Novaskin - sérum proti starnutiu, Koľko to bude stáť a ako to funguje?
Krása

Novaskin – sérum proti starnutiu, Koľko to bude stáť a ako to funguje?

Ovocie evergreen sh jujuba je nazývaný čínsky dátum omladzujúci. Ale dáta Ázijcov verí, že magické ovocie. Obsiahnuté v malých, ale šťavnaté plody oboch rastlín sú polyfenoly, flavonoidy a peptidy, sú aktívne adaptogény pracovné divy. Kozmetika proti starnutiu s aktívnym extraktom z jujuba majú cenu zlata, pretože obsahujú hyperdose vitamínu C.

Cosmetic ponúka sérum starnutia vňate Novaskin h4>

V našich zemepisných šírkach, jujube známy ako jojobový. Dnes prakticky každý kozmetický kvalitný krém poistné zahŕňa jojobový olej. Ale v akom množstve? Táto prírodná zložka pomáha ženám odstrániť známky starnutia tak efektívne, že prakticky nevyžaduje výkonnej vitamínové stravy a

“injekčnej terapia”.

Sérum proti starnutiu

tváre a krku Novaskinextract jujube je ideálny kozmetický prípravok pre každodenné použitie

v mnohých ohľadoch.

 • konzistencie. Kozmetické koncentrát Novaskinis vytvorený s mäkkým tekutiny textúrou, ktorá okamžite obklopuje pokožku a hydratuje ju. Čerstvosť po použití tejto kozmetický výrobok cítil od prvých sekúnd po aplikácii.
 • Aroma. Novaskinis obdarený neutrálnou vôňou. Nie je to “optimalizovať” silné vône, v skutočnosti príjemnej vône nefiguruje nástroj. Tieto chemické látky môžu poškodiť kožu ako prispieť k vyriešeniu problému starnutia.
 • Color. Sérum Novaskinof vysoká aktivita extraktu jujuba bieli oxid titaničitý alebo biele zinku, ale nijako zvlášť zmierniť. Svetlé odtiene sú maľované liek proti rozkladu a starnutiu, naznačuje, že surovina je ľahko čistiť a nie je nebezpečný ani pre väčšinu alergici.
 • Rýchlosť absorpcie. proti starnutiu sérum na tvár a krk Novaskinwith farmakologicky cenný výťažok z jujube okamžite vstrebáva. To môže a mal by byť aplikovaný pred spaním a ako výživná make-up základňu. môžu byť taktiež použité denné ošetrenie vlhkosti a výživy s použitím výrobku.

Vedľajšie účinky. H4>

Serum Novaskin tolerantní k telu, nemá žiadne kontraindikácie. To vám umožní oživiť tvár žien a mužov aj pri veľmi Moody kožu. Vrásky zmizne počas niekoľkých týždňov, takže len sviežosť a mladosť.

Výhody použitia dostupných séra Novaskinof vysokým extraktom aktivity jujube

Kozmetické koncentrát Novaskinaccommodates zložky, ktoré sú uznané za účinné antioxidanty a imunomodulátory. Vitamín C, napríklad aktívne zabraňuje degeneratívne zmeny v tkanivách. Pektín výrazne zlepšuje bariérovú funkciu pokožky. Peptidy. – zásoba bunkového stavebného materiálu, pričom

absolútna “poklad” v aminokislot

Výhody použitia dostupných séra Novaskinof vysokým extraktom aktivity jujuba:

 1. zbaviť peeling, zápalových buniek a pigmentových škvŕn;
 2. znateľné zlepšenie turgor kože cez normalizáciu bunkového metabolizmu;
 3. zbaviť vrások, výrazné spomalenie starnutia kožných buniek;
 4. aktivácia úžasné produkcie kyseliny hyalurónovej a kolagénu.
 5. Účinné zložky prípravku:
 6. vitamíny C a A, rovnako ako tiamín, riboflavín,
 7. polyfenoly, vrátane flavonoidov katechínov;
 8. pektín a peptidy;
 9. ursolová, kyselina jablčná a kyselina jantárová organické kyseliny;
 10. pyridoxín a niacín.
 11. OL>

  Pokyny k používaniu Novaskin

  Použitie kozmetiky s Jujuba nie je spojený so žiadnym nepohodlím alebo obmedzenia. Pred podaním žiadosti postačí na vyčistenie kožu mydlom a

  vodou a dosucha vytrite ňou. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov, odporúča výrobca pravidelne používať sérum. No, hodnotenia ukazujú, že viditeľné výsledky sa objavia po dvoch mesiacoch aktívneho používania.

  trubica produktu by nemalo dôjsť k extrémne skoky teploty. To musí byť skladované pri teplotách až do 25 ° C a v úplnej tme.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...