správy

Fish XXL – názory a cena, kde kúpiť

Chcete solídne úlovok v zime? Potom navrhujem Fish XXL aktivátor sústo. Jedná sa o nový, unikátny a 100% efektívne návnady pre rôzne druhy rýb. Nebudem vám hovoriť, čo je vášnivý rybár, niekedy by sedieť na mráz, čaká na veľkú korisť. Obvykle sa používa jednoduchá návnada – zvarovaný zrna s anízu kvapiek. Do určitej dobe som všetko zariadiť, ale v poslednej dobe som mal rozhovor s rovnaké milovníka zimnej rybárčenie. Dozvedel sa od neho, že moja metóda je zastaraná, a preto odporučil Fish XXL návnadu na iné druhy, je oveľa slabšie, než je táto. Je tu však jeden háčik – objednávka je nutná na internete, je lepšie na oficiálnych stránkach (existuje pôvodná). Všeobecne platí, že som si kúpil tento nástroj a vedieť šťastný. Teraz trochu hovoriť o tom s prehľadom.

Feature Fish XXL

som si starostlivo preštudoval informácie o produkte, a pred skladovaním, Fish XXL názorov opatrne lopatou v sieti. Všetci, ktorí sa snažili dodatok chválil nádherný úlovok. Ako uvádza výrobca na obale, chytiť sa tejto exkluzívnej aktivátor budete mať: ďalší, väčší, rýchlejší. Potvrdiť, že všetko je v poriadku, ale je to tiež miesto s veľkým potenciálom a bude poháňať vstávať skoro ráno.

Fish XXL spray aktivátor pre zimné rybárčenie prichádza v malom výhodná 30ml fľaše, ale spotreba je veľmi úsporný. Farba účinné látky bohaté hnedé, ideálny pre transparentných ľadových vodách a plaché ryby, ktoré uprednostňuje návnada tmavšieho odtieňa. Hustá konzistencia výrobku zaručuje dlhodobo atraktívne pre ryby efekt, priťahuje aj veľké ryby z veľkých vzdialeností. Táto návnada je istý, aby si ryby, či už je to pokojné, opatrný či dravec.

Vzorec je bezpečný a najviac vyvážené:

 • Cesnak slona je dobré pre kapry, pleskáče, šťuky, kapry.
 • kafirovými. – podobne, plotice, lieň
 • Konopný olej -. Ocenia cejnek, CONV
 • Proteínové chobotnice návnady ostriež, sumec, mieň, Rotan.

Princíp fungovania Fish XXL

Fish XXL aktivátor uhryznutie je rýchle a zaručené, pretože boli starostlivo navrhnuté odborníkmi. Vedci a rybári-profesionáli trvalo tri roky, kým nájsť univerzálny, pohodlné a dokonalú aromatickú mix rýb. Unikátny návnada intenzívny vplyv na čuchový orgán budúcej produkcie. Aromatické látky, keď sa rozpustí vo vode, sa objaví na sliznicu, a tým ovplyvňujú nervové zakončenia. To znamená, ryby rúti smerom k vám na háku.

i ďalšie vlastnosti produktu:

 1. Dáva možnosť rozmnožiť obvyklý úlovok za 3!
 2. Perfektný mix vôní pre rôznych druhov rýb.
 3. Mohlo len 5 minút od ospalé rýb aktívny.
 4. Ideálne pre zimné obdobie.
 5. Akty v ľadovej vode.
 6. OL>

  Ako používať Fish XXL

  Fish XXL spray aktivátor pre zimné rybárčenie ľahké, hlavná vec je tu nájsť dobré miesto a prebudiť čoskoro. Návnada bude vyhovovať všetkým, ktoré sa zvyčajne používa v poriadku ísť, dokonca aj chleba. Chytať ryby pokojné používajú postup návnada 2-4 krát, a mazaný, plachá musí posypať Food 7-8 krát. Keď zachytil 2-3 veci, môžete opakovať celý postup.

  Zvyčajne uhryznutie začína po 10 minútach. Mimochodom, možno budete chcieť, aby sa otvor širší, pretože je tu vysoká pravdepodobnosť výroby veľkých rýb. A predsa – starostlivosť pre zimné rybárčenie, pamätať

  !

  Dignity Fish XXL

  Som tak rád, že som našiel Fish XXL. nalákať ďalšie druhy sa dokonca pokúsiť nechcú, pretože 100% istotu v tom. Teraz rybolov mi prináša ešte väčšie potešenie, než predtým. Sprej je skvelé, takže navrhujem, a to má nasledujúce výhody:

 • úspešne testované v rôznych nádržiach.
 • Kompaktný, ergonomické veľkosti fľaše.
 • Esencia univerzálne a veľký vplyv na všetky druhy rýb.
 • vhodné prostriedky na dochucovanie rôznych trysiek.
 • Aktívne aj pri jedle, plaché ryby.
 • Dostupná cena a vysoká kvalita.

Názor odborníka

Volodymyr Rybak so skúsenosťami správne a úspešne rýb nie je tak jednoduché, pretože to budete potrebovať šťastie, vkus a ozvučenie, Všeobecne platí, že mnoho faktorov. Ale dnes, dobrý úlovok môže potešiť nielen skúsený rybár a novice. Dôležité je, že iba Fish XXL, recenzií tohto spreja je návnada bez výnimky pozitívny, aktivátor funguje ako má podstatne zvýšiť úlovok a rozšírenie možnosti zimné rybárčenie.

& nbsp;

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *