Potencia

Predlžovať-Max – návod na použitie, ceny a recenzie

Konštantná stres, zlé životné prostredie a zmeny súvisiace s vekom viesť k problémom s erekciou u mužov, pričom oni vyvíjajú komplexy, úzkosť a pochybnosti o sebe. Pri prvých príznakoch erektilnej dysfunkcie si môžete vziať Prolong-Max zlé pre účinnosť, ktorá pomáha normalizovať funkciu prostaty a zlepšiť kvalitu sexu.

Zloženie a spôsob vydanie

Biologicky aktívny doplnok stravy vyrobené vo forme kapsúl, ktoré obsahujú iba prírodné zložky, ktoré sa vzájomne dopĺňajú:

Indikácia

BAA je určený pre liečenie a prevenciu prostaty, impotencia. Sa spôsobí, že kapsule sú Prolong-Max môže prítomnosť týchto príznakov u mužov:

 • pomalé krátke erekcie;
 • nadmerná podráždenosť a agresivita;
 • zníženie libida;
 • predčasná ejakulácia;
 • zhoršeniu kvality pohlavia.

Režim

V súlade s návodom na použitie, Supplement môžu byť prijaté podľa niekoľkých schém:

 1. Pre zvýšenie jednorazového potencie je potrebné vziať do 1 kapsule pri jedle 20 minút pred údajným intímnom spojení.
 2. občasné problémy s potenciou, sa odporúča podstúpiť liečbu. K tomu musíte jesť každý deň: 1 kapsula po dobu 3 týždňov a potom dať pauzu po dobu 1 mesiaca a opakovať kurzu (na dosiahnutie stabilného výsledku)
 3. .

 4. Ak strata mužskej sily spôsobené prostaty, BPH alebo iné choroby, je potrebné, aby doplnky v komplexnej liečbe. V tomto prípade je kapsule majú prijať v priebehu 4 týždňov. Prvý týždeň chcete piť 2 tablety denne, a potom znížiť dávku na 1 PC Tento nástroj pomôže urýchliť proces hojenia.

Všetky komponenty nápravných opatrení majú pozitívny vplyv na panvových orgánov, a tiež zlepšiť obranyschopnosť organizmu a zlepšenie zdravia ľudí.

BUD nie je návykový a nemá žiadne škodlivé účinky na kardiovaskulárny systém. Liek môže byť v kombinácii s použitím alkoholu v malých množstvách.

Po priebehu liečby, je možné dosiahnuť také výsledky ako:

 • obnovenie erekcie;
 • zvýšenie počtu orgazmu;
 • normalizácii hladiny testosterónu;
 • rastúce pocity pri intímnych vzťahov;
 • zvýšiť odolnosť v posteli;
 • prekážka patologických procesov súvisiacich s vekom.

Kontraindikácie

Náklady na lieky

uložiť liek len na oficiálnych stránkach výrobcu, ako lekární nie je určená na predaj. Náklady na potravinových doplnkov je 990 rubľov.

Hodnotenie

Egor, 40, Krasnodar. vzal tento dodatok na liečbu impotencie problémy. Liek je účinný a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Účinnosť opravného prostriedku sa cítil po prvom užívať kapsuly. Sex sa stal živšie a zdĺhavé.

Damir, 52 rokov, Jaroslavľ. Nápojové kapsule pre zvýšenie vytrvalosti v posteli. Droga je ľahko použiteľné a vyznačuje sa tým, že chýba v jeho zložení chemických látok, a to je dôležité v mojom veku. Sexuálna aktivita po ošetrení prostriedky sú výrazne zvýšil.

Irina, 33 rokov, Sevastopoľ. Môj manžel používa k tomu kulturistiku. Potom, čo vzal na rastové hormóny, že narušil výrobu vlastného testosterónu. V dôsledku toho sa výrazne znižuje libido. Lekár mu odporučil, aby podstúpiť liečbu prírodných potravinových doplnkov, ktoré zvyšujú produkciu testosterónu. Zvolila pre tento nástroj. Účinnosť doplnky obaja šťastní.

Záver

Táto prísada má pozitívny vplyv na účinnosť. Ak vezmeme nástroj, môžete dosiahnuť trvalé erekciu, aby sex trvalejšie a jasný, ale tiež stabilizovať produkciu testosterónu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *