Redak─Źn├ę pravidl├í str├ínok

Miesto je str├ínka o zdrav├ş, fitness a kr├ísa. Poslan├şm str├ínky je poskytova┼ą svojim klientom najnov┼íie spr├ívy a aktualiz├ície, ktor├ę s├║ presn├ę. Obsah n├íjden├Ż na webovej str├ínke je praktick├Ż a relevantn├Ż pre r├┤zne t├ęmy zdravia, fitness a kr├ísy.

Webov├ę str├ínky obsahuj├║ nieko─żko t├ęm, ktor├ę pokr├Żvaj├║ v┼íetko od inform├íci├ş o zdrav├ş po kr├ísy. ─îitatelia str├ínky si m├┤┼żu vybra┼ą najd├┤le┼żitej┼íie inform├ície o zdrav├ş. Inform├ície poskytovan├ę na webovej str├ínke s├║ filtrovan├ę tak, aby boli pou┼żite─żn├ę pre osobn├ę zdravie pou┼ż├şvate─żov.

Hoci inform├ície obsiahnut├ę na webovej str├ínke s├║ presn├ę a relevantn├ę pre r├┤zne zdravotn├ę probl├ęmy, pacienti by mali dodr┼żiava┼ą pokyny svojho lek├íra (lek├írov). Str├ínky pom├íhaj├║ doplni┼ą inform├ície poskytovan├ę poskytovate─żom zdravotnej starostlivosti. Pacientom sa odpor├║─Źa, aby h─żadali odborn├ę rady t├Żkaj├║ce sa t├ęm a ot├ízok, ktor├ę si pre─Ź├ştali.

Nasleduj├║ce krit├ęri├í pou┼ż├şva Site na vytvorenie p├┤vodn├ęho obsahu:

Relevantnos┼ą
T├Żka sa to ot├ízok, ktor├ę by mohli ovplyvni┼ą zdravie jednotlivca. Zahrnut├ę s├║ nieko─żko t├ęm a m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą sp├║┼í┼ąanie liekov a v├Żrobkov, odborn├Ż koment├ír, spomienky a upozornenia a spr├ívy o zdrav├ş.

Klinick├Ż v├Żznam
Obsah, ktor├Ż sa tu nach├ídza, je zalo┼żen├Ż na najnov┼í├şch poznatkoch z lek├írskeho v├Żskumu, ktor├ę boli zverejnen├ę na r├┤znych zn├ímych webov├Żch str├ínkach o zdravotnej starostlivosti.

Trends
V tejto kateg├│rii sa pokr├Żva nieko─żko sez├│nnych z├íujmov. T├ęmy, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v kateg├│rii trendy, zah┼Ľ┼łaj├║ sez├│nu alergi├ş, letn├║ bezpe─Źnos┼ą, prechladnutie a chr├şpku. Medzi ─Ćal┼íie t├ęmy, ktor├ę by mohli by┼ą zahrnut├ę, patr├ş Zdrav├Ż mesiac srdca a povedomie o rakovine prsn├şka.

Obsah n├íjden├Ż na tejto webovej str├ínke je jedine─Źn├Ż a spo─żahliv├Ż. Webov├í str├ínka o zdrav├ş a kr├íse online je zameran├í na poskytovanie aktualizovan├Żch a presn├Żch inform├íci├ş o zdrav├ş a kond├şcii svojich klientov.

Zdravotn├ę spr├ívy a pr├şbehy, ktor├ę sa na str├ínke vz┼ąahuj├║, s├║ zalo┼żen├ę na v├Żbere editora. ─îl├ínky, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ na internetovej str├ínke, obsahuj├║ rozhovory s v├Żskumn├şkmi v oblasti medic├şny, ako aj vedeck├Żmi odborn├şkmi.

Redak─Źn├ę pravidl├í

Je zodpovednos┼ąou novin├írov poskytova┼ą klientom inform├ície presn├ę a jedine─Źn├ę. Od autorov sa o─Źak├íva, ┼że predlo┼żia svojim ─Źitate─żom iba spr├ívy a odkazy, ktor├ę s├║ jedine─Źn├ę.

Redak─Źn├í nez├ívislos┼ą

Str├ínky sa zameriavaj├║ na to, aby boli spravodliv├ş a presn├ş pri predkladan├ş spr├ív.

Redak─Źn├ę pravidl├í pre zamestnancov pracuj├║cich pre web:

Str├ínka je nez├ívisl├ę m├ędium, ktor├ęho cie─żom je poskytn├║┼ą ─Źitate─żom inform├ície a vzdel├ívacie materi├íly, ktor├ę s├║ profesion├ílne i neprofesion├ílne. Obsah poskytovan├Ż na webovej str├ínke je presn├Ż a bez vplyvu.

Tla─Źov├ę m├ędi├í vy┼żaduj├║, aby jeho vydavatelia zverejnili ak├ęko─żvek z├íujmy, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą s ak├Żmko─żvek liekom, zdravotn├şckym pr├şstrojom alebo spolo─Źnos┼ąou v zdravotn├şctve. Inform├ície o zamestnancoch sa potom poskytuj├║ priamemu nadriaden├ęmu pri n├íbore nov├Żch zamestnancov. Dozorn├Ż org├ín je povinn├Ż ur─Źi┼ą, ─Źi z├íujmy m├┤┼żu predstavova┼ą konflikt a m├┤┼żu by┼ą odstr├ínen├ę.

Redakcia je oddelen├í od t├Żch, ktor├ę s├║ pripojen├ę k sponzorom alebo partnerom, aby sa zabr├ínilo ak├ęmuko─żvek ovplyv┼łovaniu inform├íci├ş. Ka┼żd├Ż redaktor m├í povinnos┼ą poskytn├║┼ą presn├ę a relevantn├ę inform├ície o najnov┼í├şch t├ęmach. Report├ęri s├║ zodpovedn├ş za h─żadanie pr├şbehov alebo odborn├Żch rozhovorov. Spisovatelia tie┼ż n├íjdu objekt├şvne n├ízory na r├┤zne t├ęmy, ktor├ę poch├ídzaj├║ od riadne kvalifikovan├Żch odborn├şkov. Prostredn├şctvom tejto str├ínky zabezpe─Źuje etick├ę spr├ívanie svojich zamestnancov.

Proces pr├şpravy noviniek a origin├ílneho ─Źl├ínku

Od novin├írov sa vy┼żaduje, aby pri ka┼żdom pracovnom dni prich├ídzali s denn├Żm spravodajsk├Żm rozpo─Źtom. Denn├Ż spravodajsk├Ż rozpo─Źet by mal obsahova┼ą najnov┼íie spr├ívy z renomovan├Żch zdravotn├Żch ─Źasopisov, ozn├ímenie feder├ílnych zdravotn├şckych organiz├íci├ş a anal├Żzy najnov┼í├şch trendov├Żch zdravotn├Żch t├ęm. O─Źak├íva sa, ┼że zdravotn├ş report├ęri vyh─żadaj├║ n├ízory ved├║cich lek├írov na r├┤zne t├ęmy. Redakcia pracovn├şkov starostlivo presk├║ma p├┤vodn├ę ─Źl├ínky sk├┤r, ne┼ż sa dostan├║ na str├ínku.

Licen─Źn├Ż obsah

Odborn├ş redaktori s├║ poveren├ş kontrolou pravidiel a postupov, k├Żm sa zverejn├ş obsah od tret├şch str├ín. Presk├║manie sa vykon├íva, aby sa zabr├ínilo vzniku konfliktu z├íujmov. Proces zabezpe─Źuje, ┼że licencovan├Ż obsah je relevantn├Ż, aktu├ílny a presn├Ż.

Sponzorovan├Ż obsah a reklama

Webov├í str├ínka obsahuje tla─Źidl├í, obsah, bannery a odznaky, ktor├ę s├║ ozna─Źen├ę ako ÔÇťsponzorovan├ęÔÇŁ. Ostatn├ę m├┤┼żu by┼ą ozna─Źen├ę ako ÔÇťod n├í┼ího sponzoraÔÇŁ alebo ÔÇťinzerciaÔÇŁ. Na obsah sa nevz┼ąahuj├║ redak─Źn├ę pravidl├í. Obsah, ktor├Ż je ozna─Źen├Ż ako ÔÇťod n├í┼ího sponzoraÔÇŁ, podlieha stanoven├Żm pravidl├ím.