Krása

Dietonica – názory, komentáre, cena, forum, ako to funguje?

Čo znamená, že pri chudnutí ani vyskúšať ženy: tablety, kapsule, čaj, káva, krémy, spreje … Zdá sa, nič nové vymyslieť ešte. Ale prichádza po tom všetkom! Zoznámte sa s novou instantného nápoja na chudnutie s názvom “Dietonica”! On sľubuje, že za niekoľko mesiacov spáliť desiatky libier tuku v tele. Bude to úspech?

Nástroje pre chudnutie Dietonica

“Dietonica” je okamžitý liek na spaľovanie tukov. V reklame sa tvrdí, že sa jedná o najsilnejší spaľovač tukov, ktoré kedy boli vyrobené. Nárokované mechanizmus pôsobenia na telesnú hmotnosť:

 • zníženie chuti do jedla;
 • urýchlenie metabolizmu;
 • spaľovanie tukov.

Hlavným mechanizmom účinku je zrýchlenie metabolizmu. Propagačný text na neho opakovane zaostrovať.

Výhody chudnutie s pomocou “Dietonica”:

 • 1 predmet nahradí šesť mesiacov usilovnej prípravy;
 • dlhodobo pôsobiace – 24 hodín;
 • hlad a stres;
 • diéty nie sú potrebné;
 • spaľuje tuk, aj keď spíte.

Výsledky strata O hmotnosti nie sú priamo uvedené. Avšak, oficiálne internetové stránky zobrazuje referencie od pacientov, ktorí údajne stratil viac ako desať libier mesačne. K dispozícii je zverejnená fotografie ženy, pravdepodobne klesol pomocou “Dietonica”, 62 kg v 3,5 mesiaca.

Návod na používanie Dietonica

Oficiálne internetové stránky “Dietonica” je o tom, aby sa tento dodatok žiadne údaje. Vieme len, že to funguje 24 hodín denne a zakázané brať viac ako 2 porcie.

Na obrázku vidíme obal, ktorý uvádzajú hmotnosť: 100 g kompozície dominuje rastlinných zložiek. Na tomto základe možno predpokladať, že vám bude ponúknutá čaj, ktoré by mali byť uvarené a vziať dovnútra.

Avšak, na druhej strane je nahlas hovorí: “Dietonica” – ako prvý na svete rozpustné prostriedky, ktoré rozpúšťa tuk. Ak je to skutočne rozpustný, nie je to čaj. Avšak rozpustnosť nápoja je ťažké uveriť, s ohľadom na všetky zložky uvedené v kompozícii.

Zloženie Dietonica

Uvádza sa, že v “Dietonica” obsahuje 7 komponentov. V zozname zložiek na oficiálnych stránkach sú len niektoré z nich, a to:

 • kaktusu Hoodia;
 • ženšen;
 • bromelain;
 • zelený čaj;
 • výťažky z ovocia-antioxidanty.

Názor lekára Dietonica

“Dietonica” nepomôže schudnúť. Väčšina látok pre redukciu váhy je úplne k ničomu. Ísť v tomto poradí:

kaktusu Hoodia. Jedinou zložkou, ktorá môže byť úsek volať, že je užitočné pre postavu. Pravdepodobne znižuje chuť do jedla. Účinnosť nie je preukázané. Okrem toho, môžu byť účinné len extrakt Hoodia, ktorý je kapota biologicky aktívnych látok, ale nie kaktusu v jeho prirodzenej forme.

ženšenu. stimuluje centrálnu nervovú sústavu. Zverte ho bojovať proti únave alebo k stimulácii nešpecifickej imunity. Na telesnej hmotnosti nie sú ovplyvnené.

bromelain. Tráviaci enzým, ktorý štiepi bielkoviny v črevách. Žiadny vplyv na telesnú hmotnosť. Áno, a trávenie mať významný účinok, ktorý nie je schopný.

Zelený čaj. prináša skromné ​​postavu a prínosov. Ale jednu šálku zeleného čaju denne, bude mať len malý vplyv – dávka je príliš nízka. Okrem toho, tento nápoj je zvyčajne lacnejšie ako “Dietonica”.

výťažky z ovocia-antioxidanty. Neviem, čo ovocie máme na mysli, ale v žiadnom prípade nemá vplyv antioxidantov na telesnej hmotnosti.

Na základe zloženia, môžeme konštatovať, že pomocou “Dietonica”, nebudete môcť urýchliť metabolizmus a znížiť hmotnosť. Je to podvod.

False & nbsp; Dietonica

Celá je “Dietonica” – lži. Navyše samotní predajcovia sú zmätené vo svojich klamstiev. Napríklad jeden texte uvádza, že “Dietonica” úplne bezpečné. Môžete si vziať liek bez strachu o svoje zdravie.

Ale potom predajcovia tvrdia, že je najmocnejšou nástroj na svete. V žiadnom prípade by nemalo trvať dlhšie ako 2 dávky denne. Pozor! “Dietonica” je veľmi silný nástroj!

Takmer všetky informácie na webových stránkach, je lož, vrátane:

 • fiktívne vlastnosti aktívnych zložiek;
 • nesprávne uvedené, že “Dietonica” má klinicky preukázaný účinok, aj keď bol vykonaný žiadny výskum;
 • sľúbil nereálne rýchlosti úbytku hmotnosti – až 50% telesnej hmotnosti (60 kg) za iba 3,5 mesiacov;
 • podozrenie, že “Dietonica” schudnúť hviezdy, hoci žiadny zo slávnych ľudí s balenie tohto nástroja v rukách neboli pozorované.

I fragment, čo je skratka pre slovo metabolizmus, údajne požičal si od Wikipedia, v skutočnosti vynašiel predajcov. Môžete ísť na webových stránkach encyklopédie a kontrola. Taká hlúpa definícia nie je publikovaný v každom viac či menej adekvátny zdroj informácií.

S najväčšou pravdepodobnosťou, namiesto “super” lieky na chudnutie vám dostanú bežnú čaj s ovocím, s možným pridaním niektorých ďalších rastlín. V závere môžete prísť pri pohľade na zloženie a obraz balenia.

Posúďte sami:

 • nástroj je k dostaniu v balení po 100 g;
 • kompozícia obsahuje zelený čaj vo svojej prirodzenej forme,
 • tiež bromelain (komponent ananásu) a ovocie.

Ak chcete skontrolovať poradie vaše “Dietonica”, a potom napísať recenziu na recenzie čo v balení :. Rozvodu alebo nie

Cena Dietonica

“Dietonica” náklady …. Cena je za balíček s hmotnosťou 100 g. Koľko z nich bude musieť samozrejme – obráťte sa na predavača. To všetko závisí na tom, koľko libier budete musieť hodiť. Po konzultácii po telefóne predajcov sa obvykle odporúča ku kúpe 3-4 obalov “Dietonica”.

Kde kúpiť Dietonica?

“Dietonica” predávaný iba on-line na oficiálnych internetových stránkach. Ak chcete objednať nástroje môžu vyplniť kontaktný formulár. Tam, zadajte meno a telefónne číslo.

Po odoslaní budete kontaktovaní. Predávajúci vás požiada o potvrdenie objednávky, pomôže určiť počet balíkov, ktoré sú nutné pre kurz. Potom budete musieť zavolať svoju domácu adresu. Po týždni odniesť “Dietonica” v e-mailu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *