Bust Pro Gél pre zväčšenie pŕs - negatívnych komentárov, názorov, ceny, oficiálne webové stránky
správy

Bust Pro Gél pre zväčšenie pŕs – negatívnych komentárov, názorov, ceny, oficiálne webové stránky

Gél pre zväčšenie prsníkov Bust Pro: ďalší rozvod, alebo nie ako gél Bust Pro sľubuje zvýšenie prsníka fytoestrogény 😕 Musí byť bezpečné a ako effectivenessalso real Zväčšenie pŕs metódy zhrnutie?

Gél pre zväčšenie prsníkov Bust Pro: ďalší rozvod, alebo nie

?

Keď sa muži komplexom o veľkosti ich vojinu, ženy sú často zložité o veľkosti vášho poprsia. Je to pochopiteľné, pretože všade kam sa pozrieš, všade považovaný veľkými prsiami. Pod pojmom “Všade,” samozrejme chápeme médiá.

Ak je teda spam číslo 1 – to znamená zvýšenie člena, je logické, aby sa aj na krásne polovice ľudstva, ktorá ponúka

jednoduché a lacné metódy zväčšenie pŕs. Najdôležitejšou vecou

je, aby to vôbec jednoduché a cenovo dostupné. Kúpil som si smotanu, postriekané prsia, a oni vyrástli.

Vložiť psychologicky prijateľnú cenu, čo sú v zásade nie je to škoda a predávať akýkoľvek placebo, že dievčatá kúpil na náhode a nebudete ľutovať stratené peniaze. Koniec koncov, bude Internet byť veľa názorov, že tento krém gél spôsob práce.

Aj niektoré z obrazov, a je sklamaný tým, že kúpi dievča si bude myslieť, že má niečo, čo nefungovalo a len dostať preč. Ale čo keď sa tieto krémy skutočne existuje a funguje? Pozrime sa na Zväčšenie pŕs gél Bust Pro a študovať jeho účinnosť.

ako gél Bust Pro sľubuje zvýšiť prsia?

Všeobecne platí, že žiadna fantázia výskum, nie chytré uvažovanie tu. Avšak potom, čo sme prilákal gél na zväčšenie pŕs, budeme vedieť, že ste nielen rozmazaný, ale tiež vykonávať fyzické cvičenia. Rovnako ako v poriadku, ale by to pomohlo, ako sa hovorí.

Zloženie gélu sa nikde k nájdeniu, len spomenúť, že sa jedná iba prírodné a nemá vplyv na hormonálny systém. Ale obsahuje fytoestrogény, ktoré sú pomerne môže mať vplyv na hormonálny systém. Všeobecne platí, že v predajnej strane tohto gélu mnoho logické nezmysly.

Say to isté, len rôzne slová.

Okrúhly tvar pŕs a dať zaoblený tvar – to isté. Nechápem, ako nejaký gél môže vaše prsia väčšie koleso, pokiaľ tvoria dievčatá, povedzme, melón. Znie ako nezmysel.

fytoestrogény: Ako sú bezpečné a účinné

Ale poďme sa detailnejšie pozrieť, kvôli ktorým je podľa predajcov, musia gél zväčšiť veľkosť pŕs až o 1-2 veľkostí.

Áno, fytoestrogény sú hormóny rastlinného pôvodu, konkrétnejšie zlúčeniny, ktoré sú veľmi podobnú štruktúru ako hormóny, ale to nie je podstatné. Ide o to, že môžu spôsobiť estrogénové účinky a anti-estrogén. Čo to znamená?

estrogény ovplyvňujú rast a tvorbu ženského tela a tvorbu ženských pohlavných znakov, hrudi najmä. Ale skutočnosť, že tento vplyv je obzvlášť dôležité vo fáze rastu organizmu v detstve, dospievaní, etc., a už vytvoril dospelé ženy, zvýšené hladiny estrogénov ovplyvňuje predovšetkým sekréciu pošvovej sliznice a vylučovanie z feromónov .

Takže inými slovami, tu hrudník nebol uvádzaný vôbec. Teda zdá byť možné,

že niečo trieť dievčatá teenagerov, že jo? Nie, sme zabudli o tom, že fitoestrogeny stále môže mať opačný efekt – antiestrogénne. Tj. všetky vyššie uvedené, iba úplne opačný. Tj niektoré dospievajúci prsia porastú intenzívnejšie, a niektoré naopak rast ustane. Tu je lotéria je 50 :. 50

Existujú skutočné zväčšenie prsníkov metódy?

Na internete môžete nájsť veľa miest sľubujú zvýšiť poprsie veľkosti doma a “bez chirurgického zákroku.” Pozrime sa, aké sú vaše metódy sú a prečo takmer všetky z nich bude k ničomu.

  • krémy / krémy / masti / gély pre zväčšenie prsníkov
  • a špeciálna masáž
  • cviky na spevnenie a zväčšenie pŕs
  • diétne a jesť zvláštne výživa
  • hormonálna terapia
  • plastická chirurgia

O smotanou a gély, všetky zrozumiteľné, sú všetky založené na časti fytoestrogén, ktorý je vyššie. Môžem len dodať, že hormón rastlinného pôvodu nebude vyčistiť telo. Môže to byť tým, že jej niektoré potraviny bohaté na fytoestrogény, len malé množstvo a metabolizuje, ale tieto doplnky musia byť vtiera do pokožky. A

pokožka má svoj vlastný ochrannú bariéru, aby liečivé výťažky jednoducho nebude zasiahnuť cieľ.

Prsia sama o sebe nemá žiadne svaly vôbec. Prsník sa skladá hlavne z vrstiev tuku, oddelený glandulární a spojivového tkaniva. Pod prsiami je prsné svaly. V skutočnosti sú všetky cvičenia môže posilniť a zvýšiť ju. Účinok pevné prsia budú pracovať iba na malé prsia, inak sa prsia SAG pod svojou vlastnou váhou, tak ako tak.

Tvar, veľkosť a objem mliečnej žľazy sú závislé na dedičnosti. Tak, že užívanie hormónov nielen nepriniesla požadovaný výsledok, ale tiež môže spôsobiť nepredvídateľné následky. Ak žena nemá problémy sexuálneho charakteru, potom hormóny, že je v poriadku, “extra” hormóny zvonku použiť nebezpečný.

O masáž povedzme vôbec nič. Ako stimuláciu krvného obehu pomáha zvyšovať tukového tkaniva? Max pleť bude vyzerať pružnejšia a pružná.

Existuje mýty relatívnej kapustu a niektoré strukoviny, údajne, ich použitie pomôže rásť väčšie prsia. Na ktorých je založený nie je jasné, žiadny výskum a dôkazy nie sú. Ale to je miesto, kde skutočné spojenie je váha ženy. Čím väčšia hmotnosť, tým väčšia je prsná žľaza. Ak je dievča je chudý a hrudníka je tiež sploštený.

Tak sa zdá, že populárne metódy pre zväčšenie prsníkov je

nemožné. Chirurgické metódy pre korekciu tvaru a veľkosti pŕs môžu byť, existujú metódy, ako je napríklad lipotransfer (transplantácia vlastného tuku), zväčšenie prsníkov s plniva (injekciami), kozmetickej chirurgie (implantáty), ale všetky majú svoje výhody a nevýhody.

Súhrn Bust Pro

Ak útočisko nesformirovannost lady-teenager, ktorý sa obáva, že väčšie prsia nebudú rásť, potom hypoteticky trieť fytoestrogénov v hrudníku môže pomôcť v raste prsníka. Je tiež pravda, hypoteticky, tento gél môže dať opačný účinok. Ak chcete riskovať, alebo nie, je len na vás.

Ale ak ste dospelá žena v plnej forme, potom sa tento gél vám umožní zabiť trochu času leští to na hrudi, nič viac. V každom prípade je oveľa pravdepodobnejšie, že Le gél Bustier neposkytne žiadny vplyv, pretože absorpcia estrogénov sa do kože týmto spôsobom bude taká malá, že žiadny účinok sa nedá vôbec.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...