żch stien a odstr├ínenie tia┼że v noh├ích;
 • Zv├Ż┼íenie t├│n a pru┼żnos┼ą v ┼żil├ích;
 • normaliz├íciu prietoku krvi a krvn├ęho obehu v postihnutej kon─Źatiny k┼Ľ─Źov├ę ┼żily.

Zlo┼żenie a sp├┤sob v├Żroby g├ęlu Varius Plus

G├ęl Varius Plus sa sklad├í len z pr├şrodn├Żch surov├şn. Je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że l├ítky, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ na vytvorenie lieky, maj├║ vysok├║ biologick├║ dostupnos┼ą a ├║─Źinnos┼ą, a r├Żchlo prejs┼ą cez ko┼żu, dosahuje postihnutej cievnej steny, ktor├ę poskytuj├║ vysok├Ż terapeutick├Ż ├║─Źinok.

Z├íkladn├ę zlo┼żky antivarikozny g├ęlu Varius Plus , s├║:

 • Extrakt paro┼żia;
 • V─Źel├ş jed;
 • Ginkgo biloba extraktu.

Na vytvorenie lie─Źiv├Ż g├ęl z varixov vedci pracoval viac ako 9 rokov, ale zlo┼żenie nie je inovat├şvne biotechnologick├ę inov├ície. Ako s├║ jednotliv├ę zlo┼żky

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

g├ęlu na postihnut├ę ┼żily ÔÇô v┼íetky tie klamstv├í asi Varius Plus g├ęlov├Żch k┼Ľ─Źov├ę ┼żily bud├║ predstaven├ę bud├║ci:

 • Concentrate jelenie rohy (parohy). Tento po─Źet l├ítok, ktor├ę s├║ odvoden├ę z mlad├Żch parohy jele┼łov. V├Żrobca sa prikl├í┼ła k tvrdi┼ą, ┼że lokalizovan├ę lok├ílne pou┼żitie t├Żchto l├ítok prispeje k rozpusteniu vytvoren├Żch krvn├Żch zrazen├şn a zn├ş┼żil tlak v postihnut├Żch ┼żil├ích. Ale d├┤le┼żit├Żm faktom zost├íva, ┼że k┼Ľ─Źov├ę ┼żily, je nutn├ę zv├Ż┼íi┼ą tlak v cievach, ktor├ę nesm├║ by┼ą ni┼ż┼íie, a l├ítky z jelenieho parohy nie s├║ schopn├ş poskytn├║┼ą ani jedno, ani in├ę akcie. Antler extrakt m├í siln├Ż ├║─Źinok len v pr├şpade zmesi alkohol-voda, ktor├ę boli or├ílne v komplexnej terapie neurast├ęnia a ├║navy;
 • V─Źel├ş jed. L├ítky obsiahnut├ę vo v─Źe─żom jedu, m├í zahrievacie ├║─Źinok, vzh─żadom k podr├í┼żdeniu poko┼żky. Ale

  ├║─Źinok je kr├ítkodob├Ż a pri lie─Źbe k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl v noh├ích, nem├í ┼żiadny priamy ├║─Źel. ─Äal┼íie vlastnos┼ą v─Źelieho jedu k zn├ş┼żeniu viskozity krvi je nutn├ę pre k┼Ľ─Źov├ę ┼żily, ale v├Żrazn├Ż terapeutick├Ż ├║─Źinok len pri po┼żit├ş, ale nie vonkaj┼í├ş faktor;

 • Ginkgo biloba extrakt. L├ítky obsiahnut├ę v tejto rastline, s├║ schopn├ę vyvin├║┼ą vazodilata─Źn├Ż ├║─Źinok, zvy┼íuje mikrocirkul├íciu v tkanivov├Żch ┼ítrukt├║r. Rovnako ako v predch├ídzaj├║cich dvoch pr├şpadoch, v├Żsledok mo┼żno o─Źak├íva┼ą len od prevzatia lie─Źiv├ę tinkt├║ry Ginkgo biloba dovn├║tra. Miestny ├║─Źinok m├í svoju ├║─Źinnos┼ą pri lie─Źbe k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl v noh├ích.

K dispoz├şcii g├ęl Varius Plus vo forme kr├ęmovej l├ítky pre vonkaj┼íie pou┼żitie. Droga je charakteristick├í slab├í v├┤┼ła byl├şn, a ┼ítrukt├║ra je nato─żko hust├í, ┼że ho ┼í├şri na povrchu ko┼że.

Hlavnou v├Żhodou g├ęlu Varius Plus jeho ├║plne pr├şrodn├ę zlo┼żenie. To nie je to─żko pr├şnosom, preto┼że v├Ą─Ź┼íina liekov prezentovan├Żch na farmaceutickom trhu, sa vykon├íva na z├íklade lie─Źiv├Żch byl├şn.

Kto ukazuje liek Varius Plus

Na ofici├ílnych str├ínkach v├Żrobcu drog existuje cel├Ż zoznam indik├íciou pre lie─Źbu r├┤znych ┼ít├ídi├ích ochorenia. Najd├┤le┼żitej┼íie z nich s├║:

Posebna cena !!!. Kliknite in si oglejte !!!

 • ─îistenie zmien povrchov├Żch ciev u pacientov s r├┤znych f├ízach k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl;
 • ┼áportovci, ktor├ş potrebuj├║ rehabilit├íciu po ├║razoch, pomlia┼żdeniny a zlomeniny;
 • U pacientov s r├┤znymi modriny, a najm├Ą turistov, ryb├írov, cyklistov;
 • Pacienti s kozmetick├Żch defektov z k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl ÔÇô ┼żilky a ┼żilky;
 • Pacienti s tromboflebit├şdy a tromb├│zy.

Okrem toho je g├ęl Varius Plus je schopn├Ż eliminova┼ą:

 • trofick├ę vredy na noh├ích s k┼Ľ─Źov├Żmi ┼żilami,
 • K vyl├║─Źeniu pokriven├ę ┼żily na povrchu ko┼że;
 • Na odstr├ínenie bolesti a opuchy;
 • Odstr├í┼łte k┼Ľ─Źovit├ę javy.

Ved─żaj┼íie ├║─Źinky a kontraindik├ície Varius Plus

V─Ćaka prirodzenej skladby, zlo┼żky liekov nemaj├║ siln├ę toxick├ę vlastnosti. To je vzh─żadom k takmer ├║plnej ne┼íkodnosti fondov. Je potrebn├ę pripomen├║┼ą, ┼że u pacientov s precitlivenos┼ąou na komponenty s drogami drogy potrebuje g├ęl s extr├ęmnou opatrnos┼ąou.

─Żudia, ktor├ş maj├║ predispoz├şcie k alergick├Żm reakci├ím, je nutn├ę vykona┼ą test citlivosti predbe┼żn├Ż, aby sa predi┼ílo n├ísledkom.

Ved─żaj┼íie ├║─Źinky u┼ż├şvania mast├ş s├║ nasleduj├║ce:

 • Pr├ştomnos┼ą svrbenie a p├ílenie na ko┼żi v mieste aplik├ície;
 • Mal├Ż vzh─żad charakteristick├ę vyr├í┼żky a za─Źervenanie;
 • olupovanie ko┼że;
 • ekz├ęm.

zdr┼ża┼ą sa u┼ż├şvania

liekov je nutn├í aj pre ┼żeny po─Źas tehotenstva a po─Źas doj─Źenia. To je sp├┤soben├ę skuto─Źnos┼ąou, ┼że spo─żahliv├ę inform├ície o bezpe─Źnosti aplik├ícii g├ęlu v tomto ┼ąa┼żkom obdob├ş neexistuje.

N├ívod na pou┼ż├şvanie Varius Plus

Pou┼żitie g├ęlu z k┼Ľ─Źov├ę ┼żily v noh├ích nevy┼żaduje ┼żiadne ┼ípeci├ílne zru─Źnosti. N├ívod na pou┼żitie rad├ş: Pred pou┼żit├şm masti, je potrebn├ę vzia┼ą si hor├║cu sprchu pre maxim├ílnu spr├şstupnenie preto┼że. Je potrebn├ę, aby ─Źasti lie─Źiva je dobre prenik├í do ko┼że, vyv├şja svoj terapeutick├Ż ├║─Źinok.

─Äalej je potrebn├ę pou┼żi┼ą mal├ę mno┼żstvo g├ęlu na postihnut├║ oblas┼ą n├┤h a ┼í├║chal pohyby ─żahk├ę mas├í┼żne. Zbytkov├Ż m├┤┼żu by┼ą odstr├ínen├ę pomocou ┼ípeci├ílnych obr├║sky. Aplik├ícia g├ęlu z k┼Ľ─Źov├ę ┼żily do po┼íkoden├Żch ─Źast├ş n├┤h je zak├ízan├Ż, preto┼że to m├┤┼że sp├┤sobi┼ą podr├í┼żdenie a p├ílenie. postup sa opakuje dvakr├ít denne, udr┼żiavanie prest├ívku najmenej 6-8 hod├şn.

Ceny a anal├│gy lieku Varius Plus

N├íklady na lie─Źiv├í naf├║knut├Ż a jedna sk├║mavka bude st├í┼ą ÔÇŽ na 10 ml g├ęlu. V polo┼żke lek├írne, existuje rad farmakologick├Żch ─Źinidiel ktor├ę maj├║ v├Żrazn├Ż terapeutick├Ż ├║─Źinok. A ich cena sa bude pohybova┼ą od 120 do ÔÇŽ na sk├║mavku.

Cena g├ęl Varius Plus k┼Ľ─Źov├ę ┼żily v lek├ír┼łach, nem├┤┼że by┼ą n├íjden├Ż, preto┼że lie─Źivo sa nepred├íva v pravideln├Żch lek├ír┼łach. Je mo┼żn├ę objedna┼ą len na ofici├ílnych internetov├Żch str├ínkach. Anal├│gy g├ęl Varius Plus neexistuje, ale existuje cel├Ż rad liekov, ktor├ę maj├║ podobn├Ż ├║─Źinok, ktor├ę sa l├ş┼íia svoj├şm zlo┼żen├şm.

Odborn├şci Varius Plus

Hodnotenie lek├írov na g├ęlu Varius Plus z k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl na noh├ích je nejednozna─Źn├í. Mnoh├ş odborn├şci s├║ toho n├ízoru, ┼że kr├ęm Varius Plus je v podstate ne├║─Źinn├Żm s placebo efektom. Niektor├ş veria, ┼że tento n├ístroj prispeje k zn├ş┼żeniu bolesti a zlep┼íenie krvn├ęho obehu. Ale v├Żrazn├Ż terapeutick├Ż ├║─Źinok mo┼żno o─Źak├íva┼ą od g├ęlu nie je nutn├ę.

Názor pacientov o lieku Varius Plus

N├ízory z├íkazn├şkov s├║ v├Ą─Ź┼íinou negat├şvne, ako po┼żadovan├Ż ├║─Źinok kr├ęmu nepodarilo nikomu.

Je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że lie─Źba k┼Ľ─Źov├Żch ┼ż├şl na noh├ích si vy┼żaduje komplexn├Ż pr├şstup. V snahe zbavi┼ą tejto choroby alebo o zastaven├ş jej progresie, je nutn├ę ├║plne revidova┼ą svoj jed├ílni─Źek, k├║pi┼ą kompresn├Ż bielize┼ł prida┼ą do svojho ┼żivota mierne cvi─Źenie. Je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby sa pora─Ćte so svoj├şm lek├írom o tom, ┼że tieto alebo in├ę lieky.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...