Lucem – oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena

Lucem - oficiálne miesto, kúpiť hneď, recenzie, cena
[Total:    Average: /5]

doplatok Lucem – liek na báze výťažkov z liečivých rastlín pre liečbu ženskej neplodnosti. Dodáva sa vo forme vaginálnych zátok, 10 kusov v jednom balení. Účinkom, je odstrániť hlavné príčiny, ktoré bránia počatiu.

podľa toho, kto štatistík, asi 8% párov počas reprodukčného obdobia sa stretávajú s problémom neplodnosti. V skutočnosti, toto číslo môže byť o niečo vyššia. Ale ak si môžete dovoliť liečbu, možno nie každá rodina, kúpiť Lucem sviečky a pokúsiť sa vyrovnať s problémom sám je to možné.

Medzi hlavné príčiny ženskej neplodnosti Lucem

Medzi najčastejšie príčiny, ktoré znižujú plodnosť žien

patrí:

 1. Hormonálna nerovnováha. To môže byť

  spôsobené ťažkým stresom, fyzickým vyčerpaním, extra hmotnosť, nádorových procesov. Nerovnováha ovplyvňuje menštruačný cyklus, narúša proces zrenia oocytov a tvorbe žltého telieska.

 2. Endometrióza – abnormálny rast maternicovej sliznice mimo maternice. Pozorovala u 15% žien majú problémy s počatím dieťaťa. Dôvody tohto javu nie sú úplne objasnené.
 3. Obmedzená funkcie vajíčkovodov. To bráni transportu oplodneného vajíčka do maternice. Patológia sa vyvíja v dôsledku zápalového procesu, endometrióza, prerastania alebo zjazvenie.
 4. PCOS (syndróm polycystických vaječníkov) -. Polyendocrine syndróm, je spojená s dysfunkciou vaječníkov, hypotalamu, hypofýzy, nadobličiek
 5. Nesprávna imunologická odpoveď. Telo matky vidí bunky embrya ako cudzí a útoky im, čo vedie k potratu.
 6. Zmeny krčka maternice a dutiny maternice. Zamedzenie prieniku spermií a nástup procesu oplodnenie. Môže to byť spôsobené tým, zápal, jazvy, anatomické deformácie.
 7. OL>

  Predám Lucem pre zdravie žien je možné v niektorom z týchto štátov. Čapíky obsahujú komplex účinných látok, ktorý má vplyv na hlavné mechanizmy, ktoré znižujú plodnosť. Cena Lucem Wakka problémy s ovuláciou sú nízke.

  terapeutické vlastnosti doplnku Lucem

  Vaginálne čapíky majú liečivé vlastnosti:

 • správne hormonálnu rovnováhu, pri eliminácii endokrinné poruchy;
 • neutralizovať zápalových, bakteriálne a vírusové ochorenie urogenitálny oblasti,
 • zlepšenie krvného obehu v panvovej oblasti;
 • znižuje riziko tvorby adhéziou a jaziev;
 • inhibovať aktivitu lézií u endometriózy;
 • obnoviť zdravé vaginálnej flóry, posilňovanie lokálnu imunitu;
 • urýchliť rehabilitáciu po dlhodobej liečbe.

Z názorov, sviečka Lucem z neplodnosťou sa používajú v prípadoch, keď sa

etiológia neplodnosti nejasný.

Aké súčasti vyrobené sviečky

Zloženie prírodných prostriedkov Lucem pre podporu reprodukčný systém je komplexný liečivých bylín a rastlín:

 1. Upland maternica a normalizuje menštruačný cyklus, zvyšuje funkčnú aktivitu maternice a prídavky.
 2. Red kefa sa používa pri liečení endometriózy, myómov, myómy, vulvovaginálna, cysty, eróziou a polypov krčka maternice.
 3. Bylinná oregano inhibuje aktivitu zápalových procesov, ničí baktérie.
 4. Koreň sladkého drievka má priaznivý vplyv na sekréciu estrogénu, znižuje testosterón, pomáha so syndrómom polycystických vaječníkov.
 5. šípky zlepšiť stav ciev, posilňuje lokálnu imunitu.
 6. Yarrow urýchľuje hojenie rán a drobných rán úľava.
 7. Harmanček officinalis je zdrojom fytosterolov a umbeliferon, látky podobné hormónom. Eliminuje menštruačné poruchy, upravuje endokrinný systém.
 8. Adamov koreň aktivuje regeneračné procesy tkanív.

 9. nechtík. – hojenie a protizápalové zložka
 10. Juniper. – antiseptické a antibakteriálne činidlo
 11. Biele okvetné lístky ruží -. Upokojuje podráždenú pokožku a sliznice
 12. OL>

  Mechanizmus účinku Lucem

  Ako tvrdí skutočných názorov, od Lucem príčin neplodnosti je moderný fytoterapeutickej činidlo. Funguje na rovnakom princípe ako tradičných ľudových receptov: byliny zníženie zápalu, urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív, normalizuje endokrinný systém. Výrobok neobsahuje syntetické hormóny, ale iba ich rastlinné náprotivky.

  Fytoestrogény sú schopné sa viazať na rovnaké receptory, že estrogény v ľudskom tele. Oni tiež znížiť vplyv mužských pohlavných hormónov, takže je to dobré pre spanie.

  Účinnosť liečby Lucem

  Medzi pacientmi, ktorí sa snažili Lucem Vacchi, to je široko veril, že pre dosiahnutie úspešných výsledkov liečba by mala trvať najmenej tri mesiace. Táto viera je spojená s kumulatívnym účinkom dodatku.

  V praxi je doba trvania liečby závisí od viacerých faktorov – vek žien, stave reprodukčný systém, posledných chorôb a operácií. Je pravidlom, že v prípade, že liečba bola úspešná, tehotenstvo

  je zvyčajne šesť mesiacov po dokončení štúdia.

  Čo gynekológovia?

  Ženská neplodnosť môže byť absolútna a relatívna. Prvá možnosť je k dispozícii iba u 10-15% pacientov a je vzhľadom k nezvratným anatomických zmien v tele. Relatívna neplodnosť je liečiteľná príslušným výberom liekov.

  Podľa lekárov, že doplnok vačkoch Lucem z endometriózy môže zvýšiť pravdepodobnosť úspešného počatia. Rastlinné extrakty majú mierny účinok a minimálne vedľajšie účinky. Medzi pacientmi spätnú väzbu o Lucem WACC tiež väčšinou pozitívne.

  Liečba

  neplodnosti s bylinkami – vždy dlhodobý proces. Pacient musí byť psychicky nakonfigurovaný pre minimálne 2-3 mesiace. Počas tohto obdobia, je potrebné, aby kontrolné úrovne hormónov a pravidelne vykonať ultrazvukové vyšetrenie panvových orgánov.

  Ako správne používať doplnok Lucem

  Každý doplnok je podrobne inštrukcie vačkoch Lucem z hormonálnych porúch. Dáva základné pravidlá pre používanie čapíkov. Ale pred začatím liečby je nutné sa poradiť s osobným gynekológom. To pomôže eliminovať výstrednosť fondov a ďalších nežiaducich javov.

  porada potrebná, ak pacient už užíva nejaké lieky. Kombinácia niekoľkých terapiou môže viesť k zníženiu alebo zvýšeniu aktivity aktívnych zložiek.

  Pred zavedením vaginálnych čapíkov je potrebné si umyť ruky a intímny priestor s pomocou mierneho hypoalergénne mydlom. To je nevyhnutné pre zníženie pravdepodobnosti prieniku baktérií.

  Zvyšková vlhkosť by mali byť vymazaný čisté bavlnený uterák.

  Jeden čapík tlač a ľahko zaviesť do pošvy. Môžete si vziať pohodlnú polohu – postaviť rovno, dať jednu nohu na kopci, alebo ležať na chrbte, nohy ohnuté v kolenách. Sviečka je potrebné zadať tak hlboko, ako je to možné. Potom by ste mali umyť ruky a vziať do vodorovnej polohy. Pre úplné rozpustenie doplnku bude trvať asi pol hodiny.

  Výhody a nevýhody tohto spôsobu Lucem

  Vaginálne čapíky majú niekoľko výhod:

 • prírodný prípravok z liečivých rastlín;
 • minimálne riziko vedľajších účinkov;
 • neprítomnosť absolútnou kontraindikáciou;
 • Jednoduché použitie,
 • univerzálne akcii zameranej na hlavné príčiny neplodnosti;
 • optimálne náklady Lucem pre počatie.

Posledný odsek by mal objasniť to viac. Mnoho párov odmietnuť liečbu, pretože jeho prohibitívne vysoké náklady. Ale vďaka prirodzenej skladby, cena čapík Lucem z ženskej neplodnosti bola znížená na prijateľnú úroveň.

Kde objednať náradie Lucem?

Ak chcete zistiť, kde kúpiť Lucem vačkoch z neplodnosti, mali by ste navštíviť oficiálne stránky jeho výrobcu. Farmaceutická spoločnosť nespolupracuje s prostredníkmi budú prijímať žiadosti od jednotlivcov priamo. Z tohto dôvodu je kúpiť sviečku Lucem vačkoch v lekárňach nie.

na Lucem Súčasná cena by mala byť upresnená na webových stránkach výrobcu. Kúpim Lucem v oficiálnom obchode.
Upozorňujeme, že platba prebieha iba po vydaní prostriedkov na pošte alebo doručenie kuriérom .

About Paulína Turošíká 337 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.