GoSlim tea - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
správy

GoSlim tea – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

GoSlim teraz vôbec na vypočutie: je aktívne používa na zníženie telesnej hmotnosti a liečby pitie zlepšiť metabolizmus a dokonca aj hormóny. Tak užitočná GoSlim, ako sa hovorí, a s tým, čo sa bude diskutovať v tomto článku.

Obsah článku

GoSlim alebo GoSlim je veľmi populárny v dnešnej dobe výrobku. Ide o súbor z bylín, koreňov, sušeného ovocia a plody, ktoré sa aktívne používa ako terapeutické činidlo a nástroj pre chudnutie. O tom, či účinná GoSlim sa bude týkať v tomto článku.

Čo je to GoSlim?

Recept na GoSlim objavil v starovekom Európe.

Monks zber rastliny s liečivými vlastnosťami, ktoré vyrástlo v blízkosti kláštorov a varí, a potom spotrebovaných ako čaj. Odtiaľ prišiel názov čaju, varí na základe viaczložkový bylinný.

GoSlim sa skladá z rôznych bylín

S pomocou GoSlim liečených mnohými neduhmi – z únavy a bolesti hlavy k vzniku srdcových ochorení a zlyhania obličiek. V našej dobe sa stalo veľmi dôležité, pretože teraz ľudia sa snažia o posilnenie organizmu a liečbe ochorení ľudových nápravných opatrení .

Je známe, že mnoho rastlín má užitočné a liečivé vlastnosti . Bylinné medicíny a bylinné liečby je naozaj účinný a lacný liek na rad chorôb, ale nie slepo veriť, reklamy a propagácie. Byliny je potrebné starostlivo zvoliť každý jednotlivo , ako možný intoleranciou na jednej rastline alebo iný.

tiež možné:

 • nežiaduce účinky
 • Alergia
 • degradácie

Existuje mnoho recepty na GoSlim. Komponenty sa môžu líšiť v závislosti na efekte, ktorý chcete získať.

Je kláštor poplatky od ochorenia srdca, obličiek, celkovej telesnej posilňovanie, nachladnutie, chudnutie, protirakovinovými, poplatkov a mnoho ďalších.

Video: Kláštor čaj: ako rozlíšiť skutočné od falošných

GoSlim na chudnutie -The GoSlim na chudnutie proporcie bylín

Výrobcovia a weby, ktoré predávajú kláštorný zhromaždenie na chudnutie, ktoré svedčia o takomto zloženie a pôsobenie rastlín:

 • harmanček – simuluje prečistenie tela toxínov, znižuje chuť do jedla
 • Peppermint

  – znižuje hlad, znižuje chuť do jedla stabilizovať tráviaci trakt

 • Fenikel – zvyšuje metabolizmus, odbúrava tuky a zabraňuje ich ukladaniu v problémových oblastiach, použitie feniklu znižuje chuť do jedla sladké
 • kvety bazy čiernej – zlepšiť tráviaci trakt a majú priaznivý vplyv na žliaz s vnútornou sekréciou v tele, bráni ukladaniu tuku
 • Farba vápna – silný potenie a žlčopudne, zabrániť opuchy, vačky pod očami, vedie k normálnej hormonálnej rovnováhy
 • Púpava je zložka, ktorá znižuje chuť do jedla, normalizuje fungovanie tráviaceho traktu
 • Senna bylina má mierny preháňavý účinok a zabraňuje ukladaním podkožného tuku

Mnoho zložiek GoSlim by nemali byť konzumované pri chorobách obličiek a tráviaceho traktu

V časti výrobcu

nenaznačujú pomer bylín

v čaji. Takže ak máte precitlivenosť na niektorú zo zložiek zhromaždenia pred použitím, je potrebné sa poradiť s lekárom.

Ako funguje GoSlim na chudnutie: hodnotenia lekárov

Pozrime sa, čo hovoria lekári o byliny, ktoré sú zahrnuté v tejto kolekcii:

 • Harmanček je rastlina, ktorá sa bežne používa v medicíne. Používa sa hlavne ako čaj k zníženiu bolesti hlavy, zmierniť stres a normalizovať náladu. Harmanček tiež pôsobí ako silný protizápalový prostriedok. Tam je kontraindikáciou jeho použitia je na žalúdočné vredy a ochorenia obličiek. Tiež sa neodporúča používať harmanček spolu s diuretikami. Nekontrolované používanie môže viesť k dehydratácii
 • Peppermint- pôsobí ako diuretikum a choleretic činidlá, tak to tiež musí byť veľmi starostlivo použiť u ľudí s ochorením pečene, žlčníka, pankreasu a obličkách. V skutočnosti, v niektorých prípadoch to môže mať požadovaný dopad, a niektoré z nich môžu poškodiť. Peppermint tiež znižuje krvný tlak, takže sa nemusíte používať túto rastlinu, ak máte tendenciu sa pod tlakom

Lekári potvrdzujú výhody GoSlim, ale to nie je pre každého a

nie vo všetkých prípadoch

 • Fenikel, v medicíne známejší ako kôpru lekárni. Pred “kôprom voda” (tinktúra feniklu) bol použitý pre koliky u detí. Má preháňadlo a močopudné účinky. Ale to nie je preukázané, že fenikel znižuje chuť do jedla a zabraňuje ukladaniu tuku
 • Farba čierna bazy sa používa ako diuretikum a vyvolávajúce potenie. Tento efekt bude naozaj pomôže schudnúť, ale váha by sa znížil v dôsledku odstúpenia telesné tekutiny. Zníženie hmotnosti nebude trvalá. Nadmerná konzumácia odvar farba čierna bazy môže viesť k dehydratácii. Účinok bazy čiernej na endokrinný systém nie je preukázané
 • Farba vápno sa používa ako protizápalové a diuretiká. Je to s veľkou opatrnosťou je nutné použiť u ľudí s ochorením srdca, pretože moč bude vylúhovať životne dôležité minerály – draslík, sodík, chlór. To môže viesť k arytmiu. Aj v vápna obsahuje rastlinné hormóny zvanej fytoestrogény. Sú podobnú štruktúru ako estrogény (ženské pohlavné hormóny), takže ak máte problémy v tejto oblasti, Lipa mala trvať len so súhlasom lekára

Lekári povedať, že v GoSlim obsahuje fytoestrogény prirodzených hormónov

 • Púpava – diuretikum, preháňadlo a choleretic vlastnosti. Povzbudzuje chuť k jedlu. Púpava listy obsahujú draslík, horčík, chlór, fosfor, ktoré sú dobré pre telo, ako aj vitamíny A, B, C,

  E

 • Senna – používa sa ako celkom dobrý preháňadlo. Užíva sa pri chronickej zápche

Tak, učenie o vlastnostiach týchto bylín, môžeme povedať, že použitie kláštorného zhromaždenia chudnutie určite prinášať výsledky. vám schudnúť, ale hlavne kvôli odstráneniu tekutiny z tela a urýchľujú metabolizmus. Tie by mali venovať pozornosť tomu, že efekt je nie je tak rýchly , ako by sme chceli.

Ak používate príjem z GoSlim s rozumnou diétou a výkon môžete dosiahnuť oveľa lepší a trvalejší efekt. Nemyslite si, že keď ste ležať na pohovke a jesť, čo chcem čaj vám pomôže. Byliny obsiahnuté v kolekcii dokonale očistiť telo toxínov , normalizovať a urýchľujú metabolizmus. – a to je skvelá príležitosť, ako zabezpečiť výsledok

zoštíhľujúci účinok GoSlim bude výraznejší, ak budete kombinovať svoj príjem s fyzickou aktivitou.

Opäť platí, že účinky zložiek zhromaždenia do tela každého človeka je veľmi individuálna . Niekto môže veľmi rýchlo schudnúť, začína v prvých dňoch používania. Niekto efekt bude nútiť, aby som čakať.

niekto nepomôže. Výskum, vývoj a testovanie tejto formulácie neboli vykonané, , takže len povedať o účinnosti čaju ťažkú.

Ako sa GoSlim na chudnutie?

Ak chcete mať GoSlim namiesto pravidelného čaju a kávy. Odporúča sa piť 2-4 krát za deň . Môže byť bezprostredne pred použitím varí – 1 kávová lyžička čaju zalejeme 200 ml vriacej vody, príkry 3-5 minút a pitie. Si môžete pripraviť čaj za deň:

 1. V hrnci zalejeme 4 lyžičky čaju a zalejeme 400 ml vriacej vody, nechajte stáť
 2. Pred použitím zalejeme šálkou 100 ml ready-varil čaj a 100 ml vriacej vody

Bežná čaj môže byť nahradený príjmu GoSlim

Buďte pripravení na to, že začínajú piť GoSlim na chudnutie, ste veľmi často začnú navštevovať toaletu. Mali by ste tiež nemali zabúdať, že väčšina komponentov je diuretikum a vyvolávajúce potenie, a preto je dôležité, aby sa zabránilo dehydratácii.

Voda je základnou látkou, cez ktorú metabolické procesy. Pokiaľ má telo dostatok tekutín, mal by upratať oveľa rýchlejšie a lepšie. Preto, okrem čajových nápojov dostatočné čistenej vody.

V priebehu používania GoSlim, je potrebné zvýšiť denný príjem pitnej vody

Najdôležitejšiu úlohu pri chudnutí a očista tela trvá jedlo, ktoré jeme. v recepcii hotela GoSlim je potrebné sa dobre najesť a vyvážené. Vyhnite sa jesť mastné, vyprážané, korenené, sladké. Múka a sacharidy by mal byť obmedzený. Počas tohto obdobia, je najlepšie jesť zeleninu, mäso, mliečne výrobky a ovocie.

Doba použitia GoSlim Môžete si vybrať, ale nie sú uniesť. Použiť GoSlim nie je väčšia ako jeden mesiac. Ak dôjde k túžba opakovať priebeh. – robiť to ďalší mesiac

Video: Ako uvariť kláštor čajovňu

?

Ako urobiť sami GoSlim na chudnutie doma: recept

Ak ste si prečítať zloženie a vlastnosti rastlín, časť GoSlim a svojho lekára o jeho používaní, sa rozhodla vyskúšať, je lepšie variť sami. Takže budete presne vedieť, aké komponenty a v akom množstve je tu.

Ak chcete GoSlim domov bez problémov. Lekáreň môže kúpiť všetky bylinky z receptu, a vy im môžete vyberať sami. Aby však bolo možné vyberať svoje vlastné bylinky na GoSlim nutnosť starostlivo preskúmať každú súčasť.

Cook GoSlim je veľmi jednoduchá – stačí zmiešať všetky ingrediencie a variť je

Ak sa rozhodnete zbierať rastliny, sú zahrnuté v GoSlim sami, Je dôležité vedieť:

 • Každá rastlina potrebuje určitý životný cyklus a vyzdvihnúť iba v určitých obdobiach roka.
 • musíte dobre poznať štruktúru rastlín, aké jeho časti majú liečivé vlastnosti, kvety, listy, stonky, korene
 • Avid bylinkári tvrdí, že zber liečivých rastlín je potrebné vziať do úvahy fázy mesiaca
 • Rastliny musia byť zberalo v ekologicky čistých miestach, ale to nie je vždy možné

Príjem zo GoSlim môže byť kontraindikované – navštíviť svojho lekára predtým, než ho

A tak pre zber GoSlim čaj na chudnutie, ktoré budete potrebovať:
1. Harmanček doplnok – treba sa dostať kvety 20 g alebo 1 polievková lyžica
2. Mäta pieporná – vziať listy, 20 g alebo 1 polievková lyžica Sims 3. Fenikel – treba sušiť semená, 20 g
4. Baza kvetmi čierna bazy čiernej, 20 g
5. Vápno – kvety, 20 g
6. Púpava – kvety, 20 g
7. Senna listy, 20 g

Všetky komponenty zmesi. Z vyššie uvedeného množstva prísad dostane 140 gramov čaju . S výhodou uložiť do sklenenej alebo kovu, ktorý sa uzavrie nepriedušne.

GoSlim nedávno získal popularitu, ale recenzií nej sú veľmi protichodné. Dúfam, že vyššie uvedené informácie vám dal úplný prehľad o GoSlim chudnutí čaju pre seba a Určíte , či prijať to . V každom prípade je príjem akýchkoľvek doplnkov s terapeutickým cieľom by mala byť na lekársky predpis a pod jeho kontrolou.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...