Krása

Ems Trainer ÔÇô n├ízory, koment├íre, cena, forum, opasok

Muscle stimul├ítor Ems tr├ęner pom├íha dosta┼ą ─Źerpan├í a t├│novan├Ż telo bez n├ímahy a v najkrat┼íom mo┼żnom ─Źase. Reklama s─żubuje, ┼że s ÔÇťbutterflyÔÇŁ v bruchu alebo osadenie, za p├ír t├Ż┼żd┼łov pravideln├ęho u┼ż├şvania dostanete atletickej postavy a siln├ę svaly, a nerobi┼ą ni─Ź. Rovnako ako v┼íetky svalov├ę tkanivo zmen┼íuje a rastie, ale je to ─żahk├ę? M├Żtus alebo realita, ─Ź├ştajte ni┼ż┼íie.

─îl├ínky o remelectro opasok chudnut├ş Guatapanal chudnutie brucha a boky Golden ihly chudnutie

─îo je Ems Trainer

Ems Trainer je sval stimul├ítor, ktor├Ż bol vyvinut├Ż s vyu┼żit├şm najmodernej┼í├şch technol├│gi├ş, je ur─Źen├Ż pre tr├ęning svalov doma. Simul├ítor sa pou┼ż├şva:

& nbsp;

 • zlep┼íenie toku krvi a lymfy;
 • k zn├ş┼żeniu bolesti;
 • strata hmotnosti;
 • obnova svalov├Żch vl├íkien;
 • odstr├íni┼ą stagnuj├║ci procesy v tkaniv├ích svalov;
 • stimul├íciu svalov├Żch funkci├ş;
 • zvy┼íuje svalov├Ż tonus.

Simul├ítor je vyroben├í zo silik├│nu, ktor├Ż nasleduje krivky tela. Elektr├│dy na svojom povrchu maj├║ g├ęlov├ę vlo┼żky, prostredn├şctvom ktor├ęho pulzn├Ż r├Żchlo dosiahne svalov├Żch vl├íkien. Sval Stimul├ítor m├í 15 re┼żimov, tak┼że si m├┤┼żete vybra┼ą to najlep┼íie pre v├ís, a potom zn├ş┼żi┼ą alebo zv├Ż┼íi┼ą za┼ąa┼żenie na svaly. Vybavenie: be┼żeck├Ż p├ís, silik├│nov├ę listy, elektr├│dy, n├ívod na pou┼żitie (jazyk ÔÇô Europen)

.

Princ├şp fungovania EMS-tr├ęner

Svaly sa zvy┼íuje s svalov├ę kontrakcie. Svalov├ę vl├íkna za─Ź├şnaj├║ rast po obdr┼żan├ş mozgu impulz, ktor├Ż sa vyskytuje pri vykon├ívan├ş posil┼łovacie stroje. Pou┼ż├şvanie Ems tr├ęner sign├íly do svalov kona┼ą bez ├║─Źasti mozgu. ÔÇťButterflyÔÇŁ m├┤┼że nahradi┼ą v┼íetky alebo niektor├ę s├║bory cvi─Źenie pre nohy, ruky, chrb├ít alebo ABS. T├íto met├│da bola vyvinut├í pre modelovanie post├ív, spa─żova┼ą tuk r├Żchlo, zbavi┼ą sa celulit├şdy.

stredomorsk├í strava ponuky a recipesto prinies┼ą telo na objedn├ívku po dobu jedn├ęho mesiaca a vytiahnite figurea di├ętny pl├ín a cvi─Źenie, ako schudn├║┼ą v mesiac

Cena Ems tr├ęner

V Moskve s├║bor Ems tr├ęner je vo─żne k dispoz├şcii. K├║pi┼ą simul├ítora je mo┼żn├ę v stacion├írnych a internetov├Żch lek├írn├ş (plan├ęta zdravie, dobr├ę lek├íre┼ł, Gorzdrav, Apteka 36,6, lek├íre┼ł Stoli─Źky, Aptekamos, Evrofarm), rovnako ako na ofici├ílnych str├ínkach v├Żrobcu a na internete -stores potrieb pre ┼íport. Ceny na rozmedz├ş stimul├ítora svalov od 1 990 do 3 980 ÔÇŽ.

N├ívod na pou┼żitie Ems Trainer

V├Żrobcovia odpor├║─Źaj├║ pou┼żitie svalov├ęho stimul├ítora Ems tr├ęner ka┼żd├Ż de┼ł pod─ża nasleduj├║cej sch├ęmy:

 1. potiahnutie povrchu simul├ítore vodiv├ęho g├ęlu.
 2. superponovan├Ż p├ísu a zaklapnutie pod jednotliv├ę parametre ─żudsk├ęho tela.
 3. Zahrnutie svalov├ęho stimul├ítora, konfigur├íciu programu.
 4. Na konci tr├ęningu, automatick├ę alebo manu├ílne vypnutie pr├şstroja.
 5. OL>

  Efekt├şvny tr├ęning je m├ş─żnikom, denn├Ż, cvi─Źebn├Ż program:

 • Stage. 1: Pr├şprava a pomal├ę zahrievanie, cvi─Źenia zariadenie, svalov├Żch skup├şn pred pr├ícou
 • Stupe┼ł 2 :. P├ílenie tukovej hmoty nad svalmi
 • Krok 3 :. Stimul├ícia, tr├ęner, svalov├ę vl├íkna vplyvom bodu (pulzn├Żm)
 • Krok 4: simul├ítor postupne, ale v├Żrazne zni┼żuje z├í┼ąa┼ż na svaly, vykon├íva relaxa─Źn├ę (uvo─ż┼łuj├║ce) mas├í┼ż po dobu 5 min├║t

Chudnutie p├ís brucho slimmingInterval p├┤st pre zdravie a hmotnosti lossHow strati┼ą. hmotnosti v hornej ─Źasti tela ┼żeny

Kontraindikácie Ems-trainer

Chudnutie p├ís Ems tr├ęner podporuje svalov├ę kontrakcie v d├┤sledku elektrick├Żch v├Żbojov. Z tohto d├┤vodu je pou┼żitie simul├ítore je kontraindikovan├Ż u chronick├Żch ochoren├ş vo f├íze ┼ívihu, krv├ícanie, diabetes (prv├í alebo druh├í typov), tehotenstvo, pr├ştomnos┼ą rakoviny, por├║ch nervov├ęho syst├ęmu po chirurgickom z├íkroku. striktne zak├ízan├ę pou┼ż├şvanie tohto zariadenia pre ochorenie kardiovaskul├írneho syst├ęmu, a to najm├Ą v pr├şpade, ┼że vstavan├Ż kardiostimul├ítor. kontraindikovan├ę okam┼żite pou┼żi┼ą tr├ęnera po naroden├ş.

M├┤┼żem schudn├║┼ą s tr├ęnerom Ems

Z predmetu anat├│mie a fyziol├│gie je zn├íme, ┼że povrchn├ę alebo hlbok├ę svalovej pr├íce po obdr┼żan├ş impulzy z centr├ílneho nervov├ęho syst├ęmu (CNS), tj sign├íl pri┼íiel do prsta ÔÇô bol ohnut├Ż double, po cel├ę st├íro─Źia, boli uzavret├ę. Pri pou┼żit├ş simul├ítora Ems je to ist├ę, len na povrch ko┼że, svalov├ęho tkaniva sa zni┼żuje, ale nie naf├║knut├Ż je d├┤le┼żit├ę.

Impulzy nie s├║ schopn├ę rozbi┼ą tuk, tak┼że ├║bytok hmotnosti cez stimulanty je dobre napl├ínovan├í PR kampa┼ł z v├Żvoj├írov simul├ítore. Ems Trainer ÔÇô jedna z mnoh├Żch stimul├ície svalov, ktor├ę s├║ ur─Źen├ę pre vyu┼żitie (rehabilit├ícia) svalov ┼íportovcov po zranen├ş, pacienti po oper├íci├ích, nie pre tvorbu svalovej hmoty

.

Nespr├ívne pou┼żitie tr├ęnera m├┤┼że sp├┤sobi┼ą nenapravite─żn├ę ┼íkody do svalov. Ak chcete z├şska┼ą ├║─żavu, svalnat├ę telo, budete musie┼ą da┼ą ve─ża ├║silia v posil┼łovni a dramaticky zmeni┼ą potravinov├ęho syst├ęmu. Celkovo mo┼żno poveda┼ą, aby sa dosiahol cie─ż bude musie┼ą h─żada┼ą komplexn├ę rie┼íenie, jeden by som neurobil.

& nbsp;

Paul├şna Turo┼í├şk├í

M├ím ve─ża ─Źo poveda┼ą o Iveve J├íno┼í├şkovej, ale najv├Ą─Ź┼íie dve veci, ktor├ę je potrebn├ę vedie┼ą, je to, ┼że je reflex├şvna a intuit├şvna. Samozrejme, ┼że je tie┼ż podmaniv├í, vtipn├í a presved─Źiv├í, ale s├║ to tak ist├ę, ┼że s├║ desiv├ę.
jej reflexn├ę myslenie, to je to, za ─Źo je ─Źasto uctievan├í. ─Żudia sa ─Źasto spoliehaj├║ na svoju a pozorn├║ povahu v ─Źase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonal├Ż a Kieran m├í ve─ża znakov├Żch ch├Żb. jej ego a abrazivos┼ą nie s├║ ├║plne z├íbavn├ę a m├┤┼żu zni─Źi┼ą ve─ża ve─Źerov.
Na┼í┼ąastie jej intu├şcia pom├íha udr┼żiava┼ą ich aspo┼ł v malom.

Mohlo by sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą...