Pain Relief omietky – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Pain Relief omietky - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
[Total:    Average: /5]

Reklama tvrdí, že ortopedická omietka Zz Pain Relief má zázračný vplyv na ochorenia kĺbov a vnútorných orgánov. Negatívne hodnotenia hovoria opak.

To je súčasťou Zz Pain Relief

Patch je určený pre ľudí, ktorí stratili vieru v tradičnej medicíne a želajú skoré uzdravenie. Pacienti, ktorí zabúdajú, že k obnoveniu zázračným spôsobom nebude pracovať a veriť, že doplnky z kategórie wellness produkty sú schopné odstrániť aj dlhodobej choroby.

V internetových obchodoch Zz Pain Relief uvádza, že dodatok je priložené osvedčenie Ministerstva zdravotníctva. Dokument umožňuje domnievať sa, že čínsky výrobok prešiel klinickými skúškami a pomôže obnoviť.

Ale je to v skutočnosti?

Náplasť

je nepravdepodobné, že by poškodiť zdravie, pretože je vyrobený z prírodných surovín. Extrakt liečivé rastliny, ktorá je súčasťou dodatku, môže byť použitá ako preventívne opatrenie.

Časť Zz Pain Relief zahŕňa:

 • Milletia net. Rastlín napomáha odstránenie nádoru a opuch tým, že stimuluje a posilňuje krvný systém. Čínskej ľudovej liečitelia tvrdia, že všetky choroby vznikajú v dôsledku nedostatku prekrvenia. Grass umožňuje obnoviť a spustiť proces aktualizácie krvi. Pacienti často používaný na liečbu anémie, znížená citlivosť v končatinách, náhle zmeny krvného tlaku, akútnej bolesti počas menštruácie a zmiernenie bolesti v žalúdku.
 • ženšen. Najmä koreň rastliny má posilňujúce, posilňujúce vlastnosti. Zlepšuje zdravie pohlavných orgánov, mentálnej a fyzickej aktivite, kardiovaskulárneho systému. Vo východnej medicíny, prax používania celé rastliny vrátane stoniek a kvetiny pre liečbu diabetu, malnutrícia, neuropsychiatrických ochorení.
 • Cistanche fyziologický roztok. Zariadenie sa používa ako tonikum. Odporúča v ľudovom liečiteľstve na liečenie frigidita, neplodnosť, impotencia. Tiež liečivé zložky odstrániť slabosť kostí a šliach. V strednej Ázii sa odvar z Cistanche sa používa na zmiernenie opuchu, ako sedatívum a pre normalizáciu cirkulácie krvi. Liečitelia trvajú na možnosti obnovy funkcie obličiek a posilnenie močových ciest.
 • Drynaria. Bolesť rastlinné upokojuje stavovce v dôsledku prítomnosti biologicky aktívnych látok, karotén, fruktóza, flavóny a Manitou. Po pravidelnom používaní zvyšuje funkciu kostnej drene a urýchlil proces vývoja červených krviniek.
 • cibot – vzácna rastlina, ktorá možno nájsť iba v ázijských tropických lesoch Strednej Ameriky, Mexika a Havaj. Používa sa ako materiálu pre krytie a prostriedky pre obnovenie krvi.
 • Angelica croproperty. Korene rastlín obsahujú

  užitočné esenciálny olej, účinné aktívne enzýmy, hojenie organických kyselín, ktoré uhasiť bolesť reumatizmu, zápalu a nádorov.

 • svetlice. Kvety tejto rastliny sú používané ako žlčopudne, účinné preháňadlo a rýchlo pôsobiace diuretiká. Odvar zo závodu v čínskom ľudovom liečiteľstve používa pre žalúdočné vredy, gastritída, enterokolitída a žltačky. Zvyšuje lokálnu krvný obeh a pomáha pri srdcových ochorení, reumatizme. Posilňuje lymfatické uzliny.
 • Ginura peritonita. Liečivé vlastnosti koreňa rastliny. To urýchľuje proces hojenia, zlepšuje krvný obeh a pomáha pri uštipnutí hadom a zranenia zvierat a modriny.
 • Corydalis diskutabilné. V ľudovom liečiteľstve Východu sa používa na liečbu bolesti v žalúdku a brucha, hrudníka, prietrže a v priebehu ženského menštruačného cyklu. Vynikajúci analgetické a protizápalové účinky. Lokálna aplikácia opuchy a opuchy.
 • Burnaska gáfor

  pomáha s poruchami krvného obehu. Podporuje zničenie krvných zrazenín, posilnenie krvných ciev a obnoviť postihnutého tkaniva vnútorných orgánov.

Každá liečivá rastlina, ktorá je súčasťou ZB Pain Relief je široko používaný v ľudovom liečiteľstve. Avšak, to je lepšie použiť finančné prostriedky na preventívne účely a nie na liečbu závažných ochorení. Hlavnou výhodou zmesi rastlín, ktoré môžu poškodiť vaše zdravie, nebudú. Dočasný efekt je dosiahnutý vďaka analgetické súčasti, ktoré majú dočasný účinok. Liečiť vážna a chronické ochorenia bylín nemožné.

Aplikácie ortopedické omietka

Liečivé účinky liečivých rastlín obsiahnutých v náplasti, zvýšená použitím technológie. Široko používané:

 • pre liečenie chrbtice a medzistavcových platničiek;
 • pre hojenie ischias bedrové, oslabené kĺby a svaly zničené;
 • s ischias a bolesť v dolnej časti chrbta;
 • pre liečbu osteochondróza, artritídy, artrózy kolenných kĺbov;
 • s pätnej ostrohy, kurie oká;
 • odstrániť bolesť, posunutie chrbtice diskov, zranenia a zlomenín;
 • kým bolesť spojená s meteozavisimosti a ochrnutie a iných ochorení chrbtice, končatín, hrudníka.

V propagačných materiáloch sa uvádza, že

omietka Zz Pain Relief odstraňuje bolesti, pôsobí na príčiny choroby, a tým zaistiť dlhodobú hojivý efekt.

Medzi jedinečné vlastnosti ortopedické sadry emitujú rýchlu elimináciu z akútnej bolesti a bolesti, zvyšuje krvný obeh, odstránenie opuchov a obštrukcie komplikácií.

Metóda aplikácie Pain Relief

Tvrdenie výrobcu, že omietka Zz Pain Relief má najväčší liečivé účinky, ak je použitá správne. Predstavte si, že krok za krokom:

 • pripraviť obchodný sektor pre náplasti (umývanie, liečiť a suché);
 • Na otvorenie obalu a oddeľte ochranný film;
 • lepiacou stranou použiť náplasť na kožu;
 • na seba na jednom mieste po dobu 2-3 dní;
 • po 2-3 dňoch náplasť odstrániť a umyť miesto, kde to bolo spôsobené
 • o tri hodiny neskôr, opakuje sa postup pre aplikáciu Zz Pain Relief.

Priebeh liečby by mali byť vykonané, a zároveň nepoužívajú 5-6 záplaty. Opakujte ošetrenie v prípade potreby.

Na liečbu rôznych ochorení, je potrebné použiť omietky niekoľkými spôsobmi. Napríklad, ak bolesť chrbta sa odporúča použiť dve náplasti. Jeden z nich je uložený v krku a ramien a druhý v oblasti bedrovej chrbtice. Táto metóda je účinná pre liečenie bolesti chrbtice a krčnej chrbtice.

 • Ak chcete odstrániť herniated

  disk je tiež lepšie použiť kombináciu dvoch náplastí :. Ľavý a pravý chrbtice

 • Ak bolesť v dolnej časti chrbta účinne posilniť jednu náplasť v krížovej kosti kútom a druhá s vonkajšej strane chodidla.
 • Artritída kolena a osteoartrózy môže byť liečená v dvoch náplastí, ak sa pripojiť na oboch stranách kolená súbežne.
 • Zápal vnútorných orgánov sa odstráni náplasti, ktorý je vložený na zadnej strane v oblasti lézie.
 • Problémy

 • Gynekologické jedna náplasť je pripojená ku krížovej kosti a druhú na bruchu. Bronchitída a problémy dýchacieho ústrojenstva liečenej s omietkou na hrudi a chrbta.

Pri použití náplasti, je nutné úplne vylúčiť alkohol zo stravy. Je tiež možné aplikovať Zz Pain Relief na otvorené rany a nôh, ktoré sú náchylné k kŕčové žily. Pikantné a slané jedlá, mäso a mlieko sú tiež zakázané.

Recenzie od reálnych užívateľov

Nemožno veriť všetkému recenzie, ktoré používatelia písať na internete na špecializovaných stránkach. Napríklad, sadra Zz Pain Relief prevažne možno nájsť pozitívne recenzie. S najväčšou pravdepodobnosťou, zaplatili a propagačné charakter.

Ak chcete hľadať skutočné názory potrebujú vedieť, na fórach a sociálnych sietí. Existuje reálna výmena skúseností a nie je pochýb o tom.

Inna, 38 rokov: “Always trust ľudový liek, ani nezačali naozaj bolesť v bedrovej oblasti bolesť Sharp nie je dovolené robiť domáce práce okolo domu a hrať sa s mojím. neter spôsobil hroznú nepohodlie. kúpil som omietky ZB Pain Relief, naivne veriť, že liečivé rastliny mi pomôže. Trvalo kurz dvakrát, to je celkom, ktorý sa používa asi 16 záplat. účinok bol len analgetikum. ak je doplnok bol na zapálené site, nepohodlie zmizol. Ale stačilo to, aby sa ho, cítil som bolesť ešte vzrástla. Všeobecne platí, že nakoniec ma do nemocnice s akútnym zápalom. Po ošetrení doplnok problém zmizol len dva týždne. Viac skvelých náplastí neverte “.

Alexej Ivanovič, 55 rokov: .. “Snažil som sa liečiť medzistavcové prietrže To bolo pred dvoma rokmi, a stále ľutujem o strávených nervov a peňazí Rozhodnutie ma viedlo k nedôvere tradičná medicína a bolesť, ktorá zabránila ešte sedí za volantom. Všeobecne platí, že po prečítaní kladné recenzie a okamžite nariadil štyri škatule sadry zb Pain Relief. Ak chcete skutočne držať nádherné kože, oblečenie nezasahujú. nevšimol som si liečivý účinok vôbec. Možno trochu utešoval bolesť, ale nie na dlho. a sľubuje vyliečiť. manželka na neho kričala a viedol ho za ruku (doslova) k lekárovi. No, nadával mi, okamžite prišiel a pomohlo. Ďalšie môj problém mi nevadí. “

Alexander, 25 rokov:!. “Ľudia nekupujú tento patch Je to podvod Za také peniaze je ľahšie k lekárovi ísť a zotaviť rýchlejšie som sa dozvedel, že moja mama použitie že po dobu 20 dní, bola som v šoku. láskavý, inteligentná žena, akademik, a všetci tam. Takže teraz spoje nej bolí menej. Ale nie preto, že náplasti a lieky. Neverte všetkým týmto zázrak stravy. to je, ako jesť a schudnúť. to sa nestane. “

Andrej Viktorovich, 47 rokov: .. “Aj omietka zb Pain Relief dostal Díkybohu, osobné nemal míňať peniaze, inak by som mrzí stokrát silnejšie Pozrel som na internete, to by ma stálo takmer 2000 rubľov. Legrační. neviem, čo sa deje okolo rastúce krvný obeh, ale jeho kolená boleli a bolí. Hlavne na počasie. Mal by som asi ísť k doktorovi. “

Irina, 32 rokov :. “Počul som veľa dobrých hodnotení čínskej lieky na báze liečivých rastlín sa rozhodol skúsiť kvôli prievanu v kancelárii je často bolesť v dolnej časti chrbta . Všeobecne možno povedať, nemali mi pomôcť jednu čiarku. Používa sa k otepľovaniu gél, takže sa naozaj pomohlo. a náplasť je len marketingový trik. Dobré marketingu a vedia, ako predávať vzduch “.

Olga, 50 rokov: .. “Aj omietka zb Pain Relief priniesli deti od China myslenia, že sme sa s najväčšou pravdepodobnosťou predajné falzifikáty, a tam je prírodný produkt Teraz nemám trust čínska medicína po tomto kurze, kĺby, neprestala bolieť “.

About Paulína Turošíká 337 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.