Krása

Ravestin ÔÇô n├ízory, koment├íre, cena, kde k├║pi┼ą

Riziko ateroskler├│zy tam s├║ v┼íetky bez v├Żnimky, a je v├í┼żnou hrozbou, preto┼że toto ochorenie m├┤┼że vies┼ą k neblah├ę n├ísledky v podobe vzniku ischemickej choroby srdca, infarktu, m┼Ľtvice a ─Ćal┼í├şch ┼żivot ohrozuj├║cich stavov. V poslednej dobe za─Źal z├şskava┼ą popularitu doplnky stravy, ktor├ę s├║ uv├ídzan├ę na trh v├Żrobcovia ako liek na choroby, vr├ítane chor├┤b srdca a ciev. Tak ve─żk├ę pochybnosti o ┼żivote ÔÇťdoplnokÔÇŁ pre lie─Źbu ateroskler├│zy Ravestin.

Pod─ża v├Żrobcu TPS, OOOit je ├║plne nRavestinproduct, ┼że nem├í ┼żiadne ved─żaj┼íie ├║─Źinky a kontraindik├ície. Ale on je akt├şvne bojuje s ┼íkodliv├ęho cholesterolu spolu so syntetick├Żmi hypolipidemick├ę doplnkov (zn├ş┼żenie hladiny tukov), uznal univerz├ílny liek. Znie to fantastick├ę ÔÇŽ Ale je to naozaj?

Ako Ravestin?

Naj─Źastej┼í├şmi faktory, ktor├ę prispievaj├║ k rozvoju ateroskler├│zy, zah┼Ľ┼łaj├║:

 • zv├Ż┼íenie koncentr├ície cholesterolu v s├ęre a lipoprote├şnov, najm├Ą n├şzkou hustotou;
 • vysok├Ż krvn├Ż tlak;
 • nadv├íhy a obezity;
 • nadmernej hladiny gluk├│zy alebo kyseliny mo─Źovej v krvi;
 • zv├Ż┼íen├í zr├í┼żanlivos┼ą krvi;
 • stresuj├║ce situ├ície;
 • genetick├í predispoz├şcia.

Ravestincure cholesterolu a nadv├íha. M├í kombinovan├║ kompoz├şciu vo forme kombin├ície arti─Źok, probiotik├í a prebiotik├í z fibregla. Tento liek je dostupn├Ż v kapsliach 500 mg. V balen├ş 15 kusov.

Presn├Ż popis mechanizmus ├║─Źinku v├Żrobcu nie je, ale znamen├í, ┼że, ke─Ć sa vezme Ravestin pozorovan├ę nasleduj├║ce ├║─Źinky:

 • pokles synt├ęzy frakci├ş ┼íkodliv├Żch cholesterolu;
 • stimuluje produkciu ÔÇťu┼żito─Źn├ŻchÔÇŁ s vysokou hustotou lipoprote├şnov;
 • dod├ívky vitam├şnov pre v┼íetky bunky v tele;
 • zn├ş┼żenie z├íva┼żnosti ateroskler├│zy;
 • normaliz├ície ─Źinnosti srdca a ciev;
 • ─Źistenie krvi a lymfatickej tekutiny.

p├Ą┼ą v├Żhody Ravestin (pod─ża v├Żrobcu)

Aby sme pochopili situ├íciu a porovnanie chemick├Żmi liekmi zo skupiny stat├şnov, a to na z├íklade atorvastat├şnu, lipidy zni┼żuj├║ci ├║─Źinok, ktor├Ż sa uk├ízal bohat├ę klinick├ę sk├║senosti, rozv├şja┼ą svoju ─Źinnos┼ą a┼ż po 2-4 t├Ż┼żd┼łoch prijat├ş.

The ÔÇťdoplnokÔÇŁ Ravestin

V n├ívode na pou┼żitie vypl├Żva, ┼że Ravestin ├║─Źinne bojuje proti vysokej koncentr├ície frakci├ş ┼íkodliv├Żch cholesterolu a stimuluje produkciu u┼żito─Źn├í, tak┼że nielen┼że pom├íha zni┼żova┼ą riziko vzniku nebezpe─Źn├Żch komplik├íci├ş ateroskler├│zy, ale aj k zn├ş┼żeniu telesnej hmotnosti. Ak je viac obozn├ímen├ş s jeho zlo┼żenie, d├í sa predpoklada┼ą, ┼że je to ─Źiasto─Źne pravda. Obsahuje:

 • topinambur h─żuznat├Ż je rastlina, plody, z ktor├Żch sa podobaj├║ zemiaky. To je ┼íiroko pou┼ż├şvan├Ż v potravin├írskych r├┤znych ─żud├ş, preto┼że jeho cenn├ę zlo┼żenie a zah┼Ľ┼ła prote├şny, miner├íly, inul├şn, cukry, stopov├ę prvky, dus├şkat├ę zl├║─Źeniny, vitam├şnov skupiny B;
 • probiotick├ę mikroorganizmy, vr├ítane nieko─żk├Żch druhov laktobacilov, bifidobakt├ęri├ş a streptokoky;
 • fibregum je prebiotikum, ktor├Ż vo svojej nRavestinorigin je guma odvoden├Ż z ak├ície.

mo┼żno niektor├ę z t├Żchto ├║─Źinkov s├║ v d├┤sledku pr├ştomnosti v kompoz├şcii Ravestin arti─Źok, preto┼że jej ─Źinnos┼ą je ve─żmi univerz├ílny. Jedn├í sa o rastlinn├Ż zdroj ┼żeleza, drasl├şka, v├ípnika, hor─Ź├şka, chr├│mu, flu├│ru, a ─Ćal┼íie prvky potrebn├ę pre telo. T├íto rastlina je bohat├Ż na esenci├ílne aminokyseliny, medzi ktor├ę je argin├şn, lyz├şn, a val├şn.

topinambur alebo topinambour

├Ü─Źinky zlo┼żiek Ravestin

Jerusalem arti─Źoky pom├íha zni┼żova┼ą krvn├Ż tlak, krvn├Ż cukor a kyselinu mo─Źov├║, vykazuje anti-toxick├ę a antianemick├Ż ├║─Źinok, ┼że sa pou┼ż├şva na lie─Źbu ochoren├ş krvi, ochorenia obli─Źiek, osteoartrit├şda, dna a ─Ćal┼íie poruchy. Arti─Źok, ako sa tomu hovor├ş, ale naozaj m├í schopnos┼ą zni┼żova┼ą koncentr├íciu cholesterolu a stimulova┼ą proces chudnutia. Okrem toho ve─żk├ę mno┼żstvo inul├şnu obsiahnut├ę v h─żuz├ích, priaznivo ovplyv┼łuje ─Źrevn├║ mikrofl├│ru ako prebiotikum ÔÇô l├ítka, ktor├í po─Źas ferment├ície vytv├íra potrebn├ę podmienky pre akt├şvnu reprodukciu a rastu prospe┼ín├Żch mikroorganizmov. Tie┼ż, prebiotikum je arabsk├í guma, aby fibregum, ─Źas┼ą Ravestin.

To zni┼żuj├║ce cholesterol je vzh─żadom k probiot├şk ┼ąa┼żko veri┼ą. Ale ned├ívny v├Żskum vykonan├Ż Europen vedci tvrdia, ┼że ─Źrevn├ę bakt├ęrie v procese kultiv├ície skuto─Źne schopn├Ż pr┼»razn├ęho cholesterolu, pride─żovanie biologicky akt├şvnych l├ítok. V dvoch oddelen├Żch pokusov, sledovan├Ż vplyv kult├║r bakt├ęri├ş kyseliny propi├│novej a kmene bifidobakt├ęri├ş. Stanovenie hladiny bola vykonan├í enzymatickou met├│dou. Celkov├Ż stupe┼ł degrad├ície cholesterolu v bakt├ęri├ş kyseliny propi├│novej predstavoval 80-86%, zatia─ż ─Źo bifidobakt├ęrie je 74 a┼ż 84%.

Klinick├ę ┼ít├║die Ravestin?

Distrib├║tor prehlasuje, ┼że v┼íetky tieto s├║─Źasti zosil┼łova┼ą navz├íjom akciu a stanovenie ├║─Źinnosti doplnku pre rie┼íenie mnoh├Żch probl├ęmov kardiovaskul├írneho syst├ęmu v nasleduj├║cich chor├┤b:

Vessel ateroskler├│za

 • ochorenie koron├írnych tepien;
 • trombotick├ę l├ęzie ┼żily;
 • infarkt myokardu;
 • m┼Ľtvice.

Na str├ínkach jedn├ęho z predajcov Ravestin poskytuje ├║daje o klinick├Żch sk├║┼íkach pod─ża tohto n├ístroja. Tak┼że v roku 2014, vedeck├Ż v├Żskum ├Üstav terapie a prevent├şvnej medic├şny, ┼ít├║dia bola vykonan├í na 300 dobrovo─żn├şkov s cholesterol├ęmie. To vraj dokazuje, ┼że zbavi┼ą sa cholesterolu Ravestin pom├íha v 87% pr├şpadov z 100 (!). Vo zvy┼ín├Żch 13% pr├şpadov, hladina klesla k hornej hranici zaveden├Żch ┼ítandardov, ─Źo je tie┼ż ve─żmi v├Żnosn├Ż demon┼ítruje svoju properties.But najzauj├şmavej┼íie vec v roku 2015 Guodong z├íklade rovnak├ęho in┼ítit├║tu ÔÇťvykon├ívan├ęÔÇŁ podobn├║ ┼ít├║diu liek na zn├ş┼żenie cholesterolu zvanej Haladol. ─î├şsla Pozorovan├ę s├║ rovnak├ę ÔÇŽ z├íveru, ┼że ide o lo┼ż je zrejm├Ż. Okrem toho n├ívrh webov├Żch str├ínok, sp├┤sob predkladania a cena je tie┼ż ve─żmi podobn├ę.

Záver Ravestin

Na z├íver len doda┼ą, ┼że v pr├şpade, ┼że ─Źlenovia t├Żchto doplnkov urobi┼ą obsahuje topinambury, prebiot├şk a prospe┼ín├ę bakt├ęrie, ┼íkody, to sp├┤sob├ş. Naopak, pom├┤┼że normalizova┼ą ─Źrevn├║ mikrofl├│ru, zlep┼íuje tr├íviaci syst├ęm doplni┼ą telo ┼żelezo, hor─Ź├şk, drasl├şk a ─Ćal┼íie cenn├ę prvky a vitam├şny. Je mo┼żn├ę, dokonca aj prechodn├ę zn├ş┼żenie hladiny cholesterolu v krvi. Ot├ízkou v┼íak zost├íva, ─Źi je pravda, ┼że vo svojom zlo┼żen├ş obsahuje stanoven├ę v├Żrobcom l├ítky, preto┼że doplnky stravy s├║ prakticky nepodliehaj├║ kontrole zo strany pr├şslu┼ín├Żch ┼ít├ítnych org├ínov.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...