správy

Electricity saving box – názory a cena, kúpiť hneď, kde kúpiť

V poslednej dobe na trhu objavil neobvyklý elektrické zariadenie Elektrina Saving Box. Jeho meno sa prekladá do angličtiny ako “Ekonomický elektriny.” Toto zariadenie sa predáva v internetových obchodoch za atraktívnu cenu. Ponuka nemôžu zostať ľahostajní k mnohých spotrebiteľov, ktorí si želajú k zníženiu nákladov na elektrickú energiu bez príloh.

Na Reklamné zariadenia, nájdete podrobnejšie informácie o úsporné, schéme pripojenie, efektivitu využitia a princíp fungovania. K dispozícii je aj vyhlásenie o zhode. Ľudia opúšťajú spätnú väzbu druhu na prácu. Existujú dôkazy o tom, že existuje niekoľko zariadení, ktoré pracujú podobným spôsobom. Sú takmer nemožné nájsť v klasických obchodoch.

Podozrenie pri používaní prístroja Elektrina Saving Box

Výrobca sľubuje úspory elektriny výbava kolísanie napätia z dôvodu kompenzácie jalového výkonu. Toto, podľa poradia, by malo znížiť náklady na elektrickú energiu a zvýšiť životnosť domácich spotrebičov. Ak chcete začať používať zariadenie, jednoducho ho vložte do zásuvky a stlačte tlačidlo na tom s napájacím tlačidlom.

Toto využitie úspor neporušuje pravidlá zásobovania elektrinou, ako sa prístroj zapne prísne po domácom metra. Podľa vyhlásenia výrobcov a spotrebiteľov, zariadenie potrebuje ušetriť až 33 percent energie. To všetko znie veľmi lákavo, ale k lepšiemu pochopeniu , aby ste pochopili úspornejšie energie Elektrina Saving Box je rozvod alebo pravda.

V podrobnejšom štúdia zistila dvoch možných znamenie rozvodu. Prvá sa týka silné poruchy cien pre energeticky úsporné. Napríklad v jednom z on-line obchodov je 700 rubľov. Tiež zistil, vzorky a 208, a za 1600 rubľov, ktoré vyzerajú a fungujú takmer rovnaké. Vyššie uvedený argument neumožňuje pochybovať o tom, že to je jeden a ten istý výrobok, práve predal za rôzne ceny a s rôznou kvalitou.

Druhý známkou nízkej kvality je, že výrobca a krajiny pôvodu zariadenie zostávajú neznáme . Toto pletie mnoho dodávateľov. Absencia akýchkoľvek primeraných podrobnosti o firme-výrobca výrobku takisto vyvoláva vážne pochybnosti, pokiaľ ide o realitu svojich sľubov.

Princíp fungovania ekonomík Elektrina Saving Box

Podľa technického opisu pre podporu webové stránky, ekonomický poskytuje konverziu jalovej zložky prúdu v aktívnej, zníženie rušenia a napäťovými rázmi, jeho stabilizácie, a výsledná nižšia spotreba energie. Pas, tiež ukazuje charakteristiky zariadenia:

  • napätie – 90 až 250 V,
  • aktuálna frekvencia – 50 až 60 Hz;
  • maximálne zaťaženie až do 15 kW.

Posledný kharkteristika zdá podozrivý, pretože prístroj nemá žiadne výstupy pre pripojenie ďalších spotrebiteľov. Niektorí distribútori týchto zariadení tvrdí, že aj oni údajne určenie fázového posunu medzi napätím a prúdom.

Podrobnejšie posúdenie prevádzky zariadenia z hľadiska fyzikálnych zákonov môže byť len na základe presného merania. Niektorí kupujúci opatrný všetkých týchto výrokov a vlastnosti. Mnohí z nich nemajú záujem vo všetkých týchto nuansách.

Vnútorná konštrukcia zariadenia Elektrina Saving Box

Propagačné materiály na vzhľade svietidla. Ak nezávislý pitva ekonomiky pre zábavu namiesto komplikovaných elektroniky našiel dosť jednoduchý elektrický obvod:

  • na závery vstupe konektor pripojený prepínač, ochranné poistky, varistor, hasiace kondenzátor (kapacita – 5 UF) a mosta diód;
  • Zobrazuje pripojiť dva bežné LED a zvlnenie vyhladzovací kondenzátor (s kapacitou 1000 UF).

mýtus alebo pravda Elektrina Saving Box

Takéto usporiadanie je viac ako obyčajný svietidlo alebo nočné svetlo, skôr než kompenzátora jalového výkonu. Je to z toho dôvodu zariadenie nebude môcť uložiť žiadnu energiu. Naopak spotreba energie je sám prístroj v žiadnom prípade nie je rovné nule. Všetky tieto skutočnosti odísť pochýb o tom, že ekonomická – skutočný rozvod a ďalší trik podvodníkov

.

Kupujúci zaplatí určitú čiastku na nákup zariadení, ale stretávajú s nedostatkom efektu. Vzhľadom k tomu, elektriny Saving Box je prázdna, ktorý neposkytuje žiadne úspory energie a môže hrať len úlohu ozdobným svetelného zdroja. Všetky sľuby výrobcu prinieslo len túžbu, aby v hotovosti na spotrebiteľov. To sa neodporúča kupovať popísané zariadenie, pretože všetky náklady budú úplne zničená.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *