Krása

Uniderm – názory a cena, kde kúpiť,

efektívne pre lokálnu liečbu psoriázy sú externé prípravky, ktoré sa aplikujú na postihnuté oblasti tela a sú použité v jednoduchých foriem ochorení. Jedným z nich je Uniderm, prichádza vo forme mastí a krémov. Aplikačné inštrukcie a revízia masť Uniderm je zaujímavá predovšetkým pre tých, ktorí trpia kožnými chorobami. Svedectvo na to je iný, a je potrebné poznamenať, že je to hormonálna.

Výrobcom prípravku je akciová spoločnosť “Akrihin”, ktorý sa nachádza v Moskovskej oblasti. Uniderm má pozitívnu spätnú väzbu o svojej žiadosti o liečbu psoriázy. Hoci niektorí veria, že zbaviť sa počiatočné príznaky psoriázy nemusí platiť gormonoterapii drogy. Tam sú jeho analógy, ktoré sú spojené aktívne zložky, sa lieky, ako je Elokom, Asacort, Mamata, Gestan N.

Cena pôvodného lieku v súčasnosti pohybuje v rámci. Cena závisí od objemu rúrky, to môže byť 15 až 30 gramov. Cena analógov sa tiež líšia.

Ako Uniderm na psoriázy?

krém alebo masť Uniderm je moderný liečivá patriace do kategórie kortikosteroidy. Tento krém má pomerne vysokú účinnosť pri liečení psoriázy a iných kožných ochorení. Frekvencia výskytu možných vedľajších účinkov je pomerne nízka v porovnaní s inými podobnými gormonoterapii lieky. To je preto, že liečivo a jeho účinná látka nie je absorbovaná do krvi.

Aktívna účinná látka liečiva mometazón furoátu. Jedná sa o efektívny glukokortikosteroidy látky syntetického pôvodu, ktorý sa používa pre externé aplikácie. Jeho hlavným účinkom spojeným s odstraňovaním príznakov zápalu kože, ktorý je charakteristický pre psoriázy. Mometazón sú chemicky modifikované forme liekov. To znamená, že je v príslušnom biologickom médiu, pod vplyvom metabolických procesov, stáva sa priamo liečivo (prekurzor). Pod vplyvom tejto účinnej látky, je supresia produkcie lipokortinov, ktoré ovplyvňujú syntézu zápalových mediátorov.

mometazónfuroát ako hlavné účinné látky majú tieto vlastnosti:

 1. Protizápalové prostredníctvom inhibícia aktivity rôznych enzýmov, ktoré ničia kožné tkanivo a významne znižujú zápal;
 2. antipruritika inhibíciu rozvoja zápalových reakcií, v prítomnosti alergénu, má antipruritika účinok;
 3. Antiexudative – znižuje opuchy mäkké tkanivá, teda znižujúce prekrvenie vlastnosť

.

Vzhľadom k tomu, psoriázy je charakterizovaná zápalom kože, opuch tkaniva v postihnutých oblastiach, a to je doplnené o svrbenie, účinok tohto liečiva môže pomôcť znížiť tieto nepríjemné príznaky choroby a zmiernenie stavu pacienta. Okrem mometazón vo formulácii Uniderm zahrnuté vazelínu, vosk, kyselina fosforečná, oxid titaničitý, voda, hliník škrob, glycerylmonostearát, macrology 20 cetyl stearát, gexilenglikole.

Vlastnosti lieku Uniderm

krém je určený pre vonkajšie použitie. Krém sa nanáša v tenkej vrstve na lézie kože. Tento postup by mal byť vykonaná 1 krát za deň. Celková doba liečby psoriázy tento nástroj, bude závisieť na tom, ako je jeho účinnosť, ako je tolerovaná pacientom a sú nejaké vedľajšie účinky.

Liek môže byť aplikovaný vo forme okluzívny terapie, ale to pozor. Aj keď lokálna aplikácia liečiva vstrebáva do krvného obehu vo veľmi malých množstvách – menej ako 0,5% účinnej látky. K tejto situácii dochádza, 8 hodín po aplikácii krému.

u pacientov so psoriázou a iných kožných ochorení, pre ktoré účinné Tento krém je otázka, môžu vzniknúť – je možné použiť liek počas tehotenstva alebo pri dojčení. Inštrukcie hovoria, že účinok lieku v týchto obdobiach nie je celkom známy, ale hormonálna zložka preniká cez placentu a počas dojčenia vylučuje do materského mlieka. Takže ak budete potrebovať dlhodobú liečbu týmto liekom by mala prestať dojčiť, aby sa zamedzilo nepriaznivým účinkom. To isté platí aj pre jeho použitie počas tehotenstva -. Dlhodobé užívanie nežiaduceho

Pokiaľ ide o užívanie lieku vo vzťahu k deťom Uniderm neodporúča na liečbu dlhšie ako 6 týždňov, pretože žiadne údaje týkajúce sa jeho pôsobenia na tele dieťaťa tak dlhú dobu. Táto otázka je understudied, ale je známe, že liek je gormonoterapii, a dlhodobá liečba môže mať nepriaznivý vplyv na rast a vývoj dieťaťa a zvyšuje riziko vzniku Cushingovho syndrómu.

Deti mladšie ako šesť mesiacov roku Uniderm kontraindikovaný, a pre deti od 6 mesiacov do dvoch rokov trvania liečby by nemali byť dlhšie ako 5 dní.

Indikácie, kontraindikácie a vedľajšie účinky lieku

Indikácie tejto drogy s nasledujúce:

 • pokles miery prejav a neutralizáciu zápalu kože, svrbenie a zvyšujúce prejavy sa vyskytujú pri psoriáze;
 • seboroická dermatitída;
 • atopická dermatitída;
 • iné kožné poruchy, ktoré vyžadujú liečbu kortikosteroidmi.

teda indikácia pre použitie tejto drogy poskytujú množstvo dermatologických ochorení. Predtým, než začnete používať krém, poraďte sa s dermatológom, ktorý bude vyhodnocovať všetky možné riziká a prínosy s prihliadnutím na individuálne rysy choroby a telom.

výpisu z návodu na použitie Uniderm

Kvôli Uniderm odkazuje na skupiny steroidných liečiv, existuje rad kontraindikácií nej, najmä:

 • periorálna dermatitída;
 • akné rosacea;
 • prítomnosť hubových, vírusových alebo bakteriálnych kožných infekcií;
 • syfilis a tuberkulózy;
 • prítomnosť po očkovaní reakcií.

Liek sa neodporúča používať, ak sa vyskytnú nejaké príznaky alergie na komponenty. Ak nie, potom môžete bez obáv aplikovať na lézie na koži. V ojedinelých prípadoch sa po užití lieku, môže pacient na vedomie vysušenie alebo podráždenie pokožky, pálenie. Okrem toho môžete byť folikulitída a hypopigmentácia kože. V tomto prípade, môže lekár predpísať jeho analógov.

Prax používanie liečiva vyplýva, že v prípade predávkovania môže dôjsť, sekundárne adrenálna nedostatočnosť a narušenie hypotalamus – hypofýza – adrenálnej osi. V tomto prípade je potrebné zrušiť užívanie lieku. Dôležitou podmienkou je postupné vysadení lieku po dlhšom používaní, inak hrozí riziko syndrómu odrazenou strelou. – pokračuje pálenie a zápal kože

Recenzie Uniderm

Recenzia drogy Uniderm prevažne pozitívne, ale to všetko závisí na individuálnych charakteristikách choroby. Ak sa vyskytnú nežiaduce účinky, ktoré hodnotenie v tomto prípade by bolo vhodné.

Tu sú niektoré názory:

Irina, 36 rokov. Po vymenovaní lieku, došlo k efektu nie raz, tešil týždeň. Asi záleží na tom, čo tvorí ochorenia. Ale bolo dosiahnuté požadovaného účinku. Takmer preč svrbenie, začervenanie nosť a je tiež preč. S ohľadom na vyššie popísaných nežiaducich účinkov, potom sa. Všeobecne možno povedať, že som spokojný. Em>

Anton, 28 rokov. Psoriáza v našej rodine trpí nielen mňa. Nedávno sa objavil na mňa, ale hneď priniesol veľa nepríjemných pocitov. Rozhodol neodkladať liečbu a prosil o pomoc na lekára, ktorý menovaný Uniderm. Hlavnými príznakmi sú preč, potom je úlohou bolo úspešné. Budem používať na oplátku. Em>

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *