správy

Handy Heater – recenzia, komentáre, cena, kúpiť teraz

V našom dome, batérie sú zriedkakedy horúce. Ale ja mám rád chladné teploty. Potichu som robiť domáce práce, a keď som si sadnúť k odpočinku – pokrytie nohy s prikrývkou. Problém bol v tom, že k návšteve mi často prichádzajú vnúčatá a sú nepohodlné hrať v hrubých bundách. Takže späť na jeseň som začal hľadať zariadenia, je schopný rýchlo zvýšiť teplotu v byte a našiel ho v prenosnej ohrievača Handy ohrievača.

O tomto prístroji som zistil náhodou. Raz som išiel do suseda na čaj a zistil, že jej byt je trochu horúco. Začal som hľadať kúrenie, ale že ho nevidí. Všímať toho, priateľ mi ukázal rukou na stene, kde je výstup bol veľmi malé úhľadné krabice. Nemohol som uveriť, že taký malý prístroj dáva toľko teplo. Doma som šiel na oficiálnych stránkach Handy ohrievač, prečítajte si návod a robil poriadok.

Ako funguje priestor ohrievač Handy ohrievač

Otvorenie zásielky, videl som jasne červené krabice s obrázkom ohrievača a zoznam jeho výhod. Napriek skutočnosti, že informácia bola vykonaná v angličtine, obrazy a diagramy ľahko vysvetliť, čo je tam napísané. Okrem toho, že Internet má inštrukcie a propagačné video v Europen jazyka. Zariadenie samo o sebe, ako som očakával, bol veľmi ľahký a kompaktný. (Výška – 15 cm, šírka a hĺbka – 9 cm)

Ohrievač Handy ohrievač má nízku hmotnosť vzhľadom na to, že vykurovacie teleso z keramiky, a skríň vysoko kvalitného termoplastu. Zadná časť prístroja má konektor pre zásuvky. Vďaka tomuto Handy ohrievača sa zdalo, že visí na stene, bez zaberať priestor v miestnosti. A skrz prednú stenu skrine rozbiehajú prúdov teplého vzduchu je poháňaný ventilátorom.

V návode som videl tieto technické parametre prístroja:

  • výkon – 400 W;
  • napätie – 220 V,
  • hlučnosť – 70 dB;
  • programovateľný časovač;
  • ochranu pred prehriatím.

Aj rád, že ohrievač Handy ohrievač má kontrolnú funkciu tepelného režimu. Takže v horná časť tela je displej, pod ktorým sú tlačidlá “+” a “-“. S ich pomocou sa vystavoval požadovanú teplotu, pri ktorej ohrievač automaticky vypne Handy. Pre deaktiváciu prístroja môžete tiež kliknúť na prepínač červeno na boku. Genuine prenosné vykurovacie teleso v spodnej časti kože je lisovanie s písmenami mená, a na strane -. Vybranie pre jednoduché prenášanie ruky

Prehliadanie kníh o starostlivosti o dieťa, som sa dozvedel, že najpohodlnejšie teplota v miestnosti + 22 ° C. Je to a ja som bol vystavený návštevy vnúčat. O dôležitosti prevencie zmrznúť alebo sa prehriať povedať a pediatrami.

Po prečítaní tohto názor odborníka, som si uvedomil, že je potrebné kúpiť a dôležitosť funkcie termoregulácie ohrievača.

Čo je to priestor ohrievač Handy Heater v akcii

Overil som si pracovné podmienky zariadení, ale to nie je žiaduce, aby príchod vnúčat. Počas čakania som išiel do fóra čítať poznámky obyčajných ľudí, ktorí už kúpili Handy ohrievač. Je potrebné poznamenať, že negatívne komentáre bolo málo. Väčšinou boli napísané ľuďmi, ktorí potrebujú výkonnejšie kúrenie.

Všeobecne tieto pripomienky bolo málo. Väčšina ľudí chválil ohrievač na poukázal svoje výhody, boli prekvapení rýchly ohrev miestnosti. Mnohí z nich popisoval podmienku pohodlie počas domáceho pobytu, možnosť chodiť do krásnych šiat, čím sa znižuje počet prechladnutie u detí.

prvýkrát, keď som použil ohrievač Handy ohrievača v deň príchodu jeho dcérou a vnúčatami. Ráno som trochu tlačil stoličky, tak aby neprekážali prúdenie teplého vzduchu, a vloží ju do zásuvky. Počul som hluk fanúšikov, ale čoskoro si na to zvykol a prestal všímať. Potreboval som, aby zvýšenie teploty v miestnosti o niekoľko stupňov, a Handy ohrievač vyrovnalo s touto úlohou za menej ako hodinu, a potom omdlel.

dcéra a vnúčatá okamžite všimol, že byt je teplý a oblečený vo vhodnom oblečení. Vďaka ohrievače, sme boli schopní po celý čas ticho hrať herný plán, a potom, čo vnuk valcované na podlahe auta, a vnučka v okolí, a postavil vežu z blokov. Keď deti išli do bežať von, otvoril som okno na vetranie miestnosti, potom sa znovu obrátil na kúrenie.

pred spaním, mierne som znížila teplotu miestnosti sa za horúca pod pokrývkou, a ráno sa opäť zvýši na pohodlné 22 ° C.

Ako kúpiť skutočný ohrievač Handy Heater

Dnes v obchodoch môžete vidieť širokú škálu vnútorných vykurovacích telies. Ale mnoho z nich majú značné nevýhody. Masívny olej batérie zaberajú veľa miesta a sú nepohodlné pri pohybe po byte, infračervená sú drahé a spotrebujú veľké množstvo energie, a lacné ohrievače často rozobrať a vytvárať problémy s transakciou. Takže navrhujem objednať on-line spoľahlivú a osvedčenú zariadenia – prenosné ohrievače Handy kúrenie. Koniec koncov, má nasledujúce výhody:

  • vyrobené z kvalitných materiálov,
  • rýchlo ohrieva vzduch v miestnosti,
  • existuje možnosť zvoliť teploty;
  • Nie je robiť veľký hluk, nevyžaruje nepríjemný zápach;
  • konzumovať malé množstvo elektrickej energie.

Daughter bol tak spokojný s ohrievačom Handy Heater, ktorá ma požiadala, aby jej uložil rovnaký. Koniec koncov, vnúčatá prídu na návštevu nielen mňa, ale prístroj je pomerne ľahký a kompaktný. To sa ľahko zmestí do tašky a rýchlo ohrieva vzduch v každej miestnosti. Táto funkcia je užitočná Handy Ohrievač je často spomína v pozitívnych komentárov ľudí na tomto fóre.

Pre objednanie vykurovacích telies Handy ohrievač Bol som ľahko. V dolnej časti oficiálnych webových stránkach som vyplnil dotazník zadaním v oblastiach sa vaše meno a číslo mobilného telefónu. Potom toto číslo som volal správcu na zadanie adresy najbližších pôšt a ďalšie podrobnosti objednávky. O štyri dni neskôr som dostala oznámenia textovú správu o dodaní tovaru, potom som išiel na poštu, skontrolujte, či je ohrievač a zaplatili za to.

Použil som v miestnosti kúrenie Handy kúrenie pre celý jesene, zimy a jari, 1-2 krát týždenne. Za celú tú dobu mi nedal žiadne problémy alebo ťažkosti. Fungovalo to dobre, hlasné hučanie a zápach spáleniny som sa cítil. Ostatné dni som si to v krabici v skrini. Myslím, že mi bude trvať dlhšie ako jeden rok. Takže môžem s istotou odporučiť tento prístroj pre všetkých, ktorí majú problémy s kúrením.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...