Krása

Bluronica – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

Prehľad o najnovšie kozmetické nástroj, ktorý má vynikajúci omladzujúci účinok na pokožku: zoznam užitočných vlastností séra, séra aplikácií, výkon, skutočné názory ľudí, ktorí používajú Bluronica tvár .

Užitočné funkcie a vlastnosti kyseliny hyalurónovej bol objavený v roku 2002 japonských vedcov. Výskum a séria skúšok ukázali, že ľudské telo (a kože) udržať vlhkosť s pomocou tejto komponenty: tisíc molekuly vody je schopná pojať len jednu malú molekulu kyseliny! Nie je ťažké si predstaviť, čo je výsledok molekúl sa očakáva, že po svojom uvedení do kože, ako keby človek trpí dehydratáciou niekoľko dní, a potom dala mu piť. A tak s kožou. – bleskovo sa stáva hladká, vláčna a omladená

hyalurónová koncentrát je polysacharidy, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v bunkovej obnove, a je základnou zložkou nervového a spojivového tkaniva (napríklad mazivá v kĺboch). Regeneračné funkcie polysacharidu je vložená vo fibroblastoch. Mladý ľudský organizmus je úplne vníma – škáry v tomto veku sú mobilné, pružná koža. Na zrelší veku množstvo vyprodukovaného kyseliny hyalurónovej je znížená v dôsledku skutočnosti, že fibroblasty stanú menej aktívne. Výsledkom tohto procesu starnutia, ako sa hovorí, je tu zrejmý. A opraviť a opraviť tieto nedostatky sa kyselina hyalurónová pre omladenie.

Tento kozmetický výrobok obsahuje a kolagén. Bude vykonávať funkciu stavby. Kolagén je prezentovaný vo forme bielkoviny a posilniť pružnosť pokožky. Zdravé, mladé telo môže produkovať vlastné kolagénu v správnom množstve, ale s vekom, alebo z iných dôvodov, produkcia kolagénu výrazne znížená. Proteín má vo svojom zložení vitamínu, minerálov a aminokyselín, – proste pôsobí ako stavebný materiál pre tkanivá, omladzujúci ju. V kozmetických salónoch sú populárne podkožnej injekcie kyseliny hyalurónovej a kolagénu. Účinok po zákroku je úžasné, ale náklady na zábavu, je príliš vysoká. Anti-aging očný krém LumActive viac.

Gél Activation kyseliny Bluronica

V určitom veku pokožka začne vyžadovať ďalšiu starostlivosť z dôvodu inovatívny vývoj môže byť dlhý a účinne ju oživiť. V kozmetike sa nazýva “anti-aging” starostlivosť, ktorá zahŕňa:

  • redukovať vrásky v glabelárním regióne a na čele;
  • odstránenie vrana k nohám okolo očí;
  • napínanie kože v blízkosti ústia, v nasolabiálních regióne;
  • korekcia kontúr tváre;
  • zníženie stareckých škvŕn;
  • regeneráciu pokožky.

Použitie sérum pre omladenie s kyselinou hyalurónovou, môžete zbaviť tuposti, ovisnuté, dehydratácii pokožky a vrások. Kolagén spolu s kyselinou hyalurónovou pre vytvorenie na povrchu kože (bez ohľadu na jeho type), tenkú ochrannú vrstvu, ktorá udržuje vlhkosť v pokožke a stimuluje proces omladenie. Bezprostredne po aplikácii sa hyalurónová koncentrát začne pôsobiť.

Gélová kompozícia Bluronica

Aktivácia gél a intenzívne sérum vyživujú a hydratujú pokožku vďaka kľúčových zložiek: kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Blokujú dehydratácii vrchnej vrstvy kože, produkciu proteínov a poskytnúť zdvíhacie efekt. Komplex ulice amarant olej, jeho práca je zameraná na rast nových buniek, udržiavanie vitality. Gél Bluronica kyselina obsahuje minerály a vitamíny, ktoré vyživujú pokožku, zlepšuje jej štruktúru.

Ako asi tušíte, na dosiahnutie účinku omladenie pleti je možné nielen prostredníctvom nákladných procedúr v salóne – komplex kyseliny hyalurónovej pre tvár skvelá alternatíva. Súčasti sérum vyživuje pokožku s polynenasýtených mastných kyselín, stimulujú produkciu kolagénu, inhibujú stratu vlhkosti. Všetky komponenty majú vynikajúce výsledky pre omladenie pleti. Nie je žiadnym tajomstvom, že tento efekt má krátke trvanie. Preto sérum pre omladenie s kyselinou hyalurónovou musí uplatňovať systematicky, vypracovanie pravidelnej komplexnú starostlivosť o pokožku.

Použitie Bluronica

Kyselina hyalurónová pre omladenie jednoduché používať ako všetky kozmetické výrobky. Hlavnou požiadavkou je aplikovať sérum len na vyčistenú pleť. Pred zákrokom umyť a utrite Pleťové tonikum. Kozmetičiek odporúčam začať používať prípravky s kyselinou hyalurónovou pre ľudí s vekovej kategórii 27+. Frekvencia použitia koncentrátu bude závisieť od stupňa starnutie kože, a túžby.

Dobrý príklad použitia: ráno gél aktivátora, a nočné sérum. Po prvé, cez kožu bude pracovať kyselinu hyalurónovú s kolagénom a upevniť vplyv živín. Nie je na škodu a uplatnenie obvyklé denný krém na krku a tvári po použití koncentrátu. Počas dňa môžete tiež použiť gél aktivátor, hlavná požiadavka, aby človek postrádal dekoratívnu kozmetiku. Koncentrát je urobený v pipety, potom malé množstvo stlačil na mojich prstov a masážnych pohybov vtiera do pokožky. Potom, čo sa odporúča aplikovať krém.

& nbsp;

Výsledkom použitia komplexu kyseliny hyalurónovej pre omladenie

Výsledok po použití koncentrátu Hyaluron ohromujúci. Uvádzacia dávka zrýchľuje vlhkosť kože sa stáva viac pružná a pevná, pleť sa obnoví a vrásky zmiznú. Cítiť skutočný účinok omladenie v plnej porozumenia, je potrebné, aby sa kurz, ktorý zahŕňa použitie gélu aktivátora (kyselina hyalurónová s kolagénom) a intenzívne sérum. Kozmetička spolu s výrobcom odporúčaná 30-dňové kurz pre efektívne omladenie. A za účelom stanovenia výsledku dlhšiu dobu potrebovať 2-3 mesiacov konštantného použitie koncentrátu.

Po zmení sa použití ihrisko v exteriéri:

  • vyhladzuje hlboké vrásky;
  • koža je vlhká;
  • obnovuje jednotnú farbu pleti;
  • zvýšiť pružnosť.

Predám Hyaluron

Ak máte záujem o kúpu gél aktivátor k omladenie tváre, poznať cenu Hyaluron a kúpiť, musíte ísť na oficiálnych stránkach dodávateľa alebo jeho rozkazy, pretože len on má právo na produkty. Pamätať! Platba za tovar sa vykonáva po obdržaní objednávky, a nie dopredu.

Karina, 38 rokov

Dlhý študoval vlastnosti kyseliny hyalurónovej, v tom zmysle, polysacharidov a proteínov na kožu tváre a krku. Aj ja som jedným z tých žien, ktoré snívajú udržať pleť mladá tak dlho, ako je to možné. Salon som si to nemôže dovoliť, aby hľadal ďalšie možnosti. Rozhodol som sa vyskúšať komplexné Bluronica, objednal ako darček k narodeninám. Prvé použitie okamžite ukázal prvý potešenie – pocit čistoty a sviežosti pokožky. Týždeň vyhladené vrásky, vyrovnané pleť. Prestal používať krémy – pigmentové škvrny stávajú takmer neviditeľné. Výsledkom je naozaj impozantný. Som veľmi potešený.

Marina, 31 rokov

Kyselina hyalurónová pre omladenie naozaj divy s kožou. To videl, keď som začal používať komplexné Bluronica. Kým mám dosť, aby ju dal len raz STCI. Defekty na tvári odišiel po niekoľkých dňoch používania a veľmi kože stala pružnú a hebkú. Vejáriky v blízkosti očí zmizol a vrásky stanú menej výrazný. Ak chcete použiť tento systém je veľmi jednoduchý, napriek tomu mi to šetrí čas. Kúpil rovnaký komplex pre moju matku, výkon nie je pochýb, a moja matka bude potešením omladiť. Naozaj inovatívny spôsob, ako oživiť!

Lada P 41

Anna, o čom to hovoríš, máš v dôsledku ich veku dochádza k akumulácii kolagénu v koži, zmizne s vekom, ale nie vo vašom veku. Urobil som injekcie, ale neskôr žltej škvrny, a nemôžem vziať cez víkend voľno, som pracovať tak. Som prešiel na tento nástroj, rovnako ako vplyv to, a cena je oveľa nižšia.

Victoria je 43 rokov

Použitie až dvoch mesiacov. Iste ďaleko od plastickej chirurgie, ale účinok je.

Anna je 28 rokov

chcem kúpiť, ale strach, že je ešte príliš skoro, aj keď vrásky už existuje.

Jan, 39 rokov

nielen čítať o vysokú účinnosť komplexné pôsobenie proteínov a polysacharidov v epidermis. Tiež som sen, že moja pleť vyzerala mladšie, ale in-salon ošetrení si nemôžeme dovoliť. Tak som sa opýtal svojho manžela ako darček k mojim narodeninám získať komplexný tvár “kyselina hyalurónová”. Drahé, iste, ale vynaložené peniaze nedochádzalo k plytvaniu. Už prvá žiadosť mi dal neuveriteľný zmysel pre sviežu a čistú pokožku, “vrana k nohám” okolo očí sa stali takmer neviditeľné. Používal komplex na ďalší týždeň – povrch kože sa stala hladšia a znateľne jasnejšie. Dokonca som občas zabudol použiť korektor. Všetci sú šťastní.

Svetlana, 29 rokov

Spolu s obvyklým hydratačný používam zložitú Bluronica iba raz denne. Táto suma je pre mňa dosť udržiavať pokožku hladkú a pružnú. Dojmy len pozitívne. Čo je najviac páči, je fakt, že je jednoduché použitie. – stlačiť malé množstvo pipetou a vtiera do kože

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *