Potencia

Acai Berry – názory a cena, kde kúpiť

Grotto však na vedomie, že tam je niečo jedinečného Acai :. Je to jedna z mála plodov, okrem avokáda, ktoré obsahujú mononenasýtené mastné kyseliny (MUFA)

Aj keď MUFA môže fungovať, ktoré pomôžu udržať si pocit spokojný, ak je zahrnúť do diéty kalórií kontrolované množstvo v Acai je tak malý, že by ste potrebné konzumovať veľké množstvo získať dostatok MUFA, hovorí. A nielen, že by bolo nákladné, hovorí, že by pridal veľa kalórií. (MUFA sa nachádzajú aj v olivy, avokádo, orechy, semená, tmavej čokolády, sóje, ľanu a olivového a slnečnicový olej.)

Pozor ‘zadarmo’ Trápenie Acai Spaľovače tuku

Nielenže acai nebolo preukázané, že majú chudnutie právomoci nárokovanej v niektorom z reklám, spotrebiteľské skupiny varujú, že ľudia, ktorí sa zaregistrujú na “voľnej” skúšobnú verziu Acai diétnych produktov môže popáliť.

Centrum pre vedu vo verejnom záujme, sa potravín a výživy strážne skupiny, nedávno vydala varovanie, že mnoho spoločností, ktoré ponúkajú bezplatné vyskúšanie Acai diétnych produktov skutočne skončiť nabíjania zákazníkov. Zákazníci sú požiadané, aby poskytli informácie o kreditnej karte pre plavbu na “voľnej” vzorkou, a niektoré z nich okamžite zasiahla u mesačných poplatkov vo výške $ 80- $ 90.

Better Business Bureau of Northern Indiana ponúkla podobné varovanie pred online reklamy za stratu acai hmotnosti výrobkov.

Čo je to Acai Berry?

vypestované v povodí rieky Amazonky v Brazílii, Acai je tmavo purpurová bobule, ktoré chutí ako kombinácia lesných plodov a čokolády.

antokyán obsah bobule sa dáva svoju bohatú fialovú farbu. Antokyanov sú účinné antioxidanty, ktoré môžu chrániť telo pred rakovinou, zápaly, cukrovky, starnutie, neurologických ochorení a bakteriálnych infekcií.

4-unca porcie čistého Acai obsahuje asi 100 kalórií, železo, vápnik, vlákninu, vitamín A a 6 gramov tuku – ale preto, že plody nie sú prepravovať dobre, väčšina potravinárskych výrobkov bežne používajú len malá množstvo čistého Acai. Acai je k dispozícii v kapsuliach, práškový, mrazené vlákniny, a v fľaškových krémov a iných nápojov.

Ak uvažujete o kúpe Acai výrobkov, čítať etikety, pretože nápoje môžu obsahovať veľké množstvo pridaných cukrov a kalórií. A byť pripravení na štítku šok v obchode s potravinami, pretože väčšina Acai výrobky nesú pádny cenu.

“Výrobky z Acai sú drahé, pretože 95% z Berry je semeno, a len 5% je koža používa na výrobu potravín a nápojov,” hovorí Grotto.

Majte na pamäti, že môžete získať podobne ako antioxidačné bohaté na celé ovocie a zeleninu za zlomok nákladov na acai, a vo svojej prirodzenej forme (bez dodatočných cukru alebo kalórií). Čučoriedky, černice, maliny a sú ekonomické možnosti, ktoré poskytujú podobné zdravotné prínosy, hovorí Grotto.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *