nedeľa, 11 apríla

Ravestin – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

[Total:    Average: /5]

Riziko aterosklerózy tam sú všetky bez výnimky, a je vážnou hrozbou, pretože toto ochorenie môže viesť k neblahé následky v podobe vzniku ischemickej choroby srdca, infarktu, mŕtvice a ďalších život ohrozujúcich stavov. V poslednej dobe začal získavať popularitu doplnky stravy, ktoré sú uvádzané na trh výrobcovia ako liek na choroby, vrátane chorôb srdca a ciev. Tak veľké pochybnosti o živote “doplnok” pre liečbu aterosklerózy Ravestin.

Podľa výrobcu TPS, OOOit je úplne nRavestinproduct, že nemá žiadne vedľajšie účinky a kontraindikácie. Ale on je aktívne bojuje s škodlivého cholesterolu spolu so syntetickými hypolipidemické doplnkov (zníženie hladiny tukov), uznal univerzálny liek. Znie to fantastické … Ale je to naozaj?

Ako Ravestin?

Najčastejšími faktory, ktoré prispievajú k rozvoju aterosklerózy, zahŕňajú:

 • zvýšenie koncentrácie cholesterolu v sére a lipoproteínov, najmä nízkou hustotou;
 • vysoký krvný tlak;
 • nadváhy a obezity;
 • nadmernej hladiny glukózy alebo kyseliny močovej v krvi;
 • zvýšená zrážanlivosť krvi;
 • stresujúce situácie;
 • genetická predispozícia.

Ravestincure cholesterolu a nadváha. Má kombinovanú kompozíciu vo forme kombinácie artičok, probiotiká a prebiotiká z fibregla. Tento liek je dostupný v kapsliach 500 mg. V balení 15 kusov.

Presný popis mechanizmus účinku výrobcu nie je, ale znamená, že, keď sa vezme Ravestin pozorované nasledujúce účinky:

 • pokles syntézy frakcií škodlivých cholesterolu;
 • stimuluje produkciu “užitočných” s vysokou hustotou lipoproteínov;
 • dodávky vitamínov pre všetky bunky v tele;
 • zníženie závažnosti aterosklerózy;
 • normalizácie činnosti srdca a ciev;
 • čistenie krvi a lymfatickej tekutiny.

päť výhody Ravestin (podľa výrobcu)

Aby sme pochopili situáciu a porovnanie chemickými liekmi zo skupiny statínov, a to na základe atorvastatínu, lipidy znižujúci účinok, ktorý sa ukázal bohaté klinické skúsenosti, rozvíjať svoju činnosť až po 2-4 týždňoch prijatí.

The “doplnok” Ravestin

V návode na použitie vyplýva, že Ravestin účinne bojuje proti vysokej koncentrácie frakcií škodlivých cholesterolu a stimuluje produkciu užitočná, takže nielenže pomáha znižovať riziko vzniku nebezpečných komplikácií aterosklerózy, ale aj k zníženiu telesnej hmotnosti. Ak je viac oboznámení s jeho zloženie, dá sa predpokladať, že je to čiastočne pravda. Obsahuje:

 • topinambur hľuznatý je rastlina, plody, z ktorých sa podobajú zemiaky. To je široko používaný v potravinárskych rôznych ľudí, pretože jeho cenné zloženie a zahŕňa proteíny, minerály, inulín, cukry, stopové prvky, dusíkaté zlúčeniny, vitamínov skupiny B;
 • probiotické mikroorganizmy, vrátane niekoľkých druhov laktobacilov, bifidobaktérií a streptokoky;
 • fibregum je prebiotikum, ktorý vo svojej nRavestinorigin je guma odvodený z akácie.

možno niektoré z týchto účinkov sú v dôsledku prítomnosti v kompozícii Ravestin artičok, pretože jej činnosť je veľmi univerzálny. Jedná sa o rastlinný zdroj železa, draslíka, vápnika, horčíka, chrómu, fluóru, a ďalšie prvky potrebné pre telo. Táto rastlina je bohatý na esenciálne aminokyseliny, medzi ktoré je arginín, lyzín, a valín.

topinambur alebo topinambour

Účinky zložiek Ravestin

Jerusalem artičoky pomáha znižovať krvný tlak, krvný cukor a kyselinu močovú, vykazuje anti-toxické a antianemický účinok, že sa používa na liečbu ochorení krvi, ochorenia obličiek, osteoartritída, dna a ďalšie poruchy. Artičok, ako sa tomu hovorí, ale naozaj má schopnosť znižovať koncentráciu cholesterolu a stimulovať proces chudnutia. Okrem toho veľké množstvo inulínu obsiahnuté v hľuzách, priaznivo ovplyvňuje črevnú mikroflóru ako prebiotikum – látka, ktorá počas fermentácie vytvára potrebné podmienky pre aktívnu reprodukciu a rastu prospešných mikroorganizmov. Tiež, prebiotikum je arabská guma, aby fibregum, časť Ravestin.

To znižujúce cholesterol je vzhľadom k probiotík ťažko veriť. Ale nedávny výskum vykonaný Europen vedci tvrdia, že črevné baktérie v procese kultivácie skutočne schopný průrazného cholesterolu, prideľovanie biologicky aktívnych látok. V dvoch oddelených pokusov, sledovaný vplyv kultúr baktérií kyseliny propiónovej a kmene bifidobaktérií. Stanovenie hladiny bola vykonaná enzymatickou metódou. Celkový stupeň degradácie cholesterolu v baktérií kyseliny propiónovej predstavoval 80-86%, zatiaľ čo bifidobaktérie je 74 až 84%.

Klinické štúdie Ravestin?

Distribútor prehlasuje, že všetky tieto súčasti zosilňovať navzájom akciu a stanovenie účinnosti doplnku pre riešenie mnohých problémov kardiovaskulárneho systému v nasledujúcich chorôb:

Vessel ateroskleróza

 • ochorenie koronárnych tepien;
 • trombotické lézie žily;
 • infarkt myokardu;
 • mŕtvice.

Na stránkach jedného z predajcov Ravestin poskytuje údaje o klinických skúškach podľa tohto nástroja. Takže v roku 2014, vedecký výskum Ústav terapie a preventívnej medicíny, štúdia bola vykonaná na 300 dobrovoľníkov s cholesterolémie. To vraj dokazuje, že zbaviť sa cholesterolu Ravestin pomáha v 87% prípadov z 100 (!). Vo zvyšných 13% prípadov, hladina klesla k hornej hranici zavedených štandardov, čo je tiež veľmi výnosný demonštruje svoju properties.But najzaujímavejšie vec v roku 2015 Guodong základe rovnakého inštitútu “vykonávané” podobnú štúdiu liek na zníženie cholesterolu zvanej Haladol. Čísla Pozorované sú rovnaké … záveru, že ide o lož je zrejmý. Okrem toho návrh webových stránok, spôsob predkladania a cena je tiež veľmi podobné.

Záver Ravestin

Na záver len dodať, že v prípade, že členovia týchto doplnkov urobiť obsahuje topinambury, prebiotík a prospešné baktérie, škody, to spôsobí. Naopak, pomôže normalizovať črevnú mikroflóru, zlepšuje tráviaci systém doplniť telo železo, horčík, draslík a ďalšie cenné prvky a vitamíny. Je možné, dokonca aj prechodné zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Otázkou však zostáva, či je pravda, že vo svojom zložení obsahuje stanovené výrobcom látky, pretože doplnky stravy sú prakticky nepodliehajú kontrole zo strany príslušných štátnych orgánov.

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.