Normalife - negat├şvne koment├íre, n├ízory, cena, ofici├ílne internetov├ę str├ínky
správy

Normalife ÔÇô negat├şvne koment├íre, n├ízory, cena, ofici├ílne internetov├ę str├ínky

Novinka na trhu liekov je Normalife, v poslednej dobe zasiahla trh sp├┤sobil ve─ża diskusie o v├Żhod├ích a kontraindik├ície. Preto sa v tomto ─Źl├ínku budeme zva┼żova┼ą zlo┼żenie, n├ívod na pou┼żitie Normalifey a to m├í kontraindik├ície.

V┼íeobecn├ę inform├ície o Normalife

Jedn├Żm z prostriedkov normaliza─Źn├ęho krvn├Ż tlak a zlep┼íuje funkciu srdca doplnok Normalife u┼ż presadil na druh├║ stranu, ke─Ć je novinkou na tuzemskom trhu lie─Źiv. Prevenciu srdcov├Żch v├íd, ┼żilovej nedostato─Źnosti, ktor├í sa vyvinula hypertenzia. ÔÇô je len mal├í ─Źas┼ą z d├┤kazov t├Żkaj├║cich sa u┼ż├şvania tohto doplnku

Normalife ÔÇô homeopatick├Ż doplnok vyroben├Ż v Eur├│pe, ktor├Ż sa sklad├í

z komponentov pr├şrodn├ęho p├┤vodu. Navrhnut├ę pre regul├íciu krvn├ęho

tlaku, normaliz├ície vaskul├írneho tonusu. K dispoz├şcii vo forme kvapiek alebo ─Ź├şry ┼żltkast├Ż vo f─ża┼íiach s objemom tmav├ęho skla 10 ml. Je pohodln├Ż d├ívkova─Ź-kvapkadlo.

Tento v├Żrobok je zabalen├Ż v kart├│novej krabici ─Źerveno-v├şnovej farby. Pr├ştomnos┼ą hologramu na ┼łom bude chr├íni┼ą kupuj├║ceho kupova┼ą falzifik├íty. Tie┼ż pravos┼ą zak├║penej doplnku m├┤┼żete potvrdi┼ą zadan├şm overovania ─Źiarov├ęho k├│du uveden├ęho na poli, na ofici├ílnych str├ínkach v├Żrobcu.

Zlo┼żenie kvapky Normalife

Doplnok je zalo┼żen├Ż na pr├şrodn├Żch a botanick├ę zlo┼żiek, synergick├Żch lie─Źiv├ę vlastnosti po sebe, v pomere starostlivo kontrolovan├ę.

Analógy tejto lekárske nástroje neexistuje.

Lieky certifikovan├ę ako biologicky akt├şvne pr├şsady (BAA) a m├í vo svojom zlo┼żen├ş zlo┼żiek:

 • v├Ż┼ąa┼żky z lie─Źiv├Żch byl├şn a rastl├şn;
 • v─Źelie produkty;
 • produkty paro┼żia maral chovn├Żch
 • cysty Artemia Salina;
 • tekut├í forma doplnku m├í v├Żhody oproti pr├í┼íky. M├í v├Ą─Ź┼íiu prev├ídzkov├║ absorpciu v ─Źreve, preto v├Żkon.

byl├şn a rastl├şn m├í lie─Źiv├ę vlastnosti a s├║ s├║─Źas┼ąou Normalifey:

 • ┼Żivica a listy sib├şrskeho je u┼ż dlho zn├íme pre svoju schopnos┼ą normalizova┼ą tlak, ┼że obnovuje pru┼żnos┼ą ciev, ─Źo zlep┼íuje prietok krvi.
 • L├şstie a k├┤ry v┼Ľby bielej maj├║ antipyretick├ę, analgetick├ę, protiz├ípalov├ę ├║─Źinky.
 • orechov├ę Steny s├║ ─Źasto pou┼ż├şvan├ę v ─żudovom lie─Źite─żstve k normaliz├ícii hormon├ílnych hlad├şn, stimuluj├║ ┼ít├ştnu ┼ż─żazu. Pre posilnenie ├║─Źinku pr├şkop bylinn├Ż med lipkavec maj├║ podobn├ę vlastnosti.
 • K├┤ra a listy na pozad├ş stromu gingko biloba sa vedie k zlep┼íeniu krvn├ęho obehu v cievach mozgu, ─Źo vedie k norm├ílnemu vn├║trolebe─Źn├ęho tlaku. T├Żm sa z├ívod z├ísadn├Ż polo┼żkou pri

  v├Żrobe doplnkov k stimul├ícii mozgovej ─Źinnosti. V├Żrobca doplnok pridal Melissa ┼í┼ąavy, ktor├ę maj├║ podobn├ę vlastnosti.

 • ┼í├şpky, hloh bobule, kore┼ł v├şnna r├ęva japonskej discorea v upust├ş d├íta z pridanej ako s├║─Źas┼ą o─Źisty krvn├ęho rie─Źi┼í┼ąa z cholesterolu plakety. Br├íni rozvoju infarktov, m┼Ľtvic.
 • Listy a plody z ─Źu─Źoriedok je u┼żito─Źn├í nielen pre zrak. Extrakt z nich normalizuje hladinu cukru v krvi, zlep┼íuje funkciu ┼ít├ştnej ┼ż─żazy, posil┼łuje cievy, zlep┼íuje tr├ívenie, ─Źo nepriamo sa vz┼ąahuje k procesu zni┼żovania hmotnosti.
 • vytrval├í rastlina Bergenia, zn├íme, ┼że ve─ża ako ozdobn├Ż, spolu s extraktom z hroznov├Żch jadier, u┼żito─Źn├Ż posil┼łuj├║ci ├║─Źinok na imunitn├Ż syst├ęm.
 • Kvet pole ─Ćateliny, extrakt z prasli─Źky a extraktu z ─Źiernej rasce zabra┼łuje tvorbe opuchov, zlep┼íuje krvn├Ż obraz, maj├║ pozit├şvny vplyv na prietok

  Normalife/4.jpgÔÇŁ alt=ÔÇŁÔÇŁ class = ÔÇťaligncenterÔÇŁ width=ÔÇŁ420ÔÇ│ height=ÔÇŁ240ÔÇ│ />

  krvi, br├íni rozvoju ateroskler├│zy a zabr├íni┼ą hypertenznej kr├şze. Prispie┼ą k normaliz├ícii metabolick├Żch procesov v tele.

 • cesnak a divok├Ż cesnak je dobre zn├ímy pre ┼íirok├║ ┼ík├ílu aplik├íci├ş proti r├┤znym ochoreniam ÔÇô z prechladnutia do krvi. V tejto ─Źasti doplnenia extraktu z cesnaku podstaty a cesnaku s├║ ur─Źen├ę k normaliz├ícii funkcie obehov├ęho syst├ęmu. K tomu doch├ídza t├Żm, prek├í┼żky tvorby trombov a vstreb├ívanie existuj├║cich zrazen├şn.
 • ┼żih─żava dvojdom├í ÔÇô skladisko u┼żito─Źn├Żch vlastnost├ş: z vz├ícne vitam├şnu K na stimul├íciu metabolick├Żch procesov. Sa podie─ża na nekvalitnom ┼żih─żavy, a na zlep┼íenie v┼íeobecn├Żch ukazovate─żov krvnej zr├í┼żanlivosti, ├║─żavy tromb├│zy, kysl├şkov├ę satur├ície kan├íla plavidiel.
 • antiseptick├ę a v├Żkonn├Ż zni┼żuj├║ce prekrvenie vlastnosti, ktor├ę s├║ spojen├ę so srdcov├Żm zlyhan├şm, ukazuje tr├íve Sagadan Dayle. Bylinn├Ż ├║spe┼íne bojuje s hypoxiou a s├║visiace s vekom zmeny v mozgovej k├┤re.

Zlo┼żky ┼żivo─Ź├ş┼íneho p├┤vodu Normalife

Normalife liekmi sa sklad├í z l├ítok ┼żivo─Ź├ş┼íneho p├┤vodu a aminokysel├şn, ktor├ę maj├║ rad vlastnost├ş zdravotn├Żch po┼żadovan├Żch v lie─Źbe a prevencii hypertenzie a in├Żch kardiovaskul├írnych ochoren├ş:

 • V├Ż┼ąa┼żky z mladej parohy Altai Maral (Altaj z konca 19. storo─Źia je parohy Marlowe

  zviera, ako je farmaceutick├ę s├║kromnom sektore). L├ítka sa spr├íva ako siln├Ż imunomodul├ítor, prispieva k regener├ícii a obnovu kapil├ír.

 • Pr├í┼íkov├ę-v├Ż┼ąa┼żok cysty k├┤rovce Artemia, z ktor├Żch stanovi┼ítia s├║ unik├ítne so─żn├ę jazer├í rekrea─Źnej oblasti, sa u┼ż dlho pou┼ż├şva v farmaceutick├ęho a kozmetick├ęho priemyslu. Artemia Salina posil┼łuje odolnos┼ą organizmu, regenera─Źn├ę vlastnosti tkan├şv.
 • v─Źel├ş jed, alebo v─Źel├ş jed, pom├íha obnovi┼ą po m┼Ľtvici a obehu po infarkte, m├í antioxida─Źn├ę vlastnosti, protivomaljarijnye. Mo─Źopudn├ę ├║─Źinky, je pou┼ż├şvan├Ż ako liek proti opuchu. V─Ćaka svojmu obsahu v zlo┼żen├ş doplnkov, dajte pozor pri prij├şman├ş ─żud├ş, ktor├ş s├║ alergick├ş na v─Źelie produkty.
 • ubichinon (koenz├Żm Q10), je zapojen├Ż do regenera─Źn├Żch procesov v tele na electromuscular ├║rovni. Najsilnej┼í├ş antioxidant. V pr├ştomnosti kardiovaskul├írnych probl├ęmov pacienta doplnok pot├Żka s rozvojom ateroskler├│zy. To zabra┼łuje ukladaniu cholesterolu na sten├ích ciev, prevencii tromb├│zy.
 • aminokyseliny L-alan├şnu sa podie─ża na tvorbe gluk├│zy, zlep┼íuje jeho kvalitu. Pozit├şvny ├║─Źinok na centr├ílny nervov├Ż syst├ęm, p├┤sob├ş ako prostriedok pre prevenciu rozvoja Alzheimerovej choroby.

Indik├ície na pou┼żitie a pokyny Normalife

Normalife odporu─Źil doplnok pre pou┼żitie v pr├ştomnosti ak├Żchko─żvek kardiovaskul├írnych abNormalifeies, ako napr├şklad:

 • potvrdenou diagn├│zou hypertenzie r├┤zneho stup┼ła;
 • hypertenzia (skuto─Źnos┼ą, ┼że zv├Ż┼íen├ęho tlaku);
 • prevencia infarktu a mozgovej m┼Ľtvice;
 • po m┼Ľtvici, po infarkte podmienky

  (ako ─Ćal┼íie terapia);

 • tromboflebit├şda, k┼Ľ─Źov├ę ┼żily, in├ę ┼żilov├ę ochorenie;
 • por├║ch centr├ílneho nervov├ęho syst├ęmu.

V─Ćaka jedine─Źnej kombin├ícii jeho zlo┼żiek pr├şrodn├ęho p├┤vodu liek je jednoduch├ę pou┼żitie, pozoruhodn├Ż prenosnos┼ą. V klinick├Żch ┼ít├║di├ích bolo uveden├ę dobr├ę tempo, pokia─ż ide o zlep┼íenie zdravia 95% pacientov. Pozit├şvny ved─żaj┼í├ş ├║─Źinok pou┼ż├şvan├ş kvapiek ozna─Źil odstr├ínenie opuchov, gener├ílny posilnenie imunitn├ęho syst├ęmu a pacientmi chudnutie, ktor├Ż bol v d├┤sledku o┼żivenia metabolizmu.

Pou┼żitie doplnkov Normalife, v s├║lade s pokynmi, zabezpe─Źuje vitalitu pozit├şvneho v├Żsledku z jeho pou┼żitia. Priebeh lie─Źby je 25 dn├ş, v individu├ílnych pr├şpadoch m├┤┼że o┼íetruj├║ci lek├ír ju roz┼íiruje na 7-14 dn├ş. Ten kvapky trv├í 3 kr├ít denne pol hodiny pred jedlom alebo hodinu po. Kvapky sa rozpust├ş vo vode, ako ka┼żd├Ż homeopatick├Ż liek, pre ├║─Źinnos┼ą vy┼í┼íia narieden├Ż liek je dobr├ę ma┼ą trochu do ├║st pred SIP. Po prest├ívke prevent├şvna lie─Źba m├┤┼że pokra─Źova┼ą.

Ako funguje Normalife

Po zachyten├ş upust├ş tendenciu k poklesu krvn├ęho tlaku pozorovan├ę po─Źas prv├Żch desiatich min├║t, ├║─Źinok dodatku je jemn├í, m├Ąkk├í. ├Üplne norm├ílny tlak je behom 20 min├║t po pou┼żit├ş lieku.

Trvanie profylaktick├ę p├┤sobenie doplnku Normalife trv├í po dobu ┼íiestich hod├şn po aplik├ícii, udr┼żiavanie stability na dosiahnut├Ż v├Żsledok. Tak├Ż pred─║┼żen├Ż ─Źasov├Ż ├║sek medzi recepci├ích d├ívok doplnok u┼żito─Źn├ę v pr├şpade, ┼że pacient potrebuje dlh├║ dobu, aby bol ─Ćaleko od domova. Okrem toho je tekut├í forma lieku p├┤sob├ş r├Żchlej┼íie ako pr├í┼íky, ak sa situ├ícia s uvo─żnen├şm tlaku je rozhoduj├║ce, ┼że potrebuje, aby zastavil.

má

Homeopatick├ę bioakt├şvne pr├şsada Normalife ukazuje absol├║tne v┼íetky vekov├ę kateg├│rie pacientov, ┼żiadne ved─żaj┼íie ├║─Źinky v d├┤sledku nepr├ştomnosti v chemick├Żch a syntetick├Żmi prvky. Jedin├í kontraindik├ície ÔÇô obsah v─Źelieho jedu pre ─żud├ş, ktor├ş s├║ alergick├ş na v─Źelie produkty ─Źi individu├ílna nezn├í┼íanlivos┼ą ak├ęhoko─żvek rastlinn├ęho prvku. S rozvojom alergickej reakcie by mala presta┼ą u┼ż├şva┼ą doplnky stravy, vezmite antihistaminikum, pora─Ćte sa s lek├írom.

Vzh─żadom na mal├ę mno┼żstv├í vyroben├ę Bud na vo─żnom trhu, a napriek tomu je ┼ąa┼żk├ę. Zaru─Źen├ę, ┼że n├íkup Normalife v ┼ípecializovan├Żch homeopatick├Żch lek├ír┼łach alebo objedn├ívanie prostredn├şctvom on-line webov├Żch str├ínkach v├Żrobcu. Treba ma┼ą na pam├Ąti, ┼że ani dov├í┼żan├ę ani dom├íci absol├║tnu anal├│gy (generick├ę doplnky) Tento doplnok neexistuje, dajte si pozor na n├íkup falzifik├ít. ─îo najbli┼ż┼íie k Normalifey o zdravotn├Żch v├Żsledkoch t├Żchto doplnkov ako s├║ kaptopril, enalapril, ramipril, Enap, at─Ć.

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...