Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie - Je to stojí za nákup? Koľko to stojí?
správy

Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie – Je to stojí za nákup? Koľko to stojí?

V poslednej dobe sa trhy začali objavovať tzv purpurovej čaj Chang Shu (tiež známy ako Changshu). Iba v anglicky hovoriacej zdroje čaj s rovnakým názvom a skutočné názory sú nemožné nájsť. Čo robiť iné krajiny o čaji s ázijského pôvodu nepočuli?

Skutočnosť je taká, že názov Chang Shu – je len názov čínske mesto, a po celom svete je známy ako Každá. Je to naozaj čaj s fialovej, ktorý má mnoho užitočných vlastností. Získava sa z kvetov tri Klitoria, ktoré sú rozlíšené podľa svojej svetlé a bohatou modrí. Táto rastlina je známa predovšetkým v medicíne južnej Ázii.

Tiež sa používajú kvety pre prípravu

rôznych farbív. Chuť čaju je takmer nevyjadruje, ako je obvyklé čiernej, a tam je svetlo kvetinová vôňa. To je dôvod, prečo to bude perfektný v kombinácii s akýmikoľvek prísadami – cukor, med, kondenzované mlieko. Chuť a vôňa nie sú zabité a veľká bude spojené s priaznivými účinkami čaju.

Paleta produktov Chang-Shu

Fialové čaj Chang Shu (skutočné hodnotenie o použití sa rozchádzajú) rozdelené do týchto odrôd :. Krídlo, granulovaných, lisované, paketierung a tablety

Pod podrobne popísané všetky druhy.

 • List. V prípade Chang Shu, list čaj je nespracované kvety trojpočetné Klitoria. Dávajú pripraveného čaju jasne modrú farbu. To je najprirodzenejší forma čaju Chang Shu, pretože nemá žiadne nečistoty, zvyšky surovín, a ďalšie prísady. Najčastejšie sa predávajú vo veľkom.
 • granulovaná. Tento druh čaju Chang Shu sa vykonáva pomocou špeciálnych zariadení, ktoré odpad zo surových materiálov (konáre, poškodené listy) vyrábať hotový čaj. Kompozícia obsahuje rôzne aditíva, vďaka ktorému farba budú intenzívnejšie, a chuť je silná a horká.
 • Lisované. Chata čaj prvýkrát začal vyrábať v Ázii, preto meno Bin Cha špeciálnom obale vo forme peliet. Je vyrobená na princípe granulovaného čaju, ale oveľa užitočnejšie, pretože sa neprevádzajú v podstate všetky vlastnosti.
 • Paketierung. Chang Shu tašky je najvzácnejšie, pretože najčastejšie sa vyrába vo forme plechu. Jej členovia môžu vstúpiť ako celok kvety a nečistôt, takže sa bude meniť chuť, vôňu a farbu slabé na to intenzívne.
 • Tablets. Chang Shu tabliet je druh čaju na chudnutie. Je stlačené pridávaním rôznych látok, ktoré urýchľujú metabolizmus

  a metabolizmus. To možno nájsť na mnohých miestach, ale nie všade je čistý čaj, a docela ťažké nájsť originál.

Zloženie a vlastnosti čaju Chang Shu

Fialové čaj Chang Shu (recenzia z real popísané nižšie) obsahuje veľké množstvo minerálov a živín. V tabuľke sú uvedené zložky na 100 g výrobku. Kalorická hodnota 100 g. – 3 kcal

Výhody a škody Chang-Shu

Fialové čaj Chang Shu má obrovské množstvo užitočných vlastností, a minimálne množstvo škodlivé.

Nižšie sú uvedené výhody čaju:

 • Prispieva k zníženiu hmotnosti. Tento vesmírny čaj naozaj pomáha pri chudnutí, aj keď by sa mohlo zdať, že to tak nie je v dôsledku populárnej reklamy. Ale je nutné

  ju riadne užívať, ako je popísané nižšie. Chang Shu obsahuje komplex omega-6, ktorá sa aktívne spaľuje tuk, za predpokladu, školenia, početné vitamíny a minerálne látky, sú schopné rýchlo a účinne odstrániť toxíny a odpad z tela.

 • Zlepšenie zrakovej ostrosti. Tým, že časť kyseliny listovej, pitie čaju Chang Shu zlepšuje videnie, ale produkovať výsledok, mali by ste ho užívať pravidelne. Úloha, ktorú hrajú komponenty obsiahnuté v čučoriedkach a čučoriedok, ktoré dávajú podobné modrej farby, čo je tiež dobré pre zrak.
 • Znižuje tlak. Doslova prvej aplikácie zmierniť bolesť hlavy s vysokým krvným tlakom, vďaka vitamínov obsiahnutých v kompozícii.
 • Cosmetic cieľ. Fialové čaj Chang Shu veľký vplyv na rast vlasov a nechtov, a pomáha pri poškodení a vypadávanie vlasov. Tiež to je vynikajúca maska, ktorá podporuje vyhladenie vrások a odstránenie vyrážky.

Teraz na druhej strane:

 • Chemické zloženie. Mnoho stránok sa snažia dať chemického zloženia zemného fialové čaj. Tmavo modrá farba to bude dávať žiadne živiny a chemikálie. Následky užívania tohto nápoja je nepredvídateľná, a cena je oveľa vyššia,

  prírodné čaj.

 • Výsledok. Mnoho odborníkov na výživu tvrdia, že Chang Shu nie je všeliek z nadváhy a nie magický nástroj. Bude to naozaj len pomoc spolu s inými spôsobmi, ako schudnúť, napríklad s dlhým cvičenia a správnej výživy.
 • zbytočnosti. Vzhľadom k tomu, na rôznych zdrojov je obrovské množstvo čaju s názvom Chang Shu, väčšina z nich sú falošné, ktorá neobsahuje žiadne užitočné vlastnosti, ktoré vypovedá o márnosti čaju. By mali venovať pozornosť výberu správne miesto k nákupu.

Indikácie pre použitie Chang-Shu

Fialové čaj Chang Shu (skutočné názory o jeho použití sa líši) pomáha s mnohých chorôb, ak viete, ako to vziať:

 • Insomnia. Fialové čaj Chang Shu zvláda nespavosť, kvôli jeho komplexné vitamíny. Je potrebné vziať do 1 šálku pred spaním. Kurz je 2 týždne.
 • Hypertenzia. Ľudia trpiaci vysokým krvným tlakom, čaj je zobrazený Chang Shu, pretože to môže znížiť krvný tlak. Pre získanie efektu by mali byť čo čaj 2x denne na lačný žalúdok. Kurz trvá jeden mesiac.

Kontraindikácie Chang-Shu

Ako u každého výrobku, fialovej čaj Chang Shu má kontraindikácie. Ale vďaka prítomnosti mnohých prospešných živín, kontraindikácie sú minimálne, väčšinou tehotenstvo a dojčenie. Ako už

bolo spomenuté, fytovej kyseliny oneskorenie príjem minerálov.

Anémia a ochorenie obličiek. Štúdie preukázali, že konzumácia čaju v týchto chorôb sa neodporúča, aby nedošlo k zhoršeniu stavu.

deti do 16 rokov. Tiež čaj nie je povolené prijímať deti vo veku do 16 rokov, aby sa zabránilo negatívnym dôsledkom. Zdraví ľudia by mali mať možnosť používania čaju nanajvýš 4 krát týždenne, pretože pravidelné prijatie môže viesť k stagnácii v obličkách.

Ako variť a piť purpurovej čaj?

Brewing čaj fialová Chang Shu nie je náročná úloha, ale líši sa od varenia iné druhy čaju. Ak čajového listu, bude trvať 4-5 kvety, ak granule -. 3 čajové lyžičky, ak vytláča alebo tablety by mali postupovať podľa pokynov uvedených na obale, takže čaj varí v rôznymi spôsobmi a na rôzne účely

Tento proces ale pre všetky druhy je rovnaký :. Zváracie musí naliať horúcou vodou (70-80 C) a nechá sa stáť po dobu 3 minút, kým sa voda bude jasné a intenzívna modrá farba

Tipy:

 • Ak chcete získať fialovú farbu pridať do čaju plátok citrónu alebo 4-5 kvapiek citrónovej šťavy.
 • Čaj nemôže zalejeme vriacou vodou, to musí byť teplá voda.
 • Nápoj je ideálny pre hostí, ktoré si istí, že budete prekvapení s takým neobvyklým prekvapením.
 • Čaj Hodí sa sladkými dodatky, takže môžete bez obáv kúpiť sušienky a sladkosti, ak bude čoskoro čajový večierok.

Koľko je uložený varí čaj?

Je pozoruhodné, že čaj sa varí fialová Chang Shu je uložený vo forme uvarená je pomerne dlhá, bez toho, aby stratil svoj krásny vzhľad a užitočné vlastnosti. Odporúča sa variť v sklenenej kanvice, s cieľom odhaliť všetko dobré.

V varí forma je skladovať až 5 dní , bez toho celú inú farbu, vôňu a chuť, a to nie je kvôli chemikáliám. Rozlíšiť skutočný čaj z falošného, ​​dosť ju naplniť horúcou vodou a pozrime sa bližšie :. Skutočnú Chang Shu temne modrej, zatiaľ čo neefektívne analóg dostane slabý odtieň modrej

Tehotenstvo Chang-Shu

Napriek tomu, že blokuje absorpciu ťažkých kovov, sa neprechádza užitočné minerály.

Je vývoja plodu veľmi nebezpečné, keď potrebuje všetky vitamíny. To platí aj pre obdobie dojčenia, pretože matky mlieko nebude obsahovať užitočné základné látky. Okrem toho, čaj je schopný znížiť hladinu cholesterolu, čo tiež negatívne počas tehotenstva, pretože cholesterol vstrebáva týchto hormónov, ako je estrogén a progesterón a vitamínu D.

Fialové čaj na chudnutie

Fialové čaj Chang Shu (skutočné názory a názory na jej používanie sa líši) naozaj dáva efekt chudnutia. Ale Stojí za pripomenutie, že rýchly a dlhodobý efekt nestane , a akýkoľvek produkt ako doplnok pre chudnutie musí byť konzumované v kombinácii s správnej výživy, rutina, kardio a silový tréning.

Väčšina lokalít polohovanie tento druh čaju ako rýchly a účinný nápoj pre chudnutie, ale na dosiahnutie výsledku, mali by ste piť čaj na lačný žalúdok ráno a 3-4 hodiny pred spaním, a potom už nič je tam.

Tiež príprava by mali byť vykonávané v období medzi spánkom a nedávnom užívania čaju. V rámci tohto režimu budú môcť prísť o 4-5 kg ​​počas 3 týždňov, v závislosti od počiatočnej hmotnosti.

Našli účinky na zdravie?

Zdravie efekt je nepochybne existuje. Ak máte to šťastie, aby si kúpiť skutočný purpurovej čaj, má blahodarný účinok na celé telo. Ako už bolo spomenuté, čaj je schopná obnoviť zrak a zlepšenie funkcie mozgu. Je možné, aby dlhodobý, pretože to môže viesť k negatívnym dôsledkom a vedľajších účinkov.

Pitie čaju pomáha eliminovať rozbitie a vypadávanie vlasov kvôli tomu, že zložený zo zinku a medi, a to tiež podporuje rýchle hojenie rán. Ale aby sa sľubované efekty, musíte si kúpiť výrobok iba s certifikáciou.

Názor lekárov Chang-Shu

Recenzia lekárov sú úplne odlišné. Pohľady majú niekoľko strán: niektorí hovoria, že o výhodách fialové čaj, porovnanie výsledkov výskumu, citovať všetky jeho živín a zložiek v kompozícii. Iní hovoria, že to Je absolútne zbytočné používať a nemá žiadne vlastnosti sľúbené zo strany výrobcov.

a výrobcovia zaručiť rýchle chudnutie odstránením toxíny a nečistoty, obnovenie a čistenie celého tela bez ujmy, zlepšenie zdravia, epiteliálne tkanivá orgánov a obnoviť videnie.

Pre vyriešenie, pomáha, čaj Chang Shu, alebo nielen kupujúci, a tiež venovať pozornosť musí internetové stránky ponúkajúce produkty a ceny, a nie kupovať falzifikát s chemickým zložením.

Výsledky štúdií fialové čaj Chang-Shu

Chang Shu, z hľadiska výskumu a skutočných názorov fialovej čaj je veľmi účinný pri používaní. Väčšina z účastníkov experimentu uvedené zlepšenie videnia, ako je uvedené v mnohých výrobcov, zlepšenie epiteliálne tkanivá orgánov a telesných systémov, rovnako ako účinnosť pri chudnutí.

Je však potrebné pripomenúť, že jednorazová aplikačné modrej čaj, rovnako ako akýkoľvek iný užitočný produkt, nebude mať výsledok. Na dosiahnutie účinku v akejkoľvek oblasti si vyžaduje pravidelné a správne používanie. Štúdie tiež ukázali, že dlhé užívanie čaju nie je dovolené, kurzy je zvyčajne 2-3 týždňov.

Prečo čaj Chang Shu sa nepredáva v lekárni?

V tejto chvíli, lekáreň nemôže nájsť pravú purpurovú čaj Chang Shu, a existuje niekoľko dôvodov. Skutočnosť, že prirodzená Chang Shu bez prísad skutočne účinné pri chudnutí, a to je veľmi zlé pre lekárne podnikanie.

Lekárnici sú spokojní, že na prepážke je veľké množstvo neefektívnych chudnutie doplnky, ktoré sú stále viac kupujú sofistikované spotrebiteľa. A ak existujú, je nevyhnutné výrazne zvýšiť cenu, a to nedáva zmysel, pretože ľudia budú aj naďalej vykonávať nákupy prostredníctvom on-line nakupovanie. A predaj bez sprostredkovateľov je mnohonásobne lacnejšie.

Kde kúpiť čaj Chang Shu?

V súčasnej dobe, prírodné purpur čaj Chang Shu je k dispozícii len v oficiálnom internetovom obchode. Tam, na rozdiel od neefektívnych náprotivky, že cena nebude kriticky predražené.

Ak chcete vykonať rezerváciu, je potrebné vykonať niekoľko krokov:

 • Vyberte požadované množstvo čaju v balíčku.
 • Zadajte adresu, na ktorú sa bude posielať tovar.
 • Vyberte si spôsob platby.
 • Tiež na oficiálnych stránkach, sa môžete obrátiť na výrobcu, aby diskutovať o podrobnosti o poriadku, ktorý na podobných miestach s falšovaných výrobkov robiť nie.

by ste mali dávať pozor na sľuby výrobcu :. To bude vždy robiť dôkazy a dôkaz o certifikáciu, a falošný nemajú bude len sľubujú nereálne dopady

V cene čaju Chang Shu

Cena fialové čaj Chang Shu sa líši na rôznych zdrojov. V podstate sa pohybuje od 500 do 2000 rubľov. V skutočnosti, mnoho preplatí lodné neefektívne náprotivok, ani s vedomím, že prírodné čaj je oveľa lacnejšia.

Niekedy je cena je 3000, a to aj potom kupujúci nemusí premýšľať o jeho skutočnej ceny. Pestovanie a zber čaju nie je náročná úloha, takže náklady na prirodzené čaju bez prísad nebude viac ako 500 rubľov.

Spotrebiteľské hodnotenie

V podstate hodnotenia zákazníkov fialovej čaj Chang Shu pozitívnych spotrebitelia potvrdí takmer všetky sľuby výrobcu, ale najčastejšie sú priťahované k magickým farby a vône čaju. Ale môžeme s istotou povedať, že tento čaj pre každého a jeho trávnatá chuť nie každý má rád, a písal o počte ľudí na webe.

Mnoho ľudí hovorí, možnosť prístupu k rozmanitosti v dôsledku takmer úplný nedostatok chuti čaju. Hodí sa sladkou chuťou. Niektorí si všimli jeho účinnosť pri chudnutí, a niektorí naopak, jeho zbytočnosť, pretože tento nápoj nie je mágia, takže ľudia sa stretávajú s nenaplnených očakávaní. Rozdiel je v obchodoch, kde ste výrobok zakúpili.

Ako skladovať čaj Chang Shu?

Tento neobvyklý produkt fialovej čaj Chang Shu udržuje pomerne dlhú dobu a komplikujú test svojej prirodzenosti a kvalite.

Realitné klientov potvrdzujú, že Chang Shu rôznych typov uložená rôznymi spôsobmi:

 • Listový čaj by mal byť skladovaný v uzavretých nádobách, ako by ste akékoľvek iné čaju. Najvhodnejšie krásne cín Bank, pretože každý deň bude čaj nepôjde.
 • Paketierung čaj je uložený v balení.
 • lisovaný čaj by mali byť skladované na chladnom mieste a starostlivo zabalený.
 • granulovaný čaj Chang Shu uchovávať v sklenenej nádobe, a uistite sa, že tam nie sú prenikajúce vlhkosti. Obvykle fialové čaj udržuje dlhšie ako šesť mesiacov, ak je správne uložená.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...