správy

Dynamite – aktivátor skus, názory, komentáre, cena, kde kúpiť,

Niektorí rybári tvrdia, že ak nechcete používať aktivátory pre ryby a rybárčenie nie je nič robiť, môžete sedieť doma a nevyzerajú po dobrodružstve. Ale drvivá väčšina uviedla, že iba také triky na rybárčenie to bol zlý nápad, a nie je robené pre zábavu a pre zisk.

Just povedať len jednu vec, obe strany sú v poriadku, len každý rôznymi spôsobmi. Jedna vec, ktorú musím povedať, aktivátory hryzenie nie je rozvod, oni pracujú, ale všetko inak. Každý by mal vyzdvihnúť správne návnady a návnady. Hovorme viac o tom, a venovať pozornosť k najobľúbenejším aktivátory.

Čo vyvoláva uhryznutie Dynamite

Takže aké sú aktivátory a ako fungujú vo vode? Poďme si o tom pohovoriť. V mieste rybolovu hodil kus návnady (objem súhlasila s tvrdením, že je prítomný v každom balení). Po získaní návnadu na dno začína svoju činnosť. Hlavným cieľom týchto aktivátory rýb – prilákanie rýb z celého zásobníka v mieste rybolovu

.

Aminokyseliny, tuky a iné atraktanty, ktoré sú súčasťou aktivátorov sa rozpustí vo vode a tvorí miesto na spodnej strane v rybárskom mieste. Je to škvrna na spodnej strane spôsobí, že ryby sa hľadať potravu a prebúdza chuť k jedlu, a okrem návnadou hákom ju k jedlu nič.

Uhryznutie nemusí čakať dlho. Ak máte v pláne loviť v rybníku u konca, bude vôňa sa postupne rozšírila po vodách, takže by nástraha trochu proti prúdu. Pokiaľ ide o zimné rybárčenie, potom ešte lepšie – fyzikálne zákony nebol zrušený. V studenej vode a vôňu atraktívny loviť znečisťujúce látky šíri oveľa rýchlejšie.

Vlastnosti Dynamite

aktivátory skus je navrhnutý tak, aby prilákať ryby a prebúdza chuť k jedlu. Na ne a venovať pozornosť. Niektoré látky môžu vykonávať len jednu funkciu, ich účinok bude malý.

 • Ryby jednoducho hodia na mieste rybolovu, ale uhryznutie nebude;
 • Ryby sa hrýzť všetci okrem teba;

Táto situácia nie je pre každého, takže je najlepšie sa pozrieť na látky, ktoré majú obe vlastnosti súčasne. Je to o nich budeme diskutovať nižšie, v našom hodnotení. Ale asi tak všetko, na zákazku.

Vedľajšie účinky Dynamite

Vedľajšie účinky užívania aktivátory nie je tak dôležité, ale mali by venovať pozornosť. Ak pozorne prečítať návod (a rovnako tak väčšina našich ľudí), je možné, aby to preháňať s dávkou, preto budete nasýtiť ryby hrýzť, to nebude.

Je tu šanca strašiť ryby, ale ak si kúpite aktivačný okusovať na oficiálnych internetových stránkach, bude to nestane. Môžete naháňať nízku cenu a nákup vypršala alebo falšovaný nekvalitný výrobok, potom efekt bude malý. Ak to vôbec bude.

Princíp činnosti Dynamite

Princíp pôsobenia aktivátora uhryznutie je veľmi jednoduchá, a skladá sa z dvoch stupňov:

 1. Láka ryby rybárskej mieste;
 2. Prebudenie jej hlad;
 3. OL>

  Just nalákať ryby do tej miery, rybárčenie je malý, je potrebné, aby sa uhryznúť. A to všetko s jedným tímom ešte ťažšie. Z tohto dôvodu, vedci po mnoho rokov, empiricky zvolená kombinácia zložiek aktivátora hryzením a dosiahnutie žiaduceho výsledku.

  Top 5 najlepších aktivátory hrýzť Dynamite

  Najlepšie aktivátory hryzenie – tie, ktoré plne uspokoja potreby rybára. A každý má odlišné potreby – niektorí chceli chytiť dravé ryby, a niektorí dávajú prednosť ísť s plavákom tyčou pri hľadaní kapry. Preto, aby žiadny všeobecný rating aktivátory hryzenie by bol zlý nápad.

  Rozhodli sme sa zvoliť iba najobľúbenejšie aktivátory hrýzť a vziať do úvahy každý z nich podrobnejšie, a samozrejme napíše hodnotenie od redaktorov internetových stránok (Bol som rybolov so všetkým, čo je popísané nižšie návnad) a k zoznámiť vás s názormi rybárov.

  V súčasnej dobe, na základe nášho pohľadu boli 4 najobľúbenejších spúšťačom hryzenie, to FishHungry (ktorý je tiež nazývaný hladné ryby), spray aktivátor XXL Fish, Double Fish and návnadu dynamit senzačný efekt. Myslím, že každý počul o nich a chcú vedieť celú pravdu.

  Activator hryzenie FishHungry

  FishHungry (fish Hungry alebo hladné ryby) je jedným z najpredávanejších rybárske potreby. , Som počul o ňom prakticky všetci rybári, ale väčšina z nich opustil negatívne recenzie. A len malá časť pochopiť, ako aplikovať a pozitívne reaguje.

  Tento model vedie mnohé rybárov uvažovať o FishHungry rozvode alebo nie. Vám hneď povedať: nie. Ľudia nevedia, ako používať kladivo tiež kričali, že je to zlé, ale mlčí o tom, že ich ruky sú krivky. Dúfam, že všetci pochopili, čo som dostať na adrese.

  Popis aktivátora H4>

  FishHungry je považovaný za najspoľahlivejší, najviac populárne a široko používané okrem iného aktivátory rýb. Niektorí hovoria, že je to veľmi ovplyvnené reklamou. Ale ak ste inzerovať nejaké ďalšie nezmysly, potom aktívne používať, tak nikto.

  Všestrannosť FishHungry nás núti myslieť na veľa rybárov. Koniec koncov, ako jeden diel aktivátor uhryznutie mohlo rovnako dobre byť pokojný a prilákať dravé ryby, a to aj bez ohľadu na ročné obdobie (to funguje rovnako dobre pre letné i zimné rybárčenie). A kompozícia je obsiahnutá v detaile, šport bag návnada môže byť skladovaný po dlhú dobu, a to nepôjde zle.

  Vlastnosti Dynamite h4>

  Oficiálne stránky predajné aktivátor okusovať ryby FishHungry volá jeho výrobok jedným z najvýznamnejších objavov v oblasti rybolovu a vedy. Po prečítaní informácií, môžete vidieť, že má nasledovné vlastnosti:

 • Práca na veľmi veľkú vzdialenosť, priťahujú ryby zo všetkých zásobníka do zvoleného cieľa;
 • ryby náhle prebúdza chuť k jedlu a skladované po dlhú dobu. A zo všetkého najviac ovplyvňuje väčších exemplárov, ktoré sa neustále kŕmia na mieste rybolovu.
 • rovnako účinné v lete, v zime, na jeseň a na jar rybárčenie. A tiež umožňuje zvýšiť rybí úlovok v morských a sladkovodných rybolovu.

Predám Dynamite h4>

V záujme zakúpenia aktivátor hryzenie FishHungry stačí vyplniť jednoduchých polí formulára, ktorý sa zobrazí po kliknutí na tento odkaz. Stačí zadať vaše telefónne číslo a meno, a potom čakať na obsluhu hovorov (hovoria počas 10 minút).

Na vyplnenie dotazníka

Cena aktivátor hryzenie FishHungry dosahuje asi …, ale nie pre našich návštevníkov webu. Keď kliknete na odkaz, ktorý sme zaistili aktivátor uhryznutie bude stáť len … na balenie, čo je 3 sáčky. Upozorňujeme, že sa pôvodný tovar balené v balení po 3 sáčkoch. Dodávka aktivátor sa vykonáva vo väčšine veľkých krajín, ako je Európa, Ukrajina, Bielorusko, Kazachstan, Moldavsko a Kirgizsko.

Trigger Fish uhryznutie XXL

Fish XXL je druhým najpopulárnejším, ale nie je efektívna. Tieto aktivátory skus známy všetkým rybárom ako jeden z najlepších zimných aktivátory. Ale je to lepšie, než beží na jar, v lete a na jeseň

Zmeny od 16. júna :. Pridáva najnovšie aktivátor hryzenie Fish XXL pre letné rybárčenie. Si môžete objednať kliknutím tu.

Ale nie podstatou, je to naozaj pracuje na návnadu. Vezmite si klasickú návnady pre lov kaprov (torta + múky) a pridajte do časti spreja (počet kohútikov vo fľaši je daná hmotnosťou pripravenej zmesi). Pripravení, teraz nebudete ísť domov s prázdnou.

možno tiež spracovávať na návnadu s postrekovačmi aktivátor. Mimochodom, veľmi užitočné, keď kapor rybárčenie. Často som posypať boilies tejto kompozície. Najlepšie zo všetkého je, že sa prejavuje kombináciou vône vyprážané kurča a sliviek.

Popis Dynamite h4>

ostňovcovité uhryznutie XL nie je horší ako je popísané vyššie. Naopak, keď vyhrá za určitých okolností. Jeho prednosťou je konzistencia – aktivátor sa vyrába vo forme spreja. To je veľmi výhodné s nimi pracovať s návnadami a návnady pred liatím do vody.

Vlastnosti h4>

Vlastnosti tejto návnady sa v ničom nelíši od tej predchádzajúcej, podľa toho, ako sme boli hodnotenia, vyberte všetkých svojich členov tak, že majú dva z najdôležitejších ukazovateľov. A aktivátor hryzenie Fish XXL nie je výnimkou.

Jeho vlastnosti sú nasledovné:

 1. Po prvé, keď láka ryby zo všetkých vodách priehrady na miesto rybolovu, a vytvára oblak atraktant, že ju tam drží;
 2. Okrem toho, ako sa ryby vôňa aktivátor sa rozvíja pocit hladu a ona začne aktívne vyhľadávať potravu.
 3. OL>

  Predám Dynamite h4>

  Ak chcete od Activator hryzenie ryby XXL je pomerne jednoduchý, je len potrebné, aby sa do príslušných polí formulára s Vašim menom a telefónnym číslom. Potom čakať na obsluhu, ktorá sa stane v najbližších 15 minút.

  Na vyplnenie dotazníka

  V cene Fish XXL je o & nbsp; … pre obyvateľov Európy. Ale my rešpektujeme našich čitateľov a my sme radi, aby im radosť s darčekmi. Preto vám ponúkame možnosť zakúpiť aktivátor hryzenie so zľavou 53%. Budete musieť zaplatiť len

  … FONT> Activator hryzenie suchých Blooder

  Activator hryzenie suchých Blooder je nový a účinný aktivátor, ktorý sa zúčastnil európskych vedcov a rybárov zo všetkých krajín SNŠ. Rybári dal radu o preferenciách rýb rôznych druhov, a vedci pokúsili syntetizovať látky, ktoré by mohli spôsobiť ryby, aby sa viac aktívny.

  Vďaka spolupráci výskumníkov sa podarilo vytvoriť skutočne účinný nástroj, ktorý je schopný poskytnúť obrovský úlovok. Kombinácia feromóny a albumín (to je zaschnutá krv), viedol ku komplexu látok, ktoré zvyšujú účinok navzájom.

  Popis Dry Blooder h4>

  Účinok aktivátora Dry Blooder na základe interakcie suchého krvi a feromóny. Kombinácia týchto zložiek spúšťa rybie hladu, ktorú nie je schopný sa ovládať. Jediným výsledkom pre ryby jesť návnadu na svoj hák. Hlavným efektívny prostriedok aktivátor:

  1. Suché krvi, známy ako albumín. Táto látka je odvodený od prírodného zvieracej krvi prirodzeným spôsobom. Každý vie, že proteín je najviac ľahko stráviteľné látky v ľudskom tele, rýb a živočíchov. Zloženie albumínu je zahrnuté 95% proteínu (proteín). Jednoduché a účinné jedlo. – tu je to, čo budete potrebovať ryby
  2. syntetizovaný feromóny, ktoré sa začínajú spôsobovať pocit rybí hladu. Vďaka vplyvu látok rýb nemôže ovládať hlad sám. Začína sa aktívne pohybovať smerom k miestu, kde je feromón bol vo vode a nájde vašu návnadu.
  3. OL>

   Vlastnosti Dry Blooder h4>

   Activator hryzenie suchých Blooder láka rybu na rybolov v dôsledku pôsobenia svojej špeciálnej kombinácii feromónov a albumínu. Po hnojenie vajcia, po 10-20 minútach, hladná ryba začne plávať až do svojho návnady. Teraz je hlavnou úlohou rybárov je len včasné hákovanie a prehrávanie ryby.

   Najúčinnejšie zložky aktivátora uhryznutie je aromatické enzýmami plazmy rýb. A tieto súčasti sú veľmi odlišné od ich náprotivkov. Vonia proste okamžite rozšíril po celej rybníka a robí rybie sústo.

   sušia krv Čistenie Blooder vyrobený vo forme práškovej hmoty, ktorá môže ľahko domeshivat návnadu alebo pridať do trysiek. Na zimné rybárčenie je najlepšie zaobchádzať s aktivátor Dry Blooder veľmi návnadu, že po jej páde do vody vytvorený atraktívnym miestom vôňa.

   Výhody suchého Blooder h4>
   • nepochybne pracuje pre rybolov v lete aj v zime
   • obsahuje iba prírodné, koncentrované feromóny a sušené krvi;
   • albumín funguje skvele pri love na rieky a jazerá;
   • priťahuje ryba s veľkou oblasť nádrže;
   • aktivátora uhryznutie je univerzálny a rovnako dobre láka dravé a pokojné ryby.

   Funguje najlepšie suché krvný Dry Blooder prilákať mäsožravých rýb týchto druhov: kapor, karas, lieň, plotice. -Li hovoriť o dravca, vyniká pri love sumca, šťuky, zubáče, ostrieže a Chub, goliera.

   Predám Dry Blooder H4> Aby bolo možné kúpiť aktivátor hryzenie suchých Blooder v Európe, na Ukrajine, Gruzínsku, Kazachstane BeloEurope alebo stačí vyplniť jednoduchú prihlášku na oficiálnych internetových stránkach, ktorý je nižšie. A potom čakať na správcu hovorov aktualizovať údaje o doručení.

   Na vyplnenie dotazníka

   Video preskúmanie aktivátor hryzenie suché krvi h4>

   Myslím, že by bolo lepšie, 1 krát vidieť ako 100 krát na čítanie. Ponúkame vám video, v ktorom rybár s dlhoročnými skúsenosťami hovorí o vlastnostiach tejto aktivačnej hryzenie a ako ju správne aplikovať, aby sa chytiť mnoho veľkých rýb.

   Activator fish Double Fish

   Activator fish Double Fish rovnako dobre známy v rybárskych kruhoch, pravda nie je tak známa forma. To je zo sady pre rybolov. Kúpou dostanete balíček, v ktorom návnada je lákavá a špeciálna zmes pre liečbu návnadu. Docela zaujímavý prístup k rybolovu, nie je to?

   Veľmi šikovná vec, ako som často musel chytiť dravca (a tam je návnada nepoužíva), spracovanie iba Voblery, silikónové návnady alebo trolling. Tu je očividné výhody Double Fish na prvom mieste. – Ekonomika

   Popis Dynamite h4>

   Veľa zákazníkov písať recenzie, týkajúce sa použitia tohto návnada. To bolo testované v rôznych vodných útvarov: riekami, kanály, jazerá, zálivy, more, a to aj v rôznych ročných obdobiach zime aj v lete. Pracovala na hurá, hlavná vec je, aby podiel pri varení.

   To všetko je uvedené na klope obale, je tam namaľoval jasne kedy, kde a ako zvládnuť nástrahu alebo návnadu, pridajte návnadu tento aktivátor je v pohode. So svojou žiadosť začínajúceho užívateľov, ktorí potom nechce prezradiť skúsenému rybárom tajomstvo úspešného rybolovu.

   Vlastnosti Dynamite h4>

   Zloženie aktivátora, ktorý je úplne identická s prirodzenou feromónov rýb uvoľneného z nich v priebehu života. Dajte jej inštinkt k jedlu. Všetko, čo sa deje na fyziologickej úrovni a ryba pláva na lákanie mieste aj z najvzdialenejších častí vody, a potom Jar začína chytiť návnadu.

   Kúpiť h4>

   Tento proces nákupu je veľmi jednoduchý: je potrebné kliknúť na odkaz, ktorý je poskytovaný pod týmto odsekom, a potom vyplniť formulár objednávky (uveďte meno a telefónne číslo do príslušných polí) a čakať na prevádzkovateľa volania na získať adresu doručenia.

   Na vyplnenie dotazníka

   Ak chcete pomocou aktivátor rýb Double Fish je k dispozícii pre občanov Európy, Ukrajiny a Bieloruska. Cena je 2950 rubľov a 848 Sk, resp. Ale opäť, dávame vám darček v podobe zľavy kliknutím na náš odkaz obdržíte rybársky kit iba 1390 399 rubľoch alebo hrivny.

   Activator hrýzť Dynamite

   Senzačný návnada, o tento aktivátor je počuť každý rybár. Niektorí hovoria, že ryba písal na návnadu zaobchádzal s ním, rovnako ako omráčený. Zaujímavá je skutočnosť, že priťahuje pokojné a dravé ryby.

   opakovane zistili, že šťuka začína byť veľmi túži chytiť návnady, ktoré nalial Dynamite. Dokonca aj po trenie období kŕmení také aktivity dravca bola pozorovaná. A biela ryba je celkom dobré reakcie na ňu.

   Popis h4>

   aktivátor Dynamite hryzenie efekt sa vyrába len v kvapalnej forme. To je 5 tašky (vyrobené z fólie), malá veľkosť, a každý z nich naplní kompozíciou. Objem každého vrecka je 5 ml tak, že jedno rybárske potrebovať len polovicu paket.

   Vlastnosti h4>

   Aktívne hryzenie ryby za každého počasia v akéhokoľvek vodného toku je poskytnutá účinkom na inštinkty rýb na fyziologickej úrovni. Po rozpustení vo vode aktivátora vylučovať feromóny, a ryby inštinktívne začne aktívne absorbovať ich zdroj.

   Kúpiť h4>

   Aj v tomto prípade je všetko jednoduché: Kliknite na odkaz nižšie, vyplňte zodpovedajúce polia formulára a očakáva konzultanta pre upresnenie dáta pre dodávky, ktorá sa vykonáva v Európe, Kazachstanom a Bieloruskom

   .

   Na vyplnenie dotazníka

   Dodávka je od kuriérskou službou priamo do vášho domu. Tento proces môže trvať 1 až 10 pracovných dní a je úplne zadarmo. Cena jedného balenia (5 fľaštičiek s tekutinou aktivátor okusovať) je iba 1450 rubľov.

   Aktivátory hryzenie rozvodu alebo nie?

   vyhlasujem jednoznačne: aktivátory hryzenie Fishhungry, XXL ryby, Double Ryby a dynamit sa nejedná o podvod a fungujú skvele. Sme seriózny zdroj, ktorý je navštevovaný mnohých čitateľov a medzi nimi je dobrá podiel trvalé. Nechceme dovoliť písať o tom nekontroloval z vlastnej skúsenosti.

   To platí aj v tomto článku, všetky 4 aktivátor bol testovaný podľa mňa osobne, a pár mojich priateľov. Ich účinok je nejednoznačný a sa prejaví v pozitívnym spôsobom iba v prípade správnej kombinácie všetkých komponentov.

   Úspešné rybárčenie závisí na mnohých premenných. Preto tí, ktorí si myslia, budú kupovať aktivátor a môžete chytiť rybu na paličke s hrdzavým háčikom zle. Vyššie popísané návnady len prispieť k posilneniu rýb.

   A hlavnou úlohou rybárov a zostáva správny výber techniky a taktiky rybárčenie, výber zariadení a výberu rybárčenie. Takže každý, kto si kúpil aktivačné sústo, ale to nefunguje. Potom sa okamžite ísť na rybárskych fórach a webových stránok s popisom závady. Môžem povedať len jednu vec: je to na tebe, nie v návnade

   .

   Kombajny správnu výbavu, vyberte rybárske miesto, vedený podľa všeobecne uznávaných pravidiel, ísť do fázy rybolovu vážne. A až potom pridať do vašej návnady a návnady kúpil mix. Verte mi, bude efekt neudrží seba čakať.

   Fotografie rybárov

   Michael, 34, Minsk

   Veľmi dávno som si kúpil aktivátor FishHungry a rozhodol sa napísať skutočnú kontrolu. Ale dnes bol deň. Od chvíle, kedy prvýkrát som to zažil z hľadiska backlava, nechodím na vode bez paketu návnad vo svojej rybárskej poli. Nemal ma a aktívne ryby raz zachránil, aj keď ryby rozhodne odmietol prijať akékoľvek návnadu.

   Valentin, 47 rokov, Moskva

   Dal svoju manželku rybársky dennú balíček aktivátor Dynamite, bol som potešený, ako často si všimli, reklamy na internete. Myslel to dobrý nápad, aby ho rybolovu. Prišiel k rybníku a robil všetko tak, ako je popísané v návode. Ale nie zázrak. Aj zachytil presne to isté ako ostatné rybárov, pár libier priniesol domov.

   Eugene, vek 19, Kiev

   Môj otec je vášnivým rybárom, Skúšal som rôzne aktivátory pre ryby, ale spokojní s len dva, it FishHungry a Double Fish. Napriek všetkej kritiku z mojich priateľov, oni hovoria, že to je voda a nič podstatné v nej, som sa rozhodol ísť proti davu a kúpil niekoľko balení aktivátor. Teraz, miloval som sa pozerať na nešťastné tváre tých nenávidiaci, ktorí uviedli, že to nebude fungovať.

   Vladimir, 26 rokov,

   Som vášnivý práčky, takže som bol priťahovaný celovečerný aktivátor hryzenie Fish XXL mať pozitívny vplyv na hryzenie dravých rýb. Long nemyslel, okamžite ju objednal. Počkal, a predstavovala si, ako sa chytiť veľa rýb. Takže ryba s jeho použitím naozaj výstrel, takže si môžete nechať pozitívnu spätnú väzbu a povedať s istotou :. Aktivátory uhryznutie práci

   Sergey, 22 rokov,

   Zhromaždili sme s priateľmi na rybársku výpravu a ja sa rozhodol poraziť každého. Bez toho, aby komukoľvek som si kúpil balíček aktivátor a dať ju do krabice. Po príchode na rybníku prečítať návod a robil všetko dobre pre ňu. Nalákať ryby a hodil rybársky prút čakanie na ryby hrýzť. Áno, ryby, ktoré deň zachytil všetky okrem mňa. Takže mám tieto feromóny neverí.

   Cyril, 27 rokov,

   Občania tohto mesta vedia, že loviť ryby v našich vodách je pomerne ťažké a niekedy aj nemožné, ale nie v prípade, že máte Double Fish. Vďaka tejto veci sme chytili najväčší pleskáč medzi všetkými rybármi. Po pravde povedané, že na veľké ryby funguje veľmi tvrdo

   Albina, 39,

   Just si všimol, že som bola jediná dievča odchádza skutočnú kontrolu. No, jo. Lovia so svojím manželom a nemohol som pochopiť, prečo vždy chytí viac ako ja, a potom som videl, že drží nejaké fľaštičky, ako sa ukázalo, že je to Dynamite. Teraz sme zachytiť mnoho rýb dohromady. Ale ešte predtým, že som rozhodne bol urazený ním nehovoril za niekoľko dní.

   Vitaly, 33 rokov,

   Dlho hľadal kde kúpiť aktivačné hryzenie ryby hladné na Ukrajine. Ale nakoniec našiel pravdu najskôr, pomyslel som si, strávil peniaze zbytočne náš kapor neodpovedal na “Hladný ryby”. Ale potom som sa snažil, aby ho použiť pre šťuky a bol prekvapený – naozaj works./box]

   Andrew, 41 rokov,

   Vari pred použitím aktivátor a potom si všimnúť rozdiel medzi úlovku. Poviem to: sklamaní, hoci pravdepodobne to bol ja. Vzhľadom k tomu, priatelia sú neustále používať aktivátory hryzenie, a všetci hovoria, že pozitívny vplyv na uhryznutie.

   Kúpiť online

   upozorniť na to, že by ste mali kúpiť iba tie aktivátory skus, ktorý budete mať 100% istý. A táto vlastnosť možno získať iba na oficiálnych stránkach výrobcu, odkazy na ktoré sme poskytli nižšie.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...